16 апреля в 16:30

Странно, что до сих пор нет темы про подписанный президентом указ о мобилизации

16 мая вступит в силу
dahashutka19 16 апреля в 16:31
Все в шоке просто
Isa Dora 16 апреля в 16:31
Ага, сама уже смотрю(((
Приплыли
2 11
lisenok_8282 16 апреля в 16:32
вільні люди вільної країни. всі на убой. сумно.
Белоснежная 16 апреля в 16:32
Если бы не подписал, была бы тема. Неожиданности нет.
1 5 5
Виктория-1980 16 апреля в 16:32
А что там, какие нюансы, сколько тем было, что запуталась, с чего возмущаться.
1 7 5
СвітланкаОК 16 апреля в 16:33
А в чому новина? Вже все наче обговорили
11 12
lisenok_8282 16 апреля в 16:34
Ответ дляВиктория-1980
А что там, какие нюансы, сколько тем было, что запуталась, с чего возмущаться.
нюансів ніяких. у чоловіків один святий обов´язок - померти. але вони мають право це зробити двома шляхами - вдома без роботи та їжі або на війні. ну і між строк читається лозунг - народила сина - віддай його державі.
LyudaT 16 апреля в 16:37
Ні, вступить в силу через місяць після оприлюднення, а не після підписання. Його не опубліковано.
3 1
LyudaT 16 апреля в 16:37
Ответ дляdahashutka19
Все в шоке просто
Чого в шоці? Ви дійсно думали, що президент не підпише закон?
4 2 9
lisenok_8282 16 апреля в 16:38
Ответ дляLyudaT
Ні, вступить в силу через місяць після оприлюднення, а не після підписання. Його не опубліковано.
шо це міняє?
автор ириска77 16 апреля в 16:38
Ответ дляLyudaT
Ні, вступить в силу через місяць після оприлюднення, а не після підписання. Його не опубліковано.
С 17 мая значит, но это ничего не меняет
Remensa 16 апреля в 16:40
Так уже 100 раз обговорили то зелене шобло. Від цього ж нічого не зміниться.
Николь1986 16 апреля в 16:40
А что поменяется? Этот закон на худшее меняет что? Мужиков отлавливали и так. Что еще хуже???
2 9 8
You are Queen 16 апреля в 16:40
Ну по суті він підписав для невинних чоловіків смертну кару. Бо з таким розкладом мобілізувати людей дуже нерозважливо. Показує справжнє лице і бажання влади. Тобто їх не цікавлять люди, а країна лише як актив
Remensa 16 апреля в 16:42
Ответ дляlisenok_8282
нюансів ніяких. у чоловіків один святий обов´язок - померти. але вони мають право це зробити двома шляхами - вдома без роботи та їжі або на війні. ну і між строк читається лозунг - народила сина - віддай його державі.
Не в чоловіків,а челяді. 😠
Viktoria_St 16 апреля в 16:43
Это трындец, мы даже не в опе...
1 2 9 1
lisenok_8282 16 апреля в 16:43
Ответ дляRemensa
Так уже 100 раз обговорили то зелене шобло. Від цього ж нічого не зміниться.
ну як вам сказати. тепер їх стане ще менше, а потім вони взагалі закінчаться
1 9
анна 1986 16 апреля в 16:43
Ответ дляLyudaT
Чого в шоці? Ви дійсно думали, що президент не підпише закон?
Теплилась ещё надежда,что где-то в глубине его осталось что-то человеческое,но нет(
17 1
LyudaT 16 апреля в 16:43
Ответ дляYou are Queen
Ну по суті він підписав для невинних чоловіків смертну кару. Бо з таким розкладом мобілізувати людей дуже нерозважливо. Показує справжнє лице і бажання влади. Тобто їх не цікавлять люди, а країна лише як актив
Чого він, а не пуйло?
7 18 4
Полковой раввин Изя 16 апреля в 16:43
А что там? Я сейчас временно заграницей. Обратно не ехать?
6 8
Полковой раввин Изя 16 апреля в 16:44
Ответ дляlisenok_8282
нюансів ніяких. у чоловіків один святий обов´язок - померти. але вони мають право це зробити двома шляхами - вдома без роботи та їжі або на війні. ну і між строк читається лозунг - народила сина - віддай його державі.
Девочек (и тетенек) пока не трогают?
lisenok_8282 16 апреля в 16:45
Ответ дляПолковой раввин Изя
Девочек (и тетенек) пока не трогают?
це буде в наступних правках, не хвилйтеся
3 12 2
Viktoria_St 16 апреля в 16:46
Remensa 16 апреля в 16:47
Ответ дляlisenok_8282
ну як вам сказати. тепер їх стане ще менше, а потім вони взагалі закінчаться
Будуть одні прокури,адвокати і Решитники з Кошовими
6 13
dahashutka19 16 апреля в 16:47
Ответ дляLyudaT
Чого в шоці? Ви дійсно думали, що президент не підпише закон?
Та звісно ні, це було очевидно
LyudaT 16 апреля в 16:48
Ответ дляdahashutka19
Та звісно ні, це було очевидно
Тоді чому шок?
4 1
You are Queen 16 апреля в 16:48
Ответ дляLyudaT
Чого він, а не пуйло?
Бо борг перед Батьківщиною є не тільки у простих людей! Влада має робити так, щоб все вирішити з мінімальними людськими втратами. А що вони для цього зробили? Вся ставка тільки на людей і все. За два роки так про..ти все, бо жадібні на гроші. А тепер ставка на живу силу?
Полковой раввин Изя 16 апреля в 16:49
Ответ дляlisenok_8282
це буде в наступних правках, не хвилйтеся
Мне-то чего волноваться? Я в случае чего успею удрать.
2 4 2
k julia 16 апреля в 16:49
Просрочений ухилянт, підписав смертний вирок для всіх чоловіків. Вільні люди, вільної країни.....
Полковой раввин Изя 16 апреля в 16:49
Ответ дляk julia
Просрочений ухилянт, підписав смертний вирок для всіх чоловіків. Вільні люди, вільної країни.....
Кто-то протестует?
2 5 1 1