Хропочка з гривкою• 17 апреля 2024
Тошнит после сладкого
Первый раз за сегодня перекусила батончиком сладким, и теперь тошнит ужасно, во первых почему так, а во вторых как убрать эту тошноту кроме таблеток
Добродійка• 17 апреля 2024
На голодный желудок тоже тошнит. Поэтому не завтракаю фруктами, овсянкой и тд
Хропочка з гривкою
• 17 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Запить полусладким
Это уже вечером 😅
Дама с заначкой• 17 апреля 2024
Не зловживати солодким, можливо, ваша підшлункова проти і поки вона ще так мʼяко проти, краще дослухатися
Хропочка з гривкою
• 17 апреля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Сладкое вообще очень редко кушаю, не люблю, больше солёное ем
Но вас услышала, спасибо ❤️
я Кукарача• 17 апреля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Я ніколи не зловживала, а зараз зовсім нічого солодкого ні їсти, ні пити не можу, відразу сильна нудота
Прикуси Язика• 17 апреля 2024
Пить понемногу теплую воду. Дать отдохнуть жкт от пищи. В будущем есть более легкую здоровую еду, не содержащую сахар.
Хропочка з гривкою
• 17 апреля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Хорошо, спасибо большое
Дама с заначкой• 17 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
На підшлункову погано впливає не лише солодке, просто проблему можна помітити вже на солодкому. А вбити підшлункову могли і жирною їжею, наприклад
я Кукарача• 17 апреля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Обстежувала підшлункову і здавала аналізи. Все в нормі.