16 апреля в 15:27

Дифузор до фена окремо можна купити?

дівчата, привіт. підкажіть, чи можна до фена докупити дифузор? чи є він універсальний, щоб на всі фени підходив?
Донька подруги 16 апреля в 15:29
Есть. Моя дочь на шейне покупала
Аноним_Русалка 16 апреля в 15:31
Есть, но обычно на профи фен, у них узкое ’горло’, а вот не профи не знаю, надо по модели искать..
Гірчинка 16 апреля в 15:32
на розетці купа насадок. Може, і під ваш є.
Смайликівна 16 апреля в 15:33
На Олх можно глянуть
Ондатрова шуба 16 апреля в 15:34
Я докупала для бебиблис про. Который просто натягивается, универсальный, но он постоянно слетал, бесил жутко.
tereska 16 апреля в 15:55
Я купувала колись розхідники до кухонного комбайну, написавши про необхідну детальну у сервісний центр.
Инста_Богиня 16 апреля в 16:19
А каеоц еффект на волосах, как им пользоваться?
Леся Українка 16 апреля в 16:20
Ответ дляИнста_Богиня
А каеоц еффект на волосах, как им пользоваться?
Кудряшки сушити, якщо я вірно розумію
Небоброїдка 16 апреля в 16:21
Можна. Я купувала до бебіліс мурано,але оригінал саме під цю модель.
Леся Українка 16 апреля в 16:21
Автор, а який у вас фен? В мене від Бебіліс є така непотрібна насадка
Инста_Богиня 16 апреля в 16:22
А что будет если тонкие прямые, лежит на полке без дела, модет надо пробовать с ним
Леся Українка 16 апреля в 16:23
Ответ дляИнста_Богиня
А что будет если тонкие прямые, лежит на полке без дела, модет надо пробовать с ним
Нє, нічого не буде. В мене теж без діла лежать два діфузора. Купляла два фени собі й дочці, і вони були з насадками. А волосся у нас пряме. Сушка з тою насадкою незрозуміла взагалі.
Инста_Богиня 16 апреля в 16:24
Ответ дляЛеся Українка
Нє, нічого не буде. В мене теж без діла лежать два діфузора. Купляла два фени собі й дочці, і вони були з насадками. А волосся у нас пряме. Сушка з тою насадкою незрозуміла взагалі.
Спасибо, буду знать