Дана-Нирвана• 15 апреля 2024

А вам после таких новостей нормально донатить на ВСУ?

Понятно, что каждый отвечает за себя. Но после таких новостей просто руки опускаются.

Шмигаль відповів на петицію щодо переспрямування коштів, призначених для телемарафонів "Єдині новини" та телеканалу "FreeДом" на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для ЗСУ, вказавши, що це недоцільно:

Дослівно: "Оскільки забезпечення інформаційної безпеки є частиною державної політики у сфері національної безпеки і оборони, а реалізація єдиної інформаційної політики — пріоритетним питанням національної безпеки, то фінансування відповідних заходів є вагомою складовою протидії військовій агресії Російської Федерації проти України, зокрема в інформаційному просторі.
Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним".
Результат:
вже голосів: 820
325 (39.63%) Помогаю только знакомым
265 (32.32%) Не доначу вообще
230 (28.05%) Все равно доначу
Jave• 15 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
ну от.... Васічкіна ще й брехлива до непристойності. А так браво починала
ви не знаєте чому розформовуюють 67 бригаду?

Nat-li• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Расширяйте кругозор - посмотрите мир, прочувствуйте жизнь в разных странах, сравните. Отдохните, сил наберетесь. Аргументы появятся новые аппелировать к непросвященным
Это вы тут такие советы вычитали?)))) Заметно)))
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляdiana32
Ну то понятно, все купят своему, просто масштабы воровства не укладываются в голове, в воюющей стране, и знаете кто в итоге счаслив, рад, и выживет? Да, чинуши.
Они выживут, и будут счастливы, хоть так, хоть так. Это как с повышением акциза на табак и алкоголь - меньше пить и курить не будут, зато, будут меньше кушать.
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Йшов третій рік війни....
И третий, и четвертый... Вам то что? Я читаю, Вы за границей?
Falcon82• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Вы хотите ко мне приехать? Welcome
Mira29-c3c3• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
мені нема з чого донатити це раз. я не повинна цього робити це два. і в мене є своє життя зі своїми проблемами і питаннями, це три. Туди і йдуть мої донати, якщо це так можна сказати.
Зрозуміло
Пс а в наших Захисників немає свого життя?
Mira29-c3c3• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Вы хотите ко мне приехать? Welcome
«Ко мне»… ви там,перепрошую ,хто ?
Алена_С• 15 апреля 2024
У кого там близькі, питань чи донатити, не підіймають.
От і вся відповідь.
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Зрозуміло
Удалено администрацией...

Falcon82• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Ні, я розумію, що декому і п´ятий, і шостий нормально...але ж, але ж...
Falcon82• 15 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
«Ко мне»… ви там,перепрошую ,хто ?
Громадянин України. А що?
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Вы правда верите. что если мы перестанем обеспечивать наших мужчин на фронте. то закончится война и мы сможем нормально жить? Я - не верю. Рашка её начала не для того, что бы мы нормально могли жить.
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Вы хотите ко мне приехать? Welcome
’К Вам’ - это куда, простите?
_Yunna_• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Noel• 15 апреля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Хай звертається.Я нічого не крала.Закон не порушувала.
Ви вкрали – це і є форма крадіжки. Сучасна цифрова.
Звернуться і вас змусять заплатити. І це буде і вам неприємно, і тій людині нерви мотаєте. Закон Всесвіту існує. Втратите набагато більше.
Решка7777• 15 апреля 2024
он Шмыгаль..а Васю Петю т т д-конкретно знаю.Людям конкретным да
Теория Импетуса• 15 апреля 2024
Ответ для_Yunna_
Удалено администрацией...
Falcon82• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
’К Вам’ - это куда, простите?
В Білу Церкву
golybka0711• 15 апреля 2024
не дивлюсь новини, просто донатю.

Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
О - ’мы их туда не посылали’ появились... Как же после прочтения подобных комментариев хочется сказать мужу: ’Слушай, плевать, бросай автомат, езжай домой, ты не самый лысый. Лучше тюрьма, чем смерть или увечья. Там ты никому не нужен’ А потом вспоминаю, что в этой каше, вместе с ’непосылающими’, ’недонатящими’, ’казнокрадами’ и прочей шушвалью приходится вариться мне, и многим сотням и тысячам таких же...
Camomile-Anna• 15 апреля 2024
І? Інформаційна війна - це теж війна
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Falcon82• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
’К Вам’ - это куда, простите?
Не читайте вибірково. Читайте все. От моя громада показує результат. А ваша?
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
’Мир - это перестать стрелять’ было уже, не помогло. Противник не хочет прекращать стрельбу.
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 15 апреля 2024
Не доначу уже
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Хорошо. Ответьте, пожалуйста - кто начал войну? На чьей территории ведутся военные действия?
Missdior_22• 15 апреля 2024
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Filomena• 15 апреля 2024
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
А ви де знаходитеся?
Теория Импетуса• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...