Изменено 16 апреля в 09:49

Подросток. Не хочет учиться, обманывает(( устала.

Обманывает, что все делает, а в результате постоянно выплывают несделанные дз. Мне так неприятно именно изза обмана((
Всегда говорю, если непонятно, говори, отец поможет с точными науками, объяснит. Нет, вранье....потом единицы. Не требую высший балл, если что.
Сил нет. Восьмой класс. Обидно до слез.
Есть ли надежда, что изменится?(((
показать весь текст
5 1
#Пойду_кгадалке 16 апреля в 10:05
Ответ дляЦаревна в уггах
плохо что Вы беретесь поучать, не зная элементарного
А вы не критичны к себе, поэтому и такие проблемы в семье. Кстати, вы запятую пропустили.
2 1
автор Царевна в уггах 16 апреля в 10:08
Ответ для#Пойду_кгадалке
А вы не критичны к себе, поэтому и такие проблемы в семье. Кстати, вы запятую пропустили.
Спасибо.
Вы с большой буквы.
Лупаю цю скелю 16 апреля в 10:08
Автор, розкажу про свого знайомого. Мати тягнула до 11 класу, оплатила контракт, перший курс платила хабарі, а на 2му зламалась... Його відрахували, бо не вчився. І мати відправила у доросле життя. Рік він помикався, підробляв деінде. Знайшов роботу, щоб була змога оплачувати заочку і пішов вчитись сам. Коли я з його мамою спілкувалась, вона дуже жалкувала, що не перестала заносити хвости ще в школі.
автор Царевна в уггах 16 апреля в 10:10
Ответ дляЛупаю цю скелю
Автор, розкажу про свого знайомого. Мати тягнула до 11 класу, оплатила контракт, перший курс платила хабарі, а на 2му зламалась... Його відрахували, бо не вчився. І мати відправила у доросле життя. Рік він помикався, підробляв деінде. Знайшов роботу, щоб була змога оплачувати заочку і пішов вчитись сам. Коли я з його мамою спілкувалась, вона дуже жалкувала, що не перестала заносити хвости ще в школі.
Нет, я не договариваюсь с учителями и тд.
В принципе даже не против если он поступит в колледж после 9-го.
Я понимаю, что не все может получаться. Просто зачем обманывать....
Allein74999 16 апреля в 10:11
Ответ дляНі за холодну воду
Так дівчата))) коли почалися зміни :’ з відмінника до того що нічого не вчить’?) Хочу розуміти до чого готуватися.Син, 6 клас , поки нормально. І ця зміна різка і відразу, чи поступово зповзають вниз?
Різко. 6-й клас. Бастует с ноября. Раньше было 9-10, щаз 5-6, а так же 1 то наше всьо, когда у меня нервы обрываются
Лупаю цю скелю 16 апреля в 10:11
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет, я не договариваюсь с учителями и тд.
В принципе даже не против если он поступит в колледж после 9-го.
Я понимаю, что не все может получаться. Просто зачем обманывать....
А Ви почитайте чому дитина бреше батькам. Статей валом, причини одні і ті самі.
автор Царевна в уггах 16 апреля в 10:13
Ответ дляЛупаю цю скелю
А Ви почитайте чому дитина бреше батькам. Статей валом, причини одні і ті самі.
Я повторю, не ругаю за оценки. Вообще никогда.
Помощь предлагаю. Даже могу нарисовать что-то на изо, если нужно)) или реферат помочь сделать.
Лупаю цю скелю 16 апреля в 10:14
Ответ дляЦаревна в уггах
Я повторю, не ругаю за оценки. Вообще никогда.
Помощь предлагаю. Даже могу нарисовать что-то на изо, если нужно)) или реферат помочь сделать.
Я десь писала що сварите? Гугліть, читайте, аналізуйте.
автор Царевна в уггах 16 апреля в 10:14
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я десь писала що сварите? Гугліть, читайте, аналізуйте.
Спасибо за совет, почитаю.
АгатаХристя 16 апреля в 10:21
Слушайте, ну все то же самое, только седьмом класс. В пятом ещё с похвальной грамотой закончил, а сейчас уже до семёрок и шестёрок добрался. Ничего не хочет делать, только бы играл в компьютерные игры... У всех дети как дети, как послушаю на работе, прям идеал, а за моего прям стыдно и рассказывать. У старшей не было никаких проблем с учебой, отличница , я и не заглядывала, а младший, точно так же как и ваш , врет, выкручивается, скрывает, агрессивничает на близких, ничего не нужно, только комп ... Понимаю, что подросток, но я не ожидала такого даже в страшном сне.
Ні за холодну воду 16 апреля в 10:21
Ответ дляЦаревна в уггах
полтора года, какие несколько месяцев. Много нового материала пошло с 7 класса. Начал забивать(( Конечно мы делаем что можем...репетитор, пожалуйста. Папа может , я могу.... только скажи. Но проще ж обмануть(((
Ой, неуважна була. Бачу, що 8 клас.
Ні за холодну воду 16 апреля в 10:24
Ответ дляAllein74999
Різко. 6-й клас. Бастует с ноября. Раньше было 9-10, щаз 5-6, а так же 1 то наше всьо, когда у меня нервы обрываются
Так, в мене цей рік безпроблемно пролетів, можу видихати)) . Якось навіть самостійнишим став. Але читаю тут дівчат, як різко діти підлітки ідуть вниз, трохи в паніці. Я дуже м´яка мама, і переживаю, якщо таке буде, я не впораюся.
Allein74999 16 апреля в 10:28
Ответ дляНі за холодну воду
Так, в мене цей рік безпроблемно пролетів, можу видихати)) . Якось навіть самостійнишим став. Але читаю тут дівчат, як різко діти підлітки ідуть вниз, трохи в паніці. Я дуже м´яка мама, і переживаю, якщо таке буде, я не впораюся.
Я не мʼяка мама, але я у повній дупі, бо моя ніжна маленька дитина тепер як їжак терорист. І ремня не даси і слова не доходять
Брюнетка в Мармеладе 16 апреля в 10:29
Ответ длямладокошкина
хоче - не хоче ....
ви мама!
заставляйте!
ще раз: поки ДЗ не зроблені, то сидить вдома без мобільного і будь яких ігор.
Ну як заставляйте?? В мене еж донька 7 клас. І чим більше заставляєш, тим більше на зло робить. Вже й в телефоні обмежували, і картку тимчасово блокувала, і гуляти на тиждень забороняла. Ну останнє може тимчасово ще діяло, інше навпаки. Протест - забиває на все і сидить вдома. Періодично береться сама за розум, хоче вчитися в юридичному, почала вчити історію, мови самі по собі легко даються. А ось математика - то просто сльози та ридання. Займається з чоловіком, і кожен раз це купа нервів, вже і не знаю, варто воно того чи ні.
Покращена 16 апреля в 10:37
Щось, ви упустили,трохи раніше. Можливо, компанія в неї з´явилася, нова?
Говорю-балакаю 16 апреля в 10:38
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так это ваша работа как родителя, зачем рожали, вы не знали,что дети- это моральные и материальные затраты??? Бред какой то пишете
А если не осознавала? Я вот не осознавала
Королева Сарказма 16 апреля в 10:58
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет, я не договариваюсь с учителями и тд.
В принципе даже не против если он поступит в колледж после 9-го.
Я понимаю, что не все может получаться. Просто зачем обманывать....
Дитина обманює, коли стикається з нерозумінням і тиском дорослих. Йому легше набрехати щоб не вислуховувати докори батьків.
Ви губите контакт, нажаль.
Я-ваш шанс 16 апреля в 11:06
Моя сейчас в 7 классе, можно сказать что отличница. Но пару месяцев назад тоже такое началось. Спрашиваю сделала ли уроки когда лежит на диване с гаджетами, а в ответ - да, все сделала. Говорю перечислить и потом показать. И тут в ответ - ой, сейчас доделаю. Раньше такого не было, но за прошлую неделю 3 раза повторилось и на ночь глядя начиналось выполнение д/з. По оценкам не съехала, но сам факт - вранье. Также появились фразы - отпроси меня на сегодня, там контрольные будут, не хочу идти. Сама не знаю что делать. На рабтте рассказала, говорят что у некоторых тоже в 7-8 классе наблюдалось подобное
черная мамба 16 апреля в 11:45
Я забила. 9 класс. Только трачу свои силы и сотрясаю воздух. Не слышит, вернее, ему все равно. Смотрит в точку и молчит. Безполезно. Врет, выкручивается, то учитель заболела, типа урока нет, а мне н приходит в телефон, что его не было, то не сдал тему, то проспал, то в школу не дошел, то тревога. Постоянно какие-то отговорки. Оценки 3-5. Не знаю, что будет дальше, не уверена что возьмут в 10 класс с его оценками. Сказала, если не возьмется за ум, то пусть шурует на работу в 18 лет, но до этого еще дожить надо.
Хвильоватиша 16 апреля в 11:45
Ответ длямладокошкина
потрібно пояснити навіщо навчання йому потрібно.
потім визначити ті предмети, що потрібні для майбутнього дитини - ті що подобаюься.
визначити предмети, що можливо і неподоба.ться, але однак потрібні - як то англійська мова.

ввести правило, що обов´язкові предмети вчить і намагається оцінку мати на рівні 7-8 і не нижче.
все інше може валити до 4 балів.
але проговорити, що при таких оцінках у вищий навчальний заклад він не потрапить

дз робити на весь тиждень вперед у вихідні. і всі 1 і ДЗ пропрацьовувати також.
тобто у вас всі субота і неділя буде присвячена дитині.
і поки ДЗ не зроблене, то ні прогулянок ні гри в мобільному. може лежати і дивитись в потолок, якщо не хоче вчити ДЗ і нічого іншого.
можливо тоді щось зрушиться.

а так 7-8 клас - це найважчи
у мене ситуація один в один. 8 клас - легко лежить цілий вихідний на дивані і дивиться на стелю.. так шо не варіант..
На_оба_рот 16 апреля в 12:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Моя сейчас в 7 классе, можно сказать что отличница. Но пару месяцев назад тоже такое началось. Спрашиваю сделала ли уроки когда лежит на диване с гаджетами, а в ответ - да, все сделала. Говорю перечислить и потом показать. И тут в ответ - ой, сейчас доделаю. Раньше такого не было, но за прошлую неделю 3 раза повторилось и на ночь глядя начиналось выполнение д/з. По оценкам не съехала, но сам факт - вранье. Также появились фразы - отпроси меня на сегодня, там контрольные будут, не хочу идти. Сама не знаю что делать. На рабтте рассказала, говорят что у некоторых тоже в 7-8 классе наблюдалось подобное
Мой сын в 8. Иногда забивает на задания, в дневнике вижу 1 - начинаю разбор полетов. Если не сдал - будет делать все равно, можно сдать заново или нет. Если сделал на отцепись и получил 2-3-4 - по важным предметам заставлю переделывать задание. С четким проговором как делал, что делал, где ошибся или забил. Выключается комп и вперед.
Я прошу немного - сделать 1 раз нормально, не понимаешь - ок, потратишь времени в 2 раза больше, тебе же хуже, меньше поиграешь. Но у него вообще такой характер - нужен контроль, только где-то ослабил хватку, все - понеслась п..да по кочкам... Жду, пока повзрослеет))))
Нічний дожор 16 апреля в 13:41
В початковій школі був майже відмінником, поки я могла на нього впливати. 5й клас закінчив якось хорошистом. В 6 став двієшником. Просто нічого не робить, не здає, сидить весь вечір і ранок ніби робить, і не робить, дивиться годинами в зошит, у вайбер шукаючи типу завдання. У нас 50/50 онлайн. На уроки може не підключатись, не відкликатись,не включати камеру. Коли і школі поведінка жахлива. В мене сил вже нема на це навчання. Коли хочу допомогти чи проконтролювати- протест, взагалі встає уходить чи верещить. Я незнаю що робити, просто відчай.
В гости звали? 16 апреля в 13:58
У нас така ж ситуація з навчанням, тільки, автор, у мене для вас погані новини - моїй доньці вже 16, 10 клас.... З усім згоджується, завжди обіцяє зробити, ось прямо зараз, або вже все зробила, боргів нема... А потім я отримую звіт з оцінками, де у неї одиниці за невиконані дз. Ця історія у нас з 6 класу. Що я тільки не робила: і у інший клас переводила (любить зараз і однокласників і КК), і репетиторів наймала, і курси різні дуже дорогі фінансувала, і кишенькових грошей лишала, і поїздок різних, і інтернет обмежувала, і вечорами сиділа позаду, щоб робила, а не відволікалася, і нагадування у телефон ставила. Навіть кота купила тієї породи, про яку вона мріяла, бо була умова, що підтягне навчання. І місяць давала пожити окремо самостійно. Нічого не допомогло, на всі мої розмови: або згоджується і обіцяє, або просто мовчить і дивиться спідлоба, або, як починаю давити - плаче. Теж бреше. Вивчить - отримає 11-12, наступна оцінка 1-2. І все по колу. Наявність чи відсутність репетиторів на успішність не впливає, там теж домашки не робить. З жахом чекаю 11 кл і вступ до універу. Її звідти або вигонять, або сама покине на першому ж семестрі. У всьому іншому - золота дитина. Відправити працювати фізично не варіант - хвора спина і вже кілька років повне звільнення від фізри. Руки опускаються. Є ще дитина, там я навіть не знала, що і як вони учать, спілкувалася двічі на рік з класною керівничкою і підписувала табель, дуже дивувалася, коли мені розповідали про такі проблеми, як так, не можна вирішити проблему, та я б....
автор Царевна в уггах 17 апреля в 09:19
Ответ дляВ гости звали?
У нас така ж ситуація з навчанням, тільки, автор, у мене для вас погані новини - моїй доньці вже 16, 10 клас.... З усім згоджується, завжди обіцяє зробити, ось прямо зараз, або вже все зробила, боргів нема... А потім я отримую звіт з оцінками, де у неї одиниці за невиконані дз. Ця історія у нас з 6 класу. Що я тільки не робила: і у інший клас переводила (любить зараз і однокласників і КК), і репетиторів наймала, і курси різні дуже дорогі фінансувала, і кишенькових грошей лишала, і поїздок різних, і інтернет обмежувала, і вечорами сиділа позаду, щоб робила, а не відволікалася, і нагадування у телефон ставила. Навіть кота купила тієї породи, про яку вона мріяла, бо була умова, що підтягне навчання. І місяць давала пожити окремо самостійно. Нічого не допомогло, на всі мої розмови: або згоджується і обіцяє, або просто мовчить і дивиться спідлоба, або, як починаю давити - плаче. Теж бреше. Вивчить - отримає 11-12, наступна оцінка 1-2. І все по колу. Наявність чи відсутність репетиторів на успішність не впливає, там теж домашки не робить. З жахом чекаю 11 кл і вступ до універу. Її звідти або вигонять, або сама покине на першому ж семестрі. У всьому іншому - золота дитина. Відправити працювати фізично не варіант - хвора спина і вже кілька років повне звільнення від фізри. Руки опускаються. Є ще дитина, там я навіть не знала, що і як вони учать, спілкувалася двічі на рік з класною керівничкою і підписувала табель, дуже дивувалася, коли мені розповідали про такі проблеми, як так, не можна вирішити проблему, та я б....
Ну работать можно не только физически. В кафе можно официанткой.