Понятно, что каждый отвечает за себя. Но после таких новостей просто руки опускаются.
Шмигаль відповів на петицію щодо переспрямування коштів, призначених для телемарафонів "Єдині новини" та телеканалу "FreeДом" на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для ЗСУ, вказавши, що це недоцільно:
Дослівно: "Оскільки забезпечення інформаційної безпеки є частиною державної політики у сфері національної безпеки і оборони, а реалізація єдиної інформаційної політики — пріоритетним питанням національної безпеки, то фінансування відповідних заходів є вагомою складовою протидії військовій агресії Російської Федерації проти України, зокрема в інформаційному просторі.
Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним".
Результат:
вже голосів:
325 (39.63%)
Помогаю только знакомым
265 (32.32%)
Не доначу вообще
230 (28.05%)
Все равно доначу
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Удалено администрацией...
Вы дадите гарантии, что рашка его будет соблюдать? Чьи дома отдадим им?
СбокуБантик• 15 апреля 2024
Мы Донат им не телемарафону. И не власти. Мы донатим пацанам , которые там
доначу, не ради влади, не ради ’податок на війну’, не ради зижратих товстих пик, що не влазять в екран. бо там прості хлопці і вони не винні що тут стільки крадіїв. вони ризикують своїм життям і це що най менше, чим я можу їм віддячити. я допомогаю простим хлопцям, щоб хоч комусь з них пощастило вижити в цьому пеклі.
Ответ дляVlada-Maria
Коли замість мізків зелений силос, присмачений акакаяразнічним ждунством. то ’ДумайТЕ’ явно зайве....
Мене інше сьогодні добило.... вони вже, нарешті, дотяглись і до ДУКу, роблять те, про що тільки мріяти могли при Залужному. Тепер у них руки розв’язані і можуть нарешті, не ховаючись, відкрито помагати русні.
Бо інакше як свідомою допомогою рашистам це назвати не можна: на фоні посилення натиску русні і ослаблення допомоги Заходу знищують найбільш боєздатну, злагоджену в боях і вмотивовану захищати державу бригаду. Сподівались знищити постійним киданням в найгарячіші точки - не вийшло, то тепер отак...
У ЗСУ почали розформовувати бригаду, створену на базі ДУК «Правий сектор»
Командування Збройних сил України розпочало процес переведення в інші військові частини всіх командирів та бійців Добровольчого українського корпусу (ДУК) ’Правий сектор’, які формували 67-у окрему механізовану бригаду ДУК ’ПС’ та є її бойовим ’кістяком’. На командирів відкрито службове розслідування.
Про це повідомило командування Добровольчого українського корпусу ’Правий сектор’, пише ТСН.
’Мотиви таких дій нам невідомі. Усі спроби зупинити цей процес та з´ясувати причини результатів не дали. Можливо, хтось вважає, що розпилення бійців ДУК ПС по різних підрозділах Збройних сил призведе до знищення ДУК ПС’, - йдеться у повідомленні.
Там заявили, що зараз у бригаді працюють численні комісії. Вони складають списки бійців, які з першого дня існування військової частини здійснювали у її лавах захист України. А на командирів підрозділів відкрито службові розслідування.
отак і служи Батьківщині((
Вероника-2014• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
У нас мер особисто в лави ЗСУ записався) Оце я розумію приклад патріотизму
Думаете, он прямо воевать будет?
Will_Be...• 15 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Кривого Рогу в топ 40 міст немає ні в 2022, ні в 2023. Біла Церква 2 місце в 2023, 5 місце в 2022
За то, я знаю тех, кому помощь от КР действительно дошла
, а не на бумаге.
Ответ дляZelenkа
Діти в школах роблять ярмарки, збираючи на мавік, який хлопнуть в день вильоту. І дві здорові жирні дури їдуть співати на Євробачення.
ДумайТЕ.
А без мавіка хлопців бахнуть швидше
І не тільки ж на Мавіки збирають. Від серветок і сухих душів до засобів від комах, гризунів.
Там вистачає того, що потрібно.
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляOllka
А без мавіка хлопців бахнуть швидше
Там вистачає того, що потрібно.
А почему государство это не закупает?
Ответ дляТруп нареченої
ага щоб потім київські волонтери оформляли на своїх жіночок нові авто в сервісних центрах без черги ( особисто бачила на днях)
вже тошнить від слова донатьте
От нахрен такое говорить? Да не донатят столько чтобы машины покупались новые, сейчас так точно. Поэтому вы врете
Ответ дляОксана-004e
Мне нравится как принесут какую то новость с болот и потешаются с чмобиков. Хочется спросить - чего так радостно? Чмобики? Такие чмобики что 2 года не можем жопу надрать
Може того, що їх банально більше? Того, що в них зброї як гівна і скирдували вони її роками, а зараз в 3 зміни штампують ракети, обходячи санкції за підтримки таких же відморозків, як і рашка? Так, вони чмобіки і мавпи з гранатами, і наші хлопці і дівчата просто титани, що вже третій рік протистоять орді. З огляду на це трохи дивне питання в темі «донатите чи ні». Доначу і на перевірені фонди і особисто всім своїм, кого хочу повернути додому хоча б живим, про непокаліченим вже давно не мрію.
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляОксана-004e
С темы же мыслями я перестала донатить. Пока мы донатим, волонтёры наравне с президентами скупают виллы
Я это знаю еще со времен общения с волонтерами, которые собирают на животных. Никогда их помощью не пользовалась, и могу сказать точно, что половина из них - мошенники!
Я просто чула топ пояснення. Я не доначу бо плачу півтора відсотка податків військових, а військовим квартири за це видавали. А те що зараз у війську твій сусід - то деталі. Реби - не входять в номенклатуру закупів МО взагалі. Дрібні, ті що допомогають війсьоковим виживати.
Про те що волонтери тут всі на мальдиви заробили, це такий же тренд як і всі западенці на біженцях розбагатіли (жили весною 2022 безкоштовно, і всі допомогали, копійки не брали, але були і інші,) але людям треба гівному будь кого закидати.
А я выскажу не популярное мнение. Пропаганда нужна. НАША. Ложь во спасение. Если тем, кто смотрит телевизор начнут говорить правду про то какие потери, сколько грохнули стратегических предприятий, куда реально попала ракета, сколько сегодня сдано квадратных километров и сколько за это положили людей, то рухнет все окончательно. Вера и хоть какое-то подобие перспектив нужны. Кто хочет и так знает, а кому достаточно телевизора, то пусть смотрит без инфаркта и с нормой сахара. У меня телевизора нет, я ни разу тот Марафон и не смотрела.
И кто это сам у себя отнимет кусок пирога? Никто. Так что все эти петиции детский сад.
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляInnag
А при чем тут Вы к соседу?
Теория Импетуса• 15 апреля 2024
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Ответ дляОксана-004e
Ну ну. Волонтери половину зборів в результаті за свої закривають. Скільки разів було що не вистачає 5-10 тисяч і ми на трьох скидаємося, бо треба терміново. Ну буду хоч знати що в мене вілла зате є. То ок. Не волонтерам допомогайте. У кожного зараз є знайомий що воює. Запитайте його чим можете допомогти. Але ...ой все. мерзенні відчуття від цієї теми і людини що порівнює державу, телемарафон і допомогу зсу
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляInnag
Дуже просто. Я жива, бо цей сусід в окопі.
Удалено администрацией...
olgabaluta• 15 апреля 2024
Ответ дляuma
А если я не хочу в это верить?