Xвостокрутелка• 16 апреля 2024
Жінки, які живуть у квартирі чоловіка, ви відчуваєте себе безпечно?
Я щодня як на голках, Київ
Знаю, що дуже запальна, і під час сварки можу взяти і піти. А куди?
Зарплата 20 тисяч.
Вже тиждень живемо разом, щодня як на голках, хоча нічого не передвіщує біди, не сваримось, він мене любить, але все рівно відчуваю себе пустим місцем(
Щодня думаю ‚а якщо він мене розлюбить, куди тоді? А якщо вдарить, куди бігти? А якщо посваримось, як швидко зібрати речі?‘
Зарплата 20 тисяч.
Кошка Мурка• 16 апреля 2024
Поверьте,у вас не все так плохо,у вас есть работа. У меня нет работы, двое детей,да и вообще чуть что,у меня вообще нифига нету
Планшетница• 16 апреля 2024
Це ви тільки почали жити разом? А для чого щодня сваритись, нащо такі стосунки?
Кидаю курити• 16 апреля 2024
Нет таких мыслей не возникает за 15 лет брака, зачем тогда жить с мужем , если вас уже мучает этот вопрос ?
ПодругаМужа• 16 апреля 2024
Ответ дляПланшетница
Автор ведь пишет, что они не ссорятся
ПодругаМужа• 16 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не поняла, вы только неделю живёте вместе?
И что тут такого?
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так, а в чому питання?
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
А вы за годы брака не могли денег наскладать?
Кошка Мурка• 16 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Было бы с чего складать
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Так, а в чому питання?
Ну то у вас только начало, то копите на общее жилье или например как у моего мужа мачеха, затребовала добрачную его квартиру продать в центре Киева и купить общую в браке, отец мужа умер и она получила 75% наследства просто с куста
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Было бы с чего складать
Всегда есть с чего складать
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я вам про свою тривогу кажу
Ще незаміжня, щоб про таке думати
Свій варік• 16 апреля 2024
Коли жила в квартирі чоловіка, то навпаки відчувала гордість, що мені дістався жених з окремим житлом. Почувала себе безпечно, бо завжди можна повернутися додому.
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Я вам про свою тривогу кажу
Ще незаміжня, щоб про таке думати
То выходите замуж и продавайте его квартиру и покупайте большую на семью, так и говорите хочу квартиру побольше
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
Куди? В село?
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
У нього двокімнатна
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
У нього двокімнатна
Продадите и купите общую в браке трёшку
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
На Печерськ
Ну а мені в село
Я не місцева, якщо ви не зрозуміли
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Продадите и купите общую в браке трёшку
Я не збираюсь за нього заміж поки що, заспокойтесь))
Свій варік• 16 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ну а мені в село
Я не місцева, якщо ви не зрозуміли
Ні, не зрозуміла. Ви ж про це ні слова не написали.
Xвостокрутелка
• 16 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
Якби мені було куди повернутись в Києві, цієї теми не існувало б))
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Так то если соберётесь.
175см55кг19лет (она)• 16 апреля 2024
Живите у него , а свою ЗП копите.
Тратьте только его деньги
бювет_в_обед• 16 апреля 2024
Я коли з мужем одружилась, перший рік два тільки те й робила що йшла) збирала манатки скандалила, видумувала якусь фігню постійно,потім на другий рік вже тікала на своєму авто) ним же подарованому) і все це закінчувалось сексом і якимось моїм екстазом шо он яко я йду а він біжить і зупиняє) просить повоеонуьись) тепер після 14 років сумісного життя) такого вже давно немає) 😼така дциність прерогатива молодості