15 апреля в 13:00

Бачили історію про Мукачевське ТЦК, як із хлопця зробили втікача?

Історія, правда, в відео. Утримували кілька годин хлопця в тцк в Мукачево, в результаті викинули 200 метрів від Словацького кордону де цого затримали прикордонники
11 12
Sonne8752 15 апреля в 13:02
Расскажите лучше как у вас там дела? Что нового?
МиссКаприз 15 апреля в 13:03
Ні, не бачили. Викинули його непритомним?
2 3
автор Love_Love_Love_ 15 апреля в 13:04
Ответ дляМиссКаприз
Ні, не бачили. Викинули його непритомним?
Притомним
4erepashka 15 апреля в 13:10
И що?
4 3
4erepashka 15 апреля в 13:11
я відео не бачила,що далі тому хопцю?склали адмінпротокол ,чи шо?
До 15 апреля в 13:22
Скіки там літаків споряджених стоїть на оленьєй? А на енгельсі?
1 5 4
Дюрлишка 15 апреля в 13:32
Ничего удивительного. Всё по демократическим конспектам европейского Средневековья.
1 1 9
LyudaT 15 апреля в 13:33
Ответ дляДюрлишка
Ничего удивительного. Всё по демократическим конспектам европейского Средневековья.
А ви зрозуміли в чому суть історії?
1 3
Татьяна-ebc7 15 апреля в 16:04
Ответ дляLyudaT
А ви зрозуміли в чому суть історії?
Я не поняла, можете объяснить зачем это было сделано ?