Завжди мало• 16 апреля 2024

Дізналась, що ставить величезну націнку

Я у вільний час пишу курсові, дипломні. Мені ж запропонував співпрацю один посередник, сьогодні дізналась, що він на моїй одній роботі заробляє 10 тисяч, так як бере 14 000 за роботу, а мені платить трохи більше 4000. Хочу відмовитись від співпраці з ним, але є ще не завершені роботи. Я просто вважаю, що це перебор, до того ж він просить кидати роботу 10 разів по сторінках, ну це зрозуміло, як така націнка. Чи не кончена я буду, якщо відмовлюсь?
julia-678c• 16 апреля 2024
работайте напрямую с заказчиками. эти барыги уже вообще офигели
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
Я працюю. Але просто в шоці від ціни.
Жена сантехника• 16 апреля 2024
Хто вам заважає просити більше
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Хто вам заважає просити більше
Він більше не платить
julia-678c• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Я працюю. Але просто в шоці від ціни.
вам норм за 4000 батрачить? прекращайте работу с этим посредником
МаксХмара• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Він більше не платить
А другие платят?
Идууу--уууу блин• 16 апреля 2024
Отказывайтесь🤷🏻‍♀️
Если у вас и без него есть заказчики. А иначе получится «куплю билет пойду пешком».
Вакцениро Вона• 16 апреля 2024
Ви оцінили свою роботу в 4 тис, він в свою в 10тис. Хто Вам винен, що готові впахувати за копійки? Ви не кончена, просто заздрісна з заниженою самооцінкою.
Сплюшка• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Я працюю. Але просто в шоці від ціни.
Хто вам заважає метнутися кабанчиком і працювати з кінцевими замовниками?
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Отказывайтесь🤷🏻‍♀️
Є, в мене свої клієнти
Муркамурковна• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Я працюю. Але просто в шоці від ціни.
Знайдіть тю, хто писатиме за 400 грн, йому кажіть, харе, ціни піднімаю в 2 рази і просто нічого не робіть
Жена сантехника• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Я працюю. Але просто в шоці від ціни.
Якщо працювали то навіщо погодилися
Гага Газу• 16 апреля 2024
Це вже не ваша справа по скільки він перепродує.Ви назвали свою ціну, вам заплатили.
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Я не заздрісна. Якщо я оцінювала замовлення в 5000-6000, то він не давав замовлення.
Идууу--уууу блин• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Є, в мене свої клієнти
Тогда закрывайте старые заказы и отказывайтесь от сотрудничества
Вакцениро Вона• 16 апреля 2024
Ответ дляСплюшка
Так їх же шукати треба, це теж робота, уявіть собі
Жена сантехника• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ну то шукав інших мабуть
Сплюшка• 16 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
Автора жаба задавила. Поки не знала націнку то жила щасливо.
Пасхальний тролік• 16 апреля 2024
зачем отказываться? вы можете работать и на прямую и с ним. ТОлько с ним нужно выдвинуть свои условия. Теперь вы реально знаете сколько стоит ваша работа. И то, что есть незаконченные работы как раз дает вам шанс договориться. Он же с заказчиков взял аванс , скорей всего. Предложите ему схему 70 проц вам, 30 ему.
Отказаться от него вы конечно можете, но если у него сеть контактов развита, поставлена реклама на поток, отзывы, то вы останетесь совсем без заказчиков, а он найдет другого литературного негра.
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
В мене є профіль, оголошення. І багато своїх клієнтів
Идууу--уууу блин• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Так у вас есть свои клиенты, вы пишете. Не дает - ну и не надо
Сплюшка• 16 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Я то уявляю, а автор, схоже , не дуже
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляСплюшка
Я то уявляю, а автор, схоже , не дуже
З чого такі думки? В мене багато своїх клієнтів.
Жена сантехника• 16 апреля 2024
А якби ви знали скільки на інших роботах власники заробляють так взагалі би не було б касирів і тд)
Вакцениро Вона• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
І хто Вам заважає працювати самостійно?
Сплюшка• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
А за скільки ви своїм клієнтам робите роботу?
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляСплюшка
Не задавила. Просто це перебір з націнкою, ще і роботу за 4 тис кидати по 10 частин на перевірку
Пасхальний тролік• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
зачем вы тогда работаете на него? поднимайте цены на свои работы, чтобы они были примерно равны вашему посреднику...
Вакцениро Вона• 16 апреля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Якби Вам давали 5-6тис, Ви б все одно нили, що на Вас наживаються
автор Завжди мало • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
На роботі хоча б офіційно оформляють, а тут нічого.