16 апреля в 19:26

Термальні джерела на Закарпатті

Може хтось порадить з власного досвіду куди можна поїхати. І чи полегшують вони проблеми із суглобами. Або може запропонуйте щось інше.
Планшетница 16 апреля в 19:30
Вам має радити ваш лікуючий лікар. Звідти буває людей швидка забирає, бо йдуть ’оздоровлюватися’ , а не можна при деяких станах це робити
1 4
Малинка 16 апреля в 19:35
В косино є https://eco-termal.com/ невеликий санаторій, поряд відомі басейни косино але там ціни на проживання набагато дорожщі, або можна в селі косонь чи велика бийгань, це поруч знімати номер чи котедж і їздити в басейни, там все поряд 2 3 км, є маршрутка або авто. Для суставів рекомендують, я була сподобалось, але не було системи тому що з дітьми їздила, ходили в акпапарк
автор Губной рояль 16 апреля в 19:37
Ответ дляМалинка
В косино є https://eco-termal.com/ невеликий санаторій, поряд відомі басейни косино але там ціни на проживання набагато дорожщі, або можна в селі косонь чи велика бийгань, це поруч знімати номер чи котедж і їздити в басейни, там все поряд 2 3 км, є маршрутка або авто. Для суставів рекомендують, я була сподобалось, але не було системи тому що з дітьми їздила, ходили в акпапарк
Дякую. Якщо можна скажіть де жили і хоч приблизні ціни на проживання. І як без машини туди добиратися.
Бамбарбия! Кергуду. 16 апреля в 19:38
Ответ дляМалинка
В косино є https://eco-termal.com/ невеликий санаторій, поряд відомі басейни косино але там ціни на проживання набагато дорожщі, або можна в селі косонь чи велика бийгань, це поруч знімати номер чи котедж і їздити в басейни, там все поряд 2 3 км, є маршрутка або авто. Для суставів рекомендують, я була сподобалось, але не було системи тому що з дітьми їздила, ходили в акпапарк
а засцанные бассейны там вас не смущают ? вонь стоит за километр от того вашего хваленого косино
__Оля__Я 16 апреля в 19:38
Напишіть мені в особисті :)
Файна дівка 16 апреля в 19:39
Ответ дляПланшетница
Вам має радити ваш лікуючий лікар. Звідти буває людей швидка забирає, бо йдуть ’оздоровлюватися’ , а не можна при деяких станах це робити
При нас был случай ,когда уже в морг забрали
Есть ограничения и по времени нахождения в источниках тоже
Кринжова баба 16 апреля в 19:40
Я была в Берегово и Косино.
Малинка 16 апреля в 19:41
Ответ дляГубной рояль
Дякую. Якщо можна скажіть де жили і хоч приблизні ціни на проживання. І як без машини туди добиратися.
Ми знімали в котеджі номер був гривень 600 дві кімнати, були на машині, їздили багато по місцевості. Сподобався той санаторій бо там і проживати можна і басейни і їсти зразу. По ціні було вигідно якщо там на місці все. Ще в берегово їздять, але не було, там містечко, є де прогулятись.
Глас_Народа 16 апреля в 19:44
Санаторий Теплиця и санаторий Боржава, там собственные термалтные и минеральные бассейны. Не знаю как в Боржаве, а в Теплице не пускают посторонних. Мне очень помогло при проблемах с суставами, термальные+физпроцедуры, но я ездила 3 года подряд по 21 дню
автор Губной рояль 16 апреля в 19:45
Ответ дляКринжова баба
Я была в Берегово и Косино.
І яка між ними різниця? Де вам більше сподобалося?
автор Губной рояль 16 апреля в 19:46
Ответ дляГлас_Народа
Санаторий Теплиця и санаторий Боржава, там собственные термалтные и минеральные бассейны. Не знаю как в Боржаве, а в Теплице не пускают посторонних. Мне очень помогло при проблемах с суставами, термальные+физпроцедуры, но я ездила 3 года подряд по 21 дню
Дякую. Ви їздили за скеруванням лікаря чи просто самі?
Кринжова баба 16 апреля в 19:48
Ответ дляГубной рояль
І яка між ними різниця? Де вам більше сподобалося?
Берегово меньше бассейнов, но там вроде как и людей было поменьше. Дорога была плохая туда. Давно ездила в рамках экскурсии, не с целью оздоровления. В Косино мне больше понравилось.
Полюю на дрони 16 апреля в 20:01
Косино,отель Іванко Бірточ.Для моїх травм саме воно,ванни Кнайпа ,масажисти.Я люблю зупинятися в отелі,з харчуванням.
Сундучок с каникулами 16 апреля в 20:02
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
а засцанные бассейны там вас не смущают ? вонь стоит за километр от того вашего хваленого косино
Після одеського моря людей нічим не злякати
Лялька в колисці 16 апреля в 20:10
Косино вважається більш елітним,тому дорожче.
Їдьте в Берегово або Вілятино.
Ефект один і той же,а ціна в Косино на 40%дорожче.
Вілятино не гірший за Косино,такий же сучасний і новий.
Мені з цих 3х найбільш сподобалось у Берегово,хоч він і не самий новий і не такий красивий,як інші два.
Слава Українi 16 апреля в 20:20
Во-первых, надо консультироваться с врачом. Возможно, вам нужно не в Закарпатье, а в Хмельник, Синяк или Квасы.
А так, в Закарпатье несколько крупных термальных курортов.
Солотвино, Вилятино, Берегово и Косино (Косонь).
Идеально - совмещать посещение термалов с санаторными процедурами: озокерит, ударно волновая терапия, магнито-резонансная терапия, електропроцедуры, гидромассаж, подводные вытяжки.
Естественно, все рекомендует и назначает врач. Термальные воды - не панацея и чудес от одного посещения не происходит. Люди ездят годами, иногда по два раза в год. Все это имеет накопительный эффект и помогает избегать острых состояний.
автор Губной рояль 16 апреля в 20:26
Ответ дляЛялька в колисці
Косино вважається більш елітним,тому дорожче.
Їдьте в Берегово або Вілятино.
Ефект один і той же,а ціна в Косино на 40%дорожче.
Вілятино не гірший за Косино,такий же сучасний і новий.
Мені з цих 3х найбільш сподобалось у Берегово,хоч він і не самий новий і не такий красивий,як інші два.
Дякую. Хоч буду знати на що звертати увагу.
автор Губной рояль 16 апреля в 20:28
Ответ дляСлава Українi
Во-первых, надо консультироваться с врачом. Возможно, вам нужно не в Закарпатье, а в Хмельник, Синяк или Квасы.
А так, в Закарпатье несколько крупных термальных курортов.
Солотвино, Вилятино, Берегово и Косино (Косонь).
Идеально - совмещать посещение термалов с санаторными процедурами: озокерит, ударно волновая терапия, магнито-резонансная терапия, електропроцедуры, гидромассаж, подводные вытяжки.
Естественно, все рекомендует и назначает врач. Термальные воды - не панацея и чудес от одного посещения не происходит. Люди ездят годами, иногда по два раза в год. Все это имеет накопительный эффект и помогает избегать острых состояний.
Дякую. Звичайно, ваша правда.
Чумацький Шлях 16 апреля в 20:28
Я побачила ефект від ванн лікувальних у Квасах, там є і санаторій Тиса, де колись реабілітацію проходили космонавти, там миш´якова вода,
Зайдіть на сайті подивіться, якщо санаторій дорого, то є приватні садиби, можна жити там, а на процедури ходити в санаторій
автор Губной рояль 16 апреля в 20:33
Ответ дляЧумацький Шлях
Я побачила ефект від ванн лікувальних у Квасах, там є і санаторій Тиса, де колись реабілітацію проходили космонавти, там миш´якова вода,
Зайдіть на сайті подивіться, якщо санаторій дорого, то є приватні садиби, можна жити там, а на процедури ходити в санаторій
А як практично можна знайти житло? Десь можна знайти їх координати чи на місці якось шукати? Хочеться таки економніше.
Чумацький Шлях 16 апреля в 20:37
Ответ дляГубной рояль
А як практично можна знайти житло? Десь можна знайти їх координати чи на місці якось шукати? Хочеться таки економніше.
Пошукайте на букінгу, як варіант,
Чумацький Шлях 16 апреля в 20:43
Ось, що знайшла, але ціни бачу не актуальні, але передзоніть, взнайте
Чумацький Шлях 16 апреля в 20:45
Ми жили в садибі ’Під зірками, під смереками’, зручно розташована, близько всюди.
Але це було давно, років 7-8 тому,
Слава Українi 16 апреля в 20:46
Ответ дляГубной рояль
А як практично можна знайти житло? Десь можна знайти їх координати чи на місці якось шукати? Хочеться таки економніше.
Зайдите на сайт Горная Тиса - это тот самый санаторий в Квасах, и у них на странице есть цены на проживание в самом санатории, и в коттеджах. Имейте в виду, что подобный отдых три копейки не будет стоить. В том же Берегово для не проживающих в термальном санатории одно посещение термального комплекса стоит 400 грн в день. В Косино в прошлом году это стоило 500 на три часа. На человека, естественно.