Досягти фінансового успіху може кожен? Чи це везіння?

Гадаю, що не кожен. Але опинившись в нормальних умовах, нам здається, що це легко, а всі інші - лузери.
Я давно живу, багато спостерігаю і нарешті дійшло, що просто збіг обставин.
- Колись, сомовпевнено гадала, що двушку баксів заробити легко. А інші не хочуть напружуватися. Життя показало, що помилялался. І я не сама розумна. Зараз, коли мене заносить, змушую себе згадати довгі 10 років, коли я билася за право отмати хоча б тисячу баксів в місць.
- У мене є знайомі, що з радістю б змінили роботу, але розуміють, що аналогічні посади в інших місцях оплачуються набагато менше. І тихенько сидять де сидиться.
- Є "успішний" бізнесмен, якого років 5 тому підтягнули друзі. Зараз він говорить, що він паше один і на ньому весь бізнес. Говориш, щоб відокремлювався. Ага виявиться, що є куча підводних каменів, що у самого так не виде.
- Є дві знайомі, що працюють на однакових посадах, із знінняс однакової кількісті іноземних мов, в різних міжнародних організаціях. Зарплати у них кардинально різні. Одній доводиться підробляти в інших місцях, щоб жити трохи краще.
- Є подруга з освітою 9 класів і досвідом роботи прибиральницею. В 35 років, коли чоловік вигнав з дому з дитиною, друзі допомогли влаштувалися, навчали. Через два місяці вона говорила "Та ну. Працювати менше ніж 1,5 тис у.о принизливо" Але коли пішло скорочення штату і звільнили її - більше не нашла такої робити. Благо, що заміж вдруге вийшла, не встигнувши накопичення проїсти. Зараз працює на 18 тис грн і задоволена.
- Є такі, що заробляючи дуже добре, зуміли скористатися моментом і накупили пару зайвих квартирок. Потім життя змінилося, робота така ж грошова не знаходиться, то й живуть на оренді цих двох квартирок.

В житті воно по різному буває. І говорити, що я самий розумний - не варто. Бо може, прилетіти. Зараз моя робота - це суцільне везіння, а не досвід і розум. Звісно в голові, щось є, інакше не платили б і не тримали б, але якби не збіг обставин, то сиділа б і іншому місці, і тоді не було б думок "та було б бажання і ціль, а пристойно оплачувана робота знайдеться". Зараз я себе опускаю на грішну землю.

А ви вірите в свою унікальність/розум/працьовитість чи вважаєте, що просто вдало склалися обставини?
Результат:
вже голосів: 43
23 (53.49%) Не знаю, як правильно.
12 (27.91%) Мені просто везло
8 (18.6%) Я сама така вся "умнічка"
1 6
из_под_тишка 17 апреля в 10:41
Каждый может, если подойти с умом.
Это не эксклюзивная опция для избранных. Финансово обеспеченных людей намного больше, чем вам кажется в вашем кругу общения
2 4
Гарні диньки 17 апреля в 10:43
Везіння має роль.
Просериарила молодость 17 апреля в 10:44
У вас опрос только для тех, кто много зарабатывает?

По теме - считаю, что влияют разные факторы. У кого-то везение, кто-то действительно обладает определёнными качествами, талантами и способностями. Я просто врач в смт, делаю то, что умею и люблю, живу скромно, понимаю, что никакой бизнес-леди из меня никогда бы не получилось, не моё
Муркамурковна 17 апреля в 10:44
У кожного абсолютно різний старт
І не всі мають хист заробляти, є люди які генератори ідей, є реалізатори цих ідей, а є солдати, які просто виконують свою роботу
1 12
Научительница 17 апреля в 10:45
Автор, повністю погоджуюся.
Natalia505 17 апреля в 10:45
Ответ дляиз_под_тишка
Каждый может, если подойти с умом.
Это не эксклюзивная опция для избранных. Финансово обеспеченных людей намного больше, чем вам кажется в вашем кругу общения
Фінансово забезпечених людей на багато менше в світі ніж з середнім достатком і бідних. Великі гроші у виробництві, будівництві, сільському господарстві тощо заробляються виключно чужими руками.
1 8
Natalia505 17 апреля в 10:46
Автор, гарно написали. Мені подобається ваш текст.
Поліцейський патруль 17 апреля в 10:47
не буду врать: я попала в нужное место, в нужное время. Повезло. Но потом же пахать нужно все равно, с неба ничего не падает… я думаю большинству предоставляется шанс, просто мало кто им пользуется.
Соображалочка 17 апреля в 10:47
Мне просто не повезло
Ленивая и тупая и не красотка
Родилась в семье очень бедной, после 9 класса сразу на работу, не училась
Работала продавцом, потом уборщицей. Больная спина и физически могу не больше 4-5 часов, соответственно на пол ставки. Замуж не вышла, влюблялась не в тех что надо, секс только по любви
Повезло что нашла робота продавца за 9000 тыс, реально не напряжная.
Хочу выучить что то и зарабатывать больше, но что. Брови, ногти вся это индустрия мимо, пробовала нет таланта. Что мне учить, хоть бы кто то подтянул, подсказал . А так я и мама старая, больше у меня никого нет.
2 1
Банан-барабан 17 апреля в 10:47
Однозначно, должно быть немного везения. Правильные люди для тебя, с которыми ты сработаешься, посильные для тебя задачи, выполняя которые будешь расти профессионально. Но- для всего должна быть база. Тогда ты не так сильно зависишь от внешних обстоятельств.
Когда мне говорят что мне повезло что я работаю по специальности заграницей, я просто 😳. Да, у меня был опыт работы в международных компаниях плюс Английский (это база). И чуток везения, что именно эта компания имела вакансию и решила меня взять. Вот недавно компания за меня оплатила рабочую визу. Повезло.
Ручки-Крючки 17 апреля в 10:48
Я в Україні ніколи не заробляла 1000 доларів. Бо завжди на посади керівників брали кума, брата, свата. Або тих, хто дружив з вищим керівництвом. А я була завжди спеціалістом. І в моїй сфері це оплачувалося максимум 600 доларів. Від початку війни переїхала в Англію. Починала з низів, як то кажуть. Зараз вже спеціаліст (щоправда, інша сфера діяльності). Прохожу навчання. Після нього зможу претендувати на більш оплачувану посаду. Заробляю близько 2 тис. фунтів на місяць. Тут це середня зп. Вперше відчула, що маю змогу заробляти більше, бо тут ціняться знання, досвід.
3 2
Пацан к успеху шел 17 апреля в 10:50
Автор, це завжди суміш факторів. Ви порівнюєте якихось знайомих з більш менш однаковими знаннями чи вміннями. А чому не порівнюєте оту з 9 класами та іншу на посаді в міжнародні компанії?
Так, потрібно везіння, але хочеться об´єднатися з другом в бізнесі, який щось вміє і буде старатися, ніж з тим, хто буде тягнути вниз і толку з нього ніякого.
годовасик 17 апреля в 10:50
Не кожен, а той, хто виграв генетичну лотерею і народився розумним, бо розумним стати неможливо, лише народитися
автор ЯяяКакаджамбо 17 апреля в 10:51
Ответ дляПоліцейський патруль
не буду врать: я попала в нужное место, в нужное время. Повезло. Но потом же пахать нужно все равно, с неба ничего не падает… я думаю большинству предоставляется шанс, просто мало кто им пользуется.
Ні. Не завжди цей шанс буває. Я заробляла в еквіваленті 5-6 тис і вважала себе крутою. А потім бац і твоя межа 500 баксів. І 10 років ніяких шансів не випадало. А потім пішла на 300 баксів тимчасовр, і тут спрацювало везіння. Звісно, не було б мізків, то в мій бік би й не подивилися б.
Соображалочка 17 апреля в 10:51
Ищу какой то золотой совет, что можно найти, чем заняться, какой то секрет. Наверное нет ничего для таких как я. Моя знакомая прошла курсы шитья, макияж, ногти, парикмахер и не смогла работать. Так и осталась медсестрой. Хотя очень хотела найти ещё дополнительно доход.
Я хочу ещё что уметь . За уборку платят 200 гривен выход это очень мало. Это за 3-4 часа
Головний кошак 17 апреля в 10:52
Мені б знайти роботу на 18 тисяч в моему місці і я повернулася б цієї грьобаної Польщі. Бо так описано ,пфф 18 тис. Та багато хто мріє про ті 18 тис.
2 6
Пацан к успеху шел 17 апреля в 10:52
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ні. Не завжди цей шанс буває. Я заробляла в еквіваленті 5-6 тис і вважала себе крутою. А потім бац і твоя межа 500 баксів. І 10 років ніяких шансів не випадало. А потім пішла на 300 баксів тимчасовр, і тут спрацювало везіння. Звісно, не було б мізків, то в мій бік би й не подивилися б.
Ото ж бо й воно, що були мізки. Життя довге і не завжди все стабільно, але щоб повезло потрібно щоб вміти і знати.
Научительница 17 апреля в 10:53
Ответ дляСоображалочка
Мне просто не повезло
Ленивая и тупая и не красотка
Родилась в семье очень бедной, после 9 класса сразу на работу, не училась
Работала продавцом, потом уборщицей. Больная спина и физически могу не больше 4-5 часов, соответственно на пол ставки. Замуж не вышла, влюблялась не в тех что надо, секс только по любви
Повезло что нашла робота продавца за 9000 тыс, реально не напряжная.
Хочу выучить что то и зарабатывать больше, но что. Брови, ногти вся это индустрия мимо, пробовала нет таланта. Что мне учить, хоть бы кто то подтянул, подсказал . А так я и мама старая, больше у меня никого нет.
У мене був ’старт’ приблизно як у вас. Але була цілеспрямованість працювати головою, тому вирішила вчитися заочно. На навчання заробляла і накопичувала гроші. Дуже важко це все давалося.
Врешті досягла успіху у професії і на цьому не зупиняюся. Постійно перебуваю у пошуку ще більш хлібного місця.
Зараз з вами відпочину на порадниці і знов піду працювати головою. Чого і вам бажаю.
Наизнанку 17 апреля в 10:53
Вспомнилось история одного банка... Все сливки имели от 10 тыс дол в мес, во время обеда забежать купить что то из Макс Мары как другим сходить на кофе...естественно все умнички и все сами.. Банк развалили.. Все разбежались кто куда... Максимум на который смогла устроится одна из сотрудниц - 80 тыс грн, кто то на 50, большая часть не смогла устроится вообще.
Наглядный пример я все сама, какая молодец и везения..
Багаж знаний у людей остался тот же, но оказывается не все так просто в нашем мире
Natalia505 17 апреля в 10:53
Ответ длягодовасик
Не кожен, а той, хто виграв генетичну лотерею і народився розумним, бо розумним стати неможливо, лише народитися
І навіть це нічого не гарантує. Якось читала історію радянського вундеркінда Паши Конопльова. Яскравий доказ того, що навіть маючи геніальний мозок твоє життя може бути тяжким і коротким. І таких історій вагон.
1 3
язззззь!!! 17 апреля в 10:54
работа это везение
бизнес это система мышления, бизнесменов бывших не бывает, если человек умеет возможности воплощать в деньги, это умение у него не отнять
вот и весь секрет
Фима Собак 17 апреля в 10:54
Ну, просто везением я свой уровень не могу назвать. В свое время пахала и учила язык, чтобы сейчас чилить на ненапряжной работе, ещё и удаленно (я юрист в международной компании). Но у меня по Вашим меркам небольшая зп, 45 т в среднем. Правда муж в разы больше зарабатывает, но у него профессия располагает. Знаю много друзей и знакомых сокурсников, которые получают прилично больше меня, но они и пашут не дай Бог как. Так, чтобы ничего не делать и много денег - это скорее исключение редкое либо связи. Знаю точно, что если бы я в свое время не была ’такая вся молодец’, то торчала бы сейчас в офисе целый день на 20-25 т в лучшем случае и напрягалась бы явно больше. Если бы пахала больше, чем сейчас и был бы стимул строить карьеру, то получала бы явно больше, 2-2.5 т уе где-то. Поэтому да, между количеством денег и затраченных усилий связь в моем случае наблюдаю однозначно. У других, как правило, тоже. Исключение - изначально неприбыльные профессии. Но тут кто на что учился.
Соображалочка 17 апреля в 10:55
Ответ дляНаучительница
У мене був ’старт’ приблизно як у вас. Але була цілеспрямованість працювати головою, тому вирішила вчитися заочно. На навчання заробляла і накопичувала гроші. Дуже важко це все давалося.
Врешті досягла успіху у професії і на цьому не зупиняюся. Постійно перебуваю у пошуку ще більш хлібного місця.
Зараз з вами відпочину на порадниці і знов піду працювати головою. Чого і вам бажаю.
А я брала шмату і сила підлогу, мені ніхто не казав що треба вчитися, но я настільки була тупа що не розуміла цього. Чого ми такі різні, де мій мозок
Додекаэдр 17 апреля в 10:55
Ответ дляСоображалочка
Мне просто не повезло
Ленивая и тупая и не красотка
Родилась в семье очень бедной, после 9 класса сразу на работу, не училась
Работала продавцом, потом уборщицей. Больная спина и физически могу не больше 4-5 часов, соответственно на пол ставки. Замуж не вышла, влюблялась не в тех что надо, секс только по любви
Повезло что нашла робота продавца за 9000 тыс, реально не напряжная.
Хочу выучить что то и зарабатывать больше, но что. Брови, ногти вся это индустрия мимо, пробовала нет таланта. Что мне учить, хоть бы кто то подтянул, подсказал . А так я и мама старая, больше у меня никого нет.
Не повезло - это то, что не зависит от вас. А ленивая и тупая - это просто ваш выбор
автор ЯяяКакаджамбо 17 апреля в 10:56
Ответ дляСоображалочка
Мне просто не повезло
Ленивая и тупая и не красотка
Родилась в семье очень бедной, после 9 класса сразу на работу, не училась
Работала продавцом, потом уборщицей. Больная спина и физически могу не больше 4-5 часов, соответственно на пол ставки. Замуж не вышла, влюблялась не в тех что надо, секс только по любви
Повезло что нашла робота продавца за 9000 тыс, реально не напряжная.
Хочу выучить что то и зарабатывать больше, но что. Брови, ногти вся это индустрия мимо, пробовала нет таланта. Что мне учить, хоть бы кто то подтянул, подсказал . А так я и мама старая, больше у меня никого нет.
Співчуваю. Таких нажаль багато(((
У мене є знайома дівчина 30 років. Починала працювати в секонді рісля 9 класу, бо гроші потрібні. Зустрінути в тому оточенні правильну людину - складно. Але ій повезло. Зараз блогер-мільйонник + модель. Це вона мені розказувала, що можна бути і тупою, але везучою.
Почала аналізувати (а доживши до 50 років дозвіду багато). Десь так і є.
Соображалочка 17 апреля в 11:01
Ответ дляДодекаэдр
Не повезло - это то, что не зависит от вас. А ленивая и тупая - это просто ваш выбор
Тупая точно не мой, я хочу быть умной, но не получается
Единорог помог 17 апреля в 11:02
Мне точно повезло,родилась в обеспеченной семье . Мне некому рассказывать что *все сама* , весь мой круг общения знает , для меня все было подготовлено
автор ЯяяКакаджамбо 17 апреля в 11:02
Ответ дляБанан-барабан
Однозначно, должно быть немного везения. Правильные люди для тебя, с которыми ты сработаешься, посильные для тебя задачи, выполняя которые будешь расти профессионально. Но- для всего должна быть база. Тогда ты не так сильно зависишь от внешних обстоятельств.
Когда мне говорят что мне повезло что я работаю по специальности заграницей, я просто 😳. Да, у меня был опыт работы в международных компаниях плюс Английский (это база). И чуток везения, что именно эта компания имела вакансию и решила меня взять. Вот недавно компания за меня оплатила рабочую визу. Повезло.
В наш час багато людей мають англійську, але не кожному везе)))
Моя подруга знає англійську, франзцзьку, німецьку та слабенько італійську. Так вона добре заробляє у нас. І під час війни шукала способи працювати в Європі. Щось бажаючих не знайшлося орлатити робочу візу і запропонувати їй роботу. Так, що елемент везіння присутній у вас.
Мізки, звісно, потрібні в комплекті.
Показушница 17 апреля в 11:03
Моя сфера айті. В моєму випадку це старання, розум, досвід і капельку везіння
автор ЯяяКакаджамбо 17 апреля в 11:05
Ответ дляЕдинорог помог
Мне точно повезло,родилась в обеспеченной семье . Мне некому рассказывать что *все сама* , весь мой круг общения знает , для меня все было подготовлено
Ну той добре, що вирозумієте. Бо знаю людей, якім батьки купили квартиру, а вони розповідали, як вони важко заробили.