16 апреля в 12:24

Чим підживити полуницю?

Вже цвіте, але якась дохленька. Щоб не шкідливо було дітям.
Котики-муркотики 16 апреля в 12:27
Є готові добриво для полуниці
Чистий лист. І тп.
Котики-муркотики 16 апреля в 12:28
Народні засоби не пробувала. Спробуйте підкорити кущик який в´яне чи немає личинки хруща
Бавовнятий Пупс 16 апреля в 12:28
Вже нічим, пізно
Після збору урожаю по листу, жовтень - під корінь.

Саме важливе для полуниці з весни - це полив.
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:30
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вже нічим, пізно
Після збору урожаю по листу, жовтень - під корінь.

Саме важливе для полуниці з весни - це полив.
Так урожай буде до морозів безперервно тепер. Якось в цьому році все швидко. А восеги планую викорчувати всю, бо вже буде 4 роки, як посадила. Чи не варто, можна ще експлуатувати?
Заюшка_хозяюшка 16 апреля в 12:30
Но вообще, под клубнику хорошо удобряют при посадке и все. Далее она несколько лет просто растет и потом усы сажают на новую грядку, опять хорошо удобренную.
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:30
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вже нічим, пізно
Після збору урожаю по листу, жовтень - під корінь.

Саме важливе для полуниці з весни - це полив.
Та дощів було чимало, ніби полита.
Заюшка_хозяюшка 16 апреля в 12:30
Ответ дляСладко-соленая
Так урожай буде до морозів безперервно тепер. Якось в цьому році все швидко. А восеги планую викорчувати всю, бо вже буде 4 роки, як посадила. Чи не варто, можна ще експлуатувати?
3-4 года на одном месте
Котики-муркотики 16 апреля в 12:31
Ответ дляСладко-соленая
Так урожай буде до морозів безперервно тепер. Якось в цьому році все швидко. А восеги планую викорчувати всю, бо вже буде 4 роки, як посадила. Чи не варто, можна ще експлуатувати?
Після першого врожаю можна підкормити. Перед другим.
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:31
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
3-4 года на одном месте
Ну от буде 4 восени.
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:32
Ответ дляКотики-муркотики
Після першого врожаю можна підкормити. Перед другим.
Дякую, а чим не підкажете, бо я лузер?
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:32
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Но вообще, под клубнику хорошо удобряют при посадке и все. Далее она несколько лет просто растет и потом усы сажают на новую грядку, опять хорошо удобренную.
Вус майже немає.
Котики-муркотики 16 апреля в 12:32
Ответ дляСладко-соленая
Дякую, а чим не підкажете, бо я лузер?
Я вже писала є готові добриво для полуниці. В магазинах. Народними засобами я не користуюсь. Мені рекомендували гумат калію...буду пробувати
Заюшка_хозяюшка 16 апреля в 12:33
Ответ дляСладко-соленая
Ну от буде 4 восени.
Она даст урожай, но сами увидите, уже меньше и мельче ягоды и много кривых. Хорошие толстые усы прикопайте в междурядья, осенью молодые розетки отсадите или весной. А эту выкопайте и сожгите.
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:33
Ответ дляКотики-муркотики
Я вже писала є готові добриво для полуниці. В магазинах. Народними засобами я не користуюсь. Мені рекомендували гумат калію...буду пробувати
А як вони по шкідливості? Не хотілося б дітей хімією пічкати?
Бавовнятий Пупс 16 апреля в 12:33
Ответ дляСладко-соленая
Та дощів було чимало, ніби полита.
Можливо вже загущена, якщо 4 роки без пересадки.
Котики-муркотики 16 апреля в 12:34
Ответ дляСладко-соленая
А як вони по шкідливості? Не хотілося б дітей хімією пічкати?
Норм. Тільки по інструкції. В мене теж діти.
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:34
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Она даст урожай, но сами увидите, уже меньше и мельче ягоды и много кривых. Хорошие толстые усы прикопайте в междурядья, осенью молодые розетки отсадите или весной. А эту выкопайте и сожгите.
Дякую. А навіщо палити?
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:35
Ответ дляБавовнятий Пупс
Можливо вже загущена, якщо 4 роки без пересадки.
Ні, зовсім, я на агроволокно саджала, між кожним кущем біля 30 см відстань з усіх сторін. Є і більша, бо деякі кущі не пережили зиму.
Заюшка_хозяюшка 16 апреля в 12:35
Ответ дляСладко-соленая
Дякую. А навіщо палити?
Во избежании распространения возможных инфекционных болезней и личинок долгоносика
Бавовнятий Пупс 16 апреля в 12:35
Ответ дляКотики-муркотики
Я вже писала є готові добриво для полуниці. В магазинах. Народними засобами я не користуюсь. Мені рекомендували гумат калію...буду пробувати
Не можна полуницю підживлювати весною.
В магазині вам багато розкажуть, для них головне продажі підняти.
1 1
Котики-муркотики 16 апреля в 12:36
Ответ дляСладко-соленая
Дякую. А навіщо палити?
Якщо не кущиках є хвороби грибок і тп. То краще спалити щоб не розносила
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:36
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Во избежании распространения возможных инфекционных болезней и личинок долгоносика
Дякую!!!
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:37
Ответ дляКотики-муркотики
Якщо не кущиках є хвороби грибок і тп. То краще спалити щоб не розносила
Дякую!!!
Котики-муркотики 16 апреля в 12:37
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не можна полуницю підживлювати весною.
В магазині вам багато розкажуть, для них головне продажі підняти.
Якщо це ремонатна дає кілька врожаїв до морозів то можна після плодоношення. На весні можна до цвітіння
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:37
Ответ дляКотики-муркотики
Якщо це ремонатна дає кілька врожаїв до морозів то можна після плодоношення. На весні можна до цвітіння
Не встигла, вона вже тиждень цвіте.
Котики-муркотики 16 апреля в 12:39
Ответ дляСладко-соленая
Не встигла, вона вже тиждень цвіте.
То перший врожай тоді не чипайте, а як відійде , перед другим то можна. І подивіться під хтлими кущами чи немає личинки..ви восени обробку від хруща робили?
Котики-муркотики 16 апреля в 12:40
Ответ дляСладко-соленая
Не встигла, вона вже тиждень цвіте.
Я встигла в мене два кущі тільки зацвіли, не очікувала що так рано буде тепло
ЖаннаНеАгузарова 16 апреля в 12:43
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не можна полуницю підживлювати весною.
В магазині вам багато розкажуть, для них головне продажі підняти.
Чому? В інтернеті читала, що в березні підживлюють. В мене мама в лютому поливала чимось.
Тихомандражная 16 апреля в 12:45
Ответ дляСладко-соленая
Ну от буде 4 восени.
Надо новую грядку делать уже вам
автор Сладко-соленая 16 апреля в 12:46
Ответ дляКотики-муркотики
То перший врожай тоді не чипайте, а як відійде , перед другим то можна. І подивіться під хтлими кущами чи немає личинки..ви восени обробку від хруща робили?
Так, робила, і літом, і восени. В мене кроти підкопали кілька кущів, вони просто пішли під землю.