Понятно, что каждый отвечает за себя. Но после таких новостей просто руки опускаются.
Шмигаль відповів на петицію щодо переспрямування коштів, призначених для телемарафонів "Єдині новини" та телеканалу "FreeДом" на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для ЗСУ, вказавши, що це недоцільно:
Дослівно: "Оскільки забезпечення інформаційної безпеки є частиною державної політики у сфері національної безпеки і оборони, а реалізація єдиної інформаційної політики — пріоритетним питанням національної безпеки, то фінансування відповідних заходів є вагомою складовою протидії військовій агресії Російської Федерації проти України, зокрема в інформаційному просторі.
Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним".
Результат:
вже голосів:
325 (39.63%)
Помогаю только знакомым
265 (32.32%)
Не доначу вообще
230 (28.05%)
Все равно доначу
Vlada-Maria• 15 апреля 2024
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
ну от.... Васічкіна ще й брехлива до непристойності. А так браво починала
Ответ дляДаксо
Хто створює такі теми і так ні копійки не донатить. Лякаєте їжака голою жопою. А від відсутності донатів буде гірше тільки військовим, яких волонтери забезпечують багато чим.
У мене знайомий недавно завдяки волонтерському турнікету зміг зберегти ногу при пораненні.
А чому волонтеському? Невже держава на третій рік війни не закуповує турнікети навіть? Або закуповує китайське барахло?
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
от і у нас так, в нашій громаді багато мобілізованих, практично всі постійно на нулі, тому об’єднались і допомагаємо. Знаю, що багато сусідніх громад теж так роблять. Свої ж і возять допомогу, передають безпосередньо в руки
Ну, тем, кто не имеет там близких, легко рассуждать про ’налоги’, ’казнокрадство’, ’нехотение’, ’политиков’ и прочую фигню. Только, они быстро перекрасятся, если их муж/сын/брат окажется в зоне боевых действий. Правда, при условии, что этот человек им, действительно дорог. А шанс того, что окажется, если живет в Украине, с каждым днем все выше.
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
А зачем? Если волонтеры все покупают ? 🤪
Mira29-c3c3• 15 апреля 2024
Ответ дляAny
Так, бо ми ж то розуміємо, що не клоуни і марафон нас захищають, а ті, хто реально на фронті. Ну, і бо там наші близькі, а не Зеленського і шмигаля
+1000000. Наші Герої не винуваті що влада д….а.
Ответ дляWill_Be...
То что вы перечислили выше не ’фигня’ это основа для нормального правового государства или вы не видите связи: чинуша купил домик в Испании = мы всем селом скинулись солдату на турникет?
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляДаксо
Якщо пофіг на наших військових, то це ’не мати голову на плечах’, а банальна самозацикленність і егоїзм.
Я не держава, щоб опікуватися військовими. Якщо мене попросять знайомі- я виділю кошти. Просто так, не зрозуміло кому я надсилати нічого не буду, гроші мені з неба не падають. Воєнний збір з зарплати і так плачу. Що ще треба? годувати жирні морди в раді за свої копійки? обійдуться. І ви своє біле пальто теж ідіть далі вигулюйте
olgabaluta• 15 апреля 2024
Сын моей подруги долго не хотел работать. Она, в один прекрасный день, вообще перестала его кормить и давать деньги! Сразу же работу нашел… Это я так, для аналогии!
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Шоб гроші на марафон були. Були, є, будуть. Все стабільно.
В десятку!
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляdiana32
Мне плевать на чинушу - он купит домик, хоть так. хоть этак. А если я не куплю турникет своему мужу или племяннику - шанс того, что он будет жив будет значительно ниже.
Mira29-c3c3• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Який зв’язок між вашою головою і доганами?Типу всі дурні одна я розумна?
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Ответ дляWill_Be...
Ця ж філософія життя починається з пологового будинку і закінчується кладовищем. Питання: кому і за що віддавати громадянських обов´язок?
Але так, ви праві, своїм рідним купувати все, що збереже життя і здоров´я то святе.
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Так є сенс чи немає?
Для мене немає. Тому я й не доначу. Що неясно?
Ответ дляWill_Be...
Ну то понятно, все купят своему, просто масштабы воровства не укладываются в голове, в воюющей стране, и знаете кто в итоге счаслив, рад, и выживет? Да, чинуши.
Mira29-c3c3• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
Тобто вам байдужа доля отих хлопців,які стали на захист України ?
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Меня мало интересует философия, я реалист. А реальность такова, что если сейчас мы будем рассказывать про то, что должно государство, вместо того, что бы брать и делать что-то для себя (а экипировка наших солдат, это из разряда ’для себя’) мы останемся вдовами и сиротами, без дома, средств, и, возможно, жизни.
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
мені нема з чого донатити це раз. я не повинна цього робити це два. і в мене є своє життя зі своїми проблемами і питаннями, це три. Туди і йдуть мої донати, якщо це так можна сказати.
Ответ дляWill_Be...
Йшов третій рік війни....