Дівчата,потрібен в Києві хороший гинеколог-єндркинолог.Проблема з циклом,гінеколог хоче на гормони саджати,я не хочу,шукаю іншого лікаря,в причинах збою розбиратися навіть не стала тільки гормони пропонує.Допоможіть будь ласка.
Viktiriia-ec46• 16 апреля 2024
можу дати ендокринолога у Києві, яка розбирає причини проблем з циклом і дивується, що якщо гормони-то біжуть до гінеколога або шукають гінеколога-ендокринолога. хороші відгуки
Ответ дляViktiriia-ec46
Дайте будь ласка🙏
Viktiriia-ec46• 16 апреля 2024
Ответ дляКристина171993
Дайте будь ласка🙏
тут її хвалили теж. будьте здорові! по крайній мірі шукає причину, виключає все, а не на гормони садить одразу
Ответ дляViktiriia-ec46
Дякую)