Подарунок для творчої дівчинки 12 років.

Бачила якісь набори з епоксидною смолою.
Можливо, є щось інше не одноразове. Таке, де вона б могла примінити свої творчі здібності.
Платье Длинное бальное 16 апреля в 19:50
Вы имеете ввиду: что-то сделать,а потом это разобрать и снова сделать?
Скоро_вчера 16 апреля в 19:52
Скетч маркери та скетч бук.
Картина по номерах
автор Люблю джаз 16 апреля в 19:53
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Вы имеете ввиду: что-то сделать,а потом это разобрать и снова сделать?
Ні. Маю на увазі може щось подібне до миловарні в домашніх умовах. Але не миловарня. Це просто для прикладу. Колись дарувала їй такий набор.
Байрактарна 16 апреля в 19:53
скетчбуки, только сегодня смотрела, огромный выбор
к ним карандаши
Просериарила молодость 16 апреля в 19:53
Браслети своїми руками
автор Люблю джаз 16 апреля в 19:54
Ответ дляСкоро_вчера
Скетч маркери та скетч бук.
Картина по номерах
Скетчмаркери та скетчбуки є. Картини по номерах не цікавлять, бо малює свої.
Байрактарна 16 апреля в 19:54
Ответ дляЛюблю джаз
Ні. Маю на увазі може щось подібне до миловарні в домашніх умовах. Але не миловарня. Це просто для прикладу. Колись дарувала їй такий набор.
мыловарня,эпоксидка это не творчество, просто что-то кустарное
автор Люблю джаз 16 апреля в 19:55
Ответ дляПросериарила молодость
Браслети своїми руками
Це вже було.
Чу Ча 16 апреля в 19:56
Мильна основа є у продажу, + аксесуари.
автор Люблю джаз 16 апреля в 19:56
Ответ дляБайрактарна
мыловарня,эпоксидка это не творчество, просто что-то кустарное
Але фарби, олівці, маркери тощо є. Бо вона займається в художці.
Я бачила гарні вироби в Інтернеті зі смоли.
автор Люблю джаз 16 апреля в 19:57
Ответ дляБайрактарна
мыловарня,эпоксидка это не творчество, просто что-то кустарное
Миловарня була, коли була маленька. Дитині подобалось.
Скоро_вчера 16 апреля в 19:58
Ответ дляЛюблю джаз
Скетчмаркери та скетчбуки є. Картини по номерах не цікавлять, бо малює свої.
Тоді планшет для малювання та холсти.
Три д ручка із пластиком
Байрактарна 16 апреля в 19:59
Ответ дляЛюблю джаз
Але фарби, олівці, маркери тощо є. Бо вона займається в художці.
Я бачила гарні вироби в Інтернеті зі смоли.
Вам это точно не надо, смола очень вредная.
Столы стараются заливать в больших помещениях с вытяжкой или на улице.
Но оно все умерло много лет назад, это не актуально
автор Люблю джаз 16 апреля в 20:01
Ответ дляБайрактарна
Вам это точно не надо, смола очень вредная.
Столы стараются заливать в больших помещениях с вытяжкой или на улице.
Но оно все умерло много лет назад, это не актуально
Дякую! Теж думала про шкідливість цього.
Я колись тут створювала тему про якусь машинку, що робить значки. Вона хотіла, але я їх тоді бачила лише на Алі. Ціна немаленька.
автор Люблю джаз 16 апреля в 20:03
Ответ дляСкоро_вчера
Тоді планшет для малювання та холсти.
Три д ручка із пластиком
Можете порекомендувати планшет?
Не дитячий для забавки. А щось більш серйозне. Хоча, вона чомусь планшет не хотіла. Думає, що може з художнього напрямку піде навчатись худ. фотографії. Але це після школи.
Просериарила молодость 16 апреля в 20:03
Зайдіть в Будинок Іграшок, там точно щось знайдете
автор Люблю джаз 16 апреля в 20:05
Ответ дляСкоро_вчера
Тоді планшет для малювання та холсти.
Три д ручка із пластиком
Холст и я їй і так купую. То для неї не подарунок.
Знайшла одну ідею з рамкою для картин. В неї можна вкласти декілька картин, а потім змінювати. Але треба ще щось. 🤯
автор Люблю джаз 16 апреля в 20:09
Ответ дляПросериарила молодость
Зайдіть в Будинок Іграшок, там точно щось знайдете
Поки були маленькі діти, то було легко. Завжди можна було знайти купу подарунків в іграшкового магазині. А зараз складно.
Твоя подружайка 16 апреля в 20:48
Подаруйте сертифікат в магазин творчості
Скоро_вчера 16 апреля в 20:56
Ответ дляЛюблю джаз
Поки були маленькі діти, то було легко. Завжди можна було знайти купу подарунків в іграшкового магазині. А зараз складно.
Тоді як варіант спробуйте замовляти картини у доньки.
Тобто вам в майбутньому все одно треба для портфоліо багато малюнків різної тематики.
От складіть собі список потрібних тематичних малюнків і нехай ваша дитина малює ці теми за певну ціну.
Тільки домовленості треба дотримуватися - і оплати і часу намалювати той малюнок. Через три дні а не наступного року.
Ну наприклад акваріум, автопортрет, на сюжет казки чи фільму, тварини (якщо вдома є домашні тварини то малюйте їх)
автор Люблю джаз 17 апреля в 18:33
Ответ дляСкоро_вчера
Тоді як варіант спробуйте замовляти картини у доньки.
Тобто вам в майбутньому все одно треба для портфоліо багато малюнків різної тематики.
От складіть собі список потрібних тематичних малюнків і нехай ваша дитина малює ці теми за певну ціну.
Тільки домовленості треба дотримуватися - і оплати і часу намалювати той малюнок. Через три дні а не наступного року.
Ну наприклад акваріум, автопортрет, на сюжет казки чи фільму, тварини (якщо вдома є домашні тварини то малюйте їх)
Дякую за участь!
Ми купували так картини, коли вона почала малювати. Гралася в аукціон. Їй подобалось.
Але мені треба подарунок на День народження.
автор Люблю джаз 17 апреля в 18:49
https://www.aliexpress.com/item/1005003172876022.h...
Такий станок їй потрібен.