Понятно, что каждый отвечает за себя. Но после таких новостей просто руки опускаются.
Шмигаль відповів на петицію щодо переспрямування коштів, призначених для телемарафонів "Єдині новини" та телеканалу "FreeДом" на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для ЗСУ, вказавши, що це недоцільно:
Дослівно: "Оскільки забезпечення інформаційної безпеки є частиною державної політики у сфері національної безпеки і оборони, а реалізація єдиної інформаційної політики — пріоритетним питанням національної безпеки, то фінансування відповідних заходів є вагомою складовою протидії військовій агресії Російської Федерації проти України, зокрема в інформаційному просторі.
Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним".
Результат:
вже голосів:
325 (39.63%)
Помогаю только знакомым
265 (32.32%)
Не доначу вообще
230 (28.05%)
Все равно доначу
Vlada-Maria• 15 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Діти в школах роблять ярмарки, збираючи на мавік, який хлопнуть в день вильоту. І дві здорові жирні дури їдуть співати на Євробачення.
ДумайТЕ.
Коли замість мізків зелений силос, присмачений акакаяразнічним ждунством. то ’ДумайТЕ’ явно зайве....
Мене інше сьогодні добило.... вони вже, нарешті, дотяглись і до ДУКу, роблять те, про що тільки мріяти могли при Залужному. Тепер у них руки розв’язані і можуть нарешті, не ховаючись, відкрито помагати русні.
Бо інакше як свідомою допомогою рашистам це назвати не можна: на фоні посилення натиску русні і ослаблення допомоги Заходу знищують найбільш боєздатну, злагоджену в боях і вмотивовану захищати державу бригаду. Сподівались знищити постійним киданням в найгарячіші точки - не вийшло, то тепер отак...
У ЗСУ почали розформовувати бригаду, створену на базі ДУК «Правий сектор»
Командування Збройних сил України розпочало процес переведення в інші військові частини всіх командирів та бійців Добровольчого українського корпусу (ДУК) ’Правий сектор’, які формували 67-у окрему механізовану бригаду ДУК ’ПС’ та є її бойовим ’кістяком’. На командирів відкрито службове розслідування.
Про це повідомило командування Добровольчого українського корпусу ’Правий сектор’, пише ТСН.
’Мотиви таких дій нам невідомі. Усі спроби зупинити цей процес та з´ясувати причини результатів не дали. Можливо, хтось вважає, що розпилення бійців ДУК ПС по різних підрозділах Збройних сил призведе до знищення ДУК ПС’, - йдеться у повідомленні.
Там заявили, що зараз у бригаді працюють численні комісії. Вони складають списки бійців, які з першого дня існування військової частини здійснювали у її лавах захист України. А на командирів підрозділів відкрито службові розслідування.
Ответ дляКайдашева дочка
Мы не донатим с мужем.Муж платит большие налоги.Этого достаточно.Донаты это хорошо пол-года ,максимум год.Потом волонтёры оборзели а государство раслабило булки
В смысле расслабило? Оно (государство) донатит днем и ночью, только себе в карман. Вот новый фигурант, Артем Шило , пишут надонатил из бюджета себе недвги на почти 4 млн евро, круто же
Kusalochka• 15 апреля 2024
Ответ дляГликерия-b010
Якщо не донатити, гірше буде тільки військовим. А те, що у нас така дебільна влада, то відповідальність нашого прекрасного наріду. Маємо те, що маємо
100%
як люди могли голосувати за цих істот, це щось нереальне після таких історій у мене не бажання зникає донатити а росте впевненість що наша влада хоче нашого програшу і вимотати нас настількі щоб ми не думали ні про яку боротьбу за демократичні принципи чи боротьбу проти корупції а думали лише як вижити
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляТруп нареченої
ага щоб потім київські волонтери оформляли на своїх жіночок нові авто в сервісних центрах без черги ( особисто бачила на днях)
вже тошнить від слова донатьте
Удалено администрацией...
Ответ дляJave
Що трапилося? Ви ж тільки десь з місяця 2-півтора писали про величезні донати, правда з податків))))
Vlada-Maria• 15 апреля 2024
Ответ дляJave
так і є, і щоб потім казати ’то народ просив’
Vlada-Maria• 15 апреля 2024
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
ой, що ж так топорно-то, завжди філігранно і здалеку, как би между прочім, а тут таке палєво з рашапомойки
vasilek5050• 15 апреля 2024
Ответ дляolgabaluta
Притуле уже задонатили?
Притулі ні. А що з ним не так?
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Так я - матрешка 🪆 и рашабот. Пишу из раши!
Ответ дляTammy21
читати розучилися на українській? де я хоч слово пишу що не треби донатити вам треба терміново повертатися в Україну а то скоро забудете рідну мову.
так і не почули від вас суми які донатите в місяць видно такі суми що й соромно написати))
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляvasilek5050
Притулі ні. А що з ним не так?
Что не так с Притулой? 😂
Vlada-Maria• 15 апреля 2024
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Ответ дляlisenok_8282
теж знаю таку парочку. чоловік воював, жінка його збирала на авто для підрозділу. зібрали, купили. чоловіка перевели в штаб в Київ, не складно здогадатися, шо він перевівся разом з тим авто. отак.
Так практично усі роблять, купа машин ’ під військових’ в тилу. І виправдання різні : а це ж мені збирали, а там берегти не будуть, а воно вже не підходить для фронту, а якщо мене знову переведуть, а машини вже немає , а в тилу теж треба на чомусь їздити... Не знаю, гидко...
diamond_shop• 15 апреля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
судячи з вашого рейтингу та реєстрації все зрозуміло, та й з тем на порадниці теж
Ответ дляJave
Ні, я норм українською читаю. Навіть низькопробні тексти. Пишу, мабуть, не дуже ок, бо бачу, що поганенько считали)))
Думаю, тим, хто дає іншим поради повернутися в воюючу країну, треба вкластися в власний рісьорч здоров´я, в основному психічного.
Кайдашева дочка• 15 апреля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Якого рейтингу?Я тут не продаю і нічого не купляю.
Vlada-Maria• 15 апреля 2024
Ответ дляCharming
наші постійно на нулі, частіше з машини за короткий термін нічого не залишається(((
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляdiana32
Шось з ним сталося....ніби був доброю, чемною людиною, аж раптом почав писати про інтимні стосунки з псем. ..мабуть акаунт зламали
😂😂😂 👏