17 апреля в 07:36

В Приват24 любой может посмотреть состояние лицевого счета «соседа»

Как то не очень, что любому доступно, как считаете?
показать весь текст
Жинси на дитину 17 апреля в 08:01
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
Фізична особа українською, физическое лицо на русском. От этого пляшите😂
4 1
Отчебучкина 17 апреля в 08:02
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Та не тільки сусіда. Взагалі будь-якої адреси.
В мене не підтягує
Латексне альтер ЕГО 17 апреля в 08:03
Ответ дляОтчебучкина
В мене не підтягує
В мене підтягує по будь-якій адресі. Але іноді чогось не все.
Оце так цабе 17 апреля в 08:03
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
На укр особа, на рос - лицо. Фізична особа, физическое лицо. В данном случае лицо это личность, человек. Поэтому лицевой счет, счет на определенного человека/личность.
МамаБест 17 апреля в 08:10
Напевно по принципу:
Особовий рахунок - рахунок особи;
Ліцевой счьот, счьот ліца. Лице типу перекладається як в нас особа
Корсет_на_шурупах 17 апреля в 08:12
Ответ дляСиреневенькая
Що таке ліцевой счьот?
а що з вами раптом?
Сиреневенькая 17 апреля в 08:13
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а що з вами раптом?
Все ок) З вами?
Корсет_на_шурупах 17 апреля в 08:13
Ответ дляСиреневенькая
Що таке мовє?
бикуємо зрання?
3 1
Сиреневенькая 17 апреля в 08:13
Ответ дляКорсет_на_шурупах
бикуємо зрання?
Ви в собі?
Корсет_на_шурупах 17 апреля в 08:17
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
Та яка розвинена? Елементарна банківська термінологія. Навіть бабки в курсі. А ви вся така ’ АхАХАХ...нєє.не розумію’.

Хоч би погуглили перед тим як писати....розвинена 😂😂😂😂😂😂
1 4 5 1
Сиреневенькая 17 апреля в 08:19
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та яка розвинена? Елементарна банківська термінологія. Навіть бабки в курсі. А ви вся така ’ АхАХАХ...нєє.не розумію’.

Хоч би погуглили перед тим як писати....розвинена 😂😂😂😂😂😂
Не гуглиться, немає клавіатури. Чого вас так ціпить? Випийте кавусі і зустрічайте новий день ☕️😘
Зажуженная Жужжа 17 апреля в 08:38
Узнала об этом лет 10 назад) игралась и смотрела кто как платит из моих знакомых и соседей
Марафетчица 17 апреля в 08:39
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?

лицевой - лицо - рыло
один счёт на одно рыло
ну то есть личный счет
Сиреневенькая 17 апреля в 08:48
Ответ дляВЫВсеВрете
І що він вам дасть якщо навіть і дізнаєтеся?
Загалом нічого) ну хіба що боржники, які рюмсають нічого не маю цікаво глянути 👀
Сиреневенькая 17 апреля в 09:09
Ответ дляjulia-678c
Что-то не заметно ваше развитие
Та куди вам.
Брюлик в стразах 17 апреля в 09:21
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
А вы просто блещете остроумием с утра
Сиреневенькая 17 апреля в 09:27
Ответ дляБрюлик в стразах
А вы просто блещете остроумием с утра
😘 я була впевнена, що ця фраза тригерне багатьох)
ША! я прийшла! 17 апреля в 10:31
Ответ дляRocka Rolla
А что секретного сколько у вас коммуналка?))) и не любой, а я так понимаю плательщик
якщо ввести повну адресу то будь-хто