17 апреля в 09:08

Что даёт киевская прописка?

Я переезжаю в Киев, в свою квартиру, но прописываться в неё не хочу. Я что-то теряю? Ребенок уже не первоклассник. Пойдёт в 6 класс. Прописка, как я понимаю, уже не важна.
Или я не правильно понимаю?
Завжди недо... 17 апреля в 09:10
Жила до 2015 року без прописки нормально.Садочок, поліклініка - без проблем
БЦАшка 17 апреля в 09:10
Нічого.
Знижки в зоопарк та галактику з карткою киянина))
Единорог_помог 17 апреля в 09:11
Вы из какого года, приехали?
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:11
Ответ дляЕдинорог_помог
Вы из какого года, приехали?
Из Одессы
БЦАшка 17 апреля в 09:11
А, ну ще треба якщо дитина прям спортсмен.
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:11
Ответ дляБЦАшка
А, ну ще треба якщо дитина прям спортсмен.
А что прописка даёт спортсменам?
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:12
Ответ дляБЦАшка
Нічого.
Знижки в зоопарк та галактику з карткою киянина))
Зоопарк уже не наша тема)
БЦАшка 17 апреля в 09:13
Ответ дляБелая и пушистая
А что прописка даёт спортсменам?
Виступати за федерацію, пільги на табір якщо значні досягнення
Царевна_несушка 17 апреля в 09:14
ничего не дает в вашем случае. картка киянина, если для проезда в общ транспорте
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:15
Ответ дляБЦАшка
Виступати за федерацію, пільги на табір якщо значні досягнення
Поняла. Это не уровень моего ребёнка. Его - максимум секция для здоровья
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:15
Ответ дляЦаревна_несушка
ничего не дает в вашем случае. картка киянина, если для проезда в общ транспорте
Поняла. Проезд не интересен
Робот Вертер 17 апреля в 09:16
Ответ дляБЦАшка
Нічого.
Знижки в зоопарк та галактику з карткою киянина))
Мені сказали, що карту киянина можуть оформити лише пенсіонери(
БЦАшка 17 апреля в 09:16
Ответ дляРобот Вертер
Мені сказали, що карту киянина можуть оформити лише пенсіонери(
Ні, брешуть. Зверніться одразу в банк
Робот Вертер 17 апреля в 09:17
Ответ дляБЦАшка
Ні, брешуть. Зверніться одразу в банк
В ощаді питала роки 3 тому
БЦАшка 17 апреля в 09:19
Ответ дляРобот Вертер
В ощаді питала роки 3 тому
Три роки тому чоловік робив. Пенсіонерам безкоштовно роблять, ось і вся різниця
Робот Вертер 17 апреля в 09:20
Ответ дляБЦАшка
Три роки тому чоловік робив. Пенсіонерам безкоштовно роблять, ось і вся різниця
Дякую, спробую ще раз.
Слоник-тоник 17 апреля в 09:23
Ответ дляБЦАшка
Нічого.
Знижки в зоопарк та галактику з карткою киянина))
у картку киянина ще оформити треба) все життя жіву в Києві і все немає часу її зробити.
Але мені не для зоопарку, а для оплати комунальних)
Муркамурковна 17 апреля в 09:23
Ответ дляБЦАшка
Нічого.
Знижки в зоопарк та галактику з карткою киянина))
Картка Киянина видається пенсіонерам)
1 1
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:24
Ответ дляСлоник-тоник
у картку киянина ще оформити треба) все життя жіву в Києві і все немає часу її зробити.
Але мені не для зоопарку, а для оплати комунальних)
А что с оплатой коммунальных?
БЦАшка 17 апреля в 09:24
Ответ дляМуркамурковна
Картка Киянина видається пенсіонерам)
Картка видається студентам, впо, працюючим і т.д.
Смячиком 17 апреля в 09:24
Еще выплаты многодетным. Но тоже не ситуация автора.
Полуничка 17 апреля в 09:25
картка киянина не пенсам ніяк толкових пільг не дає.
Акукарача 17 апреля в 09:25
Что значит киевская прописка?
Вы по закону должны быть зарегистрированы по месту жительства. Не хотите-не регистрируйтесь. Она ничего не даёт, но и ничего у вас не забирает. Если вы все делаете за деньги, то она вам не нужна. А так бывает, что в различных учреждениях киевлянам бесплатно, а без регистрации через кассу.
Муркамурковна 17 апреля в 09:26
Ответ дляБЦАшка
Картка видається студентам, впо, працюючим і т.д.
Мені не дали)) або це буде просто ще олна щвичайна карточка Ощада) на яку мені самій треба класти гроші і ще й платити за юзанье)) так мені пояснили в банку)) чоловік в мене пенсіонер) в нього проїзд безкоштовно
БЦАшка 17 апреля в 09:26
Ответ дляСлоник-тоник
у картку киянина ще оформити треба) все життя жіву в Києві і все немає часу її зробити.
Але мені не для зоопарку, а для оплати комунальних)
Один раз відніс документи, через 2 тижні приблизно забрав картку. Якщо ощад поруч з роботою, то досить легко
БЦАшка 17 апреля в 09:27
Ответ дляМуркамурковна
Мені не дали)) або це буде просто ще олна щвичайна карточка Ощада) на яку мені самій треба класти гроші і ще й платити за юзанье)) так мені пояснили в банку)) чоловік в мене пенсіонер) в нього проїзд безкоштовно
Ну так, якщо не маєте пільг, то це просто картка
Муркамурковна 17 апреля в 09:28
Ответ дляБЦАшка
Ну так, якщо не маєте пільг, то це просто картка
Ну так а нашо вона тоді) безсмислено
автор Белая и пушистая 17 апреля в 09:29
Ответ дляАкукарача
Что значит киевская прописка?
Вы по закону должны быть зарегистрированы по месту жительства. Не хотите-не регистрируйтесь. Она ничего не даёт, но и ничего у вас не забирает. Если вы все делаете за деньги, то она вам не нужна. А так бывает, что в различных учреждениях киевлянам бесплатно, а без регистрации через кассу.
Что именно бесплатно?
Каляка маляка 17 апреля в 09:31
Нічого не дає. Та й взагалі, жити за пропискою - то для лохів))
Це я так жартувала зі своїм чоловіком, казала що от мене будь-хто знайде, якщо що, бо я прописана у своїй квартирі. А ти невловимий киянин з Миколаєва. Він сміявсь, каже чи ти зібралась якісь темні справи робити, щоб тебе шукали та ловили?? Я не знаю, навіть чому - відповіла, що іноді необов´язково робити для того темних справ... То був 2021 рік. Так він і не став морочитися із пропискою.
А зараз згадує мої слова, та каже що я наймудріша у світі жінка і певно вмію передбачати майбутнє - за ту саму фразу, що робити нічого не треба, щоб шукали та ловили
1 2
Пусин Кукин 17 апреля в 09:38
Ответ дляБелая и пушистая
Что именно бесплатно?
раніше до війни були консультації в медичних інститутах: для киян з паспортом - безкоштовно, для решти - за гроші в касу офіційно