Сорока-ворона• 16 апреля 2024
Гепатит С, хто через це пройшов?
Спочатку знайшли в чоловіка, коли він проходив влк, а тепер підтвердилось і в мене. В обох хронічний , скільки вже з ним живемо не відомо .
Дівчатка, як ви проходили лікування, які ліки кращі ? Як себе поводити на роботі, що кому казати. Як вбезпечити близьких ? Чи можливо зараження дитини ???
Примарочка• 16 апреля 2024
Гепатолог Янченко Віталій .Київ.Зверніться. Він стільком людям допоміг..
Водійка хімарса• 16 апреля 2024
Моя родственница болела. Лечилась у профессора какого то. Но это давно было. Ходила на работу , мы родственники знали. У нее семья была все хорошо было.
В ее семье никто не заразился. И дети были и внуки
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Нікому не казати. Дитину перевірити. Є держ програми.
Чи лікують маленьких дітей ?
Міряю від одиниці• 16 апреля 2024
У мене тато хворів, але ні діти, ні мама не заразилися. Це давно було, отримував експериментальне лікування, я не дуже знаю, що саме і як, була маленька. Зараз вже має бути набагато легше з цим. На роботі нічого не потрібно казати, якщо це було б для когось небезпечно, то вас би і так регулярно перевіряли.
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляПримарочка
Дякую.
Чумачечая_• 16 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
Дитину обстежити і самим лікуватися.Хтось інфікував один одного.
Статево явно
Біле пальто• 16 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Чи лікують маленьких дітей ?
То буде по ходу видно,обстежте спочатку
Басноплетка• 16 апреля 2024
Автор у меня знакомый был на какой-то программе государственной, то все ок.
Тоскующая• 16 апреля 2024
Казати нікому не потрібно. С чудово лікується. В батька діагностовано в 2012 році, і тільки в минулому пройшов курс лікування по державній програмі, безкоштовно, 3 місяці. Зараз аналізи в нормі, тобто, лікування успішне. Щодо дитини, то обстежте, а на майбутнє, просто дотримуйтесь гігієни з дитиною та й усе, то все стосується ножниць, щипчиків, зубних щіток і тд. Речі очевидні.
Виправлялочка• 16 апреля 2024
Сейчас это можно вылечить, мужа был гепатит С ..предложили программу бесплатную, в группе было 10 человек приблизительно и после лечения все уже без гепатита С были. Зачем всем рассказывать, он передаётся через кровь и в редких случаях половым именно С. Не переживайте
Сестра років три тому лікувалася на державній програмі. Все добре.
Дитину перевірте, але біль за все з нею в се нормально.
На роботі нічого не говорити. Ви ж не збираєтеся жити статевим життям з колегами. На обстеження та призначення підите під якимось приводом. А лікуватися будете пігулками, такі точно ні до чого вашим колегам.
там довгий час не можна алкоголь вживати під час лікування і жарену іжу.
Сестра всім говорила, що хоче спробувати протриматися на правлиному харчуванні, перевірити себе і все таке.
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Дякую .А ви перевірялись на гепатит?
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Це були, якісь експериментальні ліки ?
Курочка• 16 апреля 2024
У сестри був С, замовила ліки з Єгипту два препарати софосбувір і деклатасфір, пропила три місяця і вилікувалась. Після того декілька разів робила повторні аналізи, гепатиту немає і печінкових проби одразу стали нормальні.
Біле пальто• 16 апреля 2024
В мене родичка ,під час вагітності зʼясувалося,що хвора вірусним с.Народила хвору дитину,то його лікували в рік.До року не брали,а її трохи пізніше,як лактація завершилася.
Забрызжу ядом• 16 апреля 2024
Мой муж был болен еще до меня, как оказалось, узнали через 5 лет жизни. Мы с дочкой не заразились. Тогда еще был очень долгий и очень дорогой курс лечения, мне пришлось продать мамину квартиру, лечился год, дорого стоили и поддерживающие курсы. У него был уже цирроз, фиброз 3 ст.
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляКурочка
Як давно це було ?
Я не чарівниця вам• 16 апреля 2024
В Киеве точно есть гос програма Вас подклюсает доктор, Вам дают лекаства курс около 3 месяцев , диета . Проверьте ребенка обязательно
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дякую. Я не з Києва.
Я не чарівниця вам• 16 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Дякую. Я не з Києва.
Инфекционист вам нужен , ищите и идите узнавайте . В интернете есть и название препарата но оно не дешевле.
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дякую. Вже записалась до свого місцевого.
Курочка• 16 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Як давно це було ?
Мабуть років 5 тому назад, вже точно не пам´ятаю, але лікується зараз гепатит С добре.
Я не чарівниця вам• 16 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Все будет хорошо, главное, что вовремя заметили. После курса диета и гепаторотекторы , печень имеет свойство частично восстанавливаться . Обязательно проверьте ребенка
Сорока-ворона
• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дякую за підтримку. Вчасно ми не помітили, хвороба могла роками протікати, а ми про неї навіть не знали.
Я не чарівниця вам• 16 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Его так и называют ’ласковый убийца’
Виправлялочка• 16 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Дякую .А ви перевірялись на гепатит?
Тогда несколько раз проверяли, не было.