Изменено 17 апреля в 14:32

нє всьо так однозначно, або пру без граніц.

написав мені один пі*ріло у фейсбуці. каже ти мені сподобалась, давай знайомитись. а у мене є інвалідність яку відно відразу. але це хворе не може на око опреділити яка група у мене. почали переписуватись от за подорожі заговорили, і виявилось що він хоче закордон виїхати. я відразу сказала що у мене третя група і я не допоможу тобі. так він такий ’ я не через це тобі писав, ти мені справді сподобалась’.
і далі написує. кажу що мені вже все з ним понятно, але він продовжує своє ’ я ж казав що не через це, чого ти починаєш і так далі’. хоча до цього ніхто зі здорових і увагу не звертав в мою сторону, тільки збоченці якісь. як його вивести на чисту воду?
1 11 5
Работать надо 17 апреля в 14:34
А нащо ви про свою інвалідність пишете?
2 2 1
Даю справку 17 апреля в 14:34
Робіть бізнес
6 5
Попадалочка 17 апреля в 14:34
А если действительно понравились?
Извините за нескромный вопрос: что у вас за инвалидность?
1 9
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:34
Ответ дляРаботать надо
А нащо ви про свою інвалідність пишете?
її видно відразу. от він і написав мені. казати що у мене нема інвалідності відверта брехня вже
4 4
Вбигудях 17 апреля в 14:36
А третя група у жінки , діє на чоловіка? Я думала відмінили .
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:37
Ответ дляВбигудях
А третя група у жінки , діє на чоловіка? Я думала відмінили .
ні не діє. треба друга група або перша взагалі. от і кажу - шукай когось більш хворого.
Вбигудях 17 апреля в 14:38
Ответ дляАяВсёЗнаю
ні не діє. треба друга група або перша взагалі. от і кажу - шукай когось більш хворого.
Так в чому проблема тоді? Як що ваша група не діє
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:38
Ответ дляВбигудях
Так в чому проблема тоді? Як що ваша група не діє
не можу зрозуміти нащо продовжує брехати. якщо він вже показав себе як не дуже чесну людину готову йти на маніпуляції.
Летюча помилка 17 апреля в 14:39
Может вы ему действительно понравились? Я понимаю, что вас триггернули его слова о выезде, подумали, что хочет за ваш счёт. Но может все нетак ужасно? Или вы в принципе не ищите новые знакомства?
Витворунка 17 апреля в 14:39
Ответ дляВбигудях
А третя група у жінки , діє на чоловіка? Я думала відмінили .
Діє в третя , лише не всі хвороби по новому закону. А поки ще цей місяць і вся 3 група діє
Вбигудях 17 апреля в 14:39
Ответ дляАяВсёЗнаю
не можу зрозуміти нащо продовжує брехати. якщо він вже показав себе як не дуже чесну людину готову йти на маніпуляції.
Як показав? Ви про це нічого не писали.
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:40
Ответ дляВитворунка
Діє в третя , лише не всі хвороби по новому закону. А поки ще цей місяць і вся 3 група діє
серйозно? інвалідність має бути така щоб треба був опікун, бо інвалід не може себе обслужити самостійно. а в справці мсек написано - повністю самостійна
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:41
Ответ дляВбигудях
Як показав? Ви про це нічого не писали.
що пропонував разом виїхати закордон, поки не дізнався що у мене не підходяща група для цього
Купи слона 17 апреля в 14:41
А вам не кажется,что вы сами только циклитесь на инвалидности и подвох везде ищете?у меня есть знакомая с дцп,сама ходит только по дому и с коляски по магазину например,но второй раз замужем(первый муж умер в дтп)
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:42
Ответ дляКупи слона
А вам не кажется,что вы сами только циклитесь на инвалидности и подвох везде ищете?у меня есть знакомая с дцп,сама ходит только по дому и с коляски по магазину например,но второй раз замужем(первый муж умер в дтп)
у неї обидва чоловіки здорові?
здоровим хворі не треба, тільки за якимись дуже мізерними виключеннями
Витворунка 17 апреля в 14:42
Ответ дляАяВсёЗнаю
серйозно? інвалідність має бути така щоб треба був опікун, бо інвалід не може себе обслужити самостійно. а в справці мсек написано - повністю самостійна
Ви мені можете не розказувати, сама маю 3 вже 11 років через онкологію, чоловік має відстрочку, може зі мною за кордон виїжджати
Купи слона 17 апреля в 14:43
Ответ дляАяВсёЗнаю
у неї обидва чоловіки здорові?
здоровим хворі не треба, тільки за якимись дуже мізерними виключеннями
Да,оба здоровы
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:43
Ответ дляВитворунка
Ви мені можете не розказувати, сама маю 3 вже 11 років через онкологію, чоловік має відстрочку, може зі мною за кордон виїжджати
у мене по опорно руховому, з дитинства. це трохи інше
Вбигудях 17 апреля в 14:43
Ответ дляАяВсёЗнаю
що пропонував разом виїхати закордон, поки не дізнався що у мене не підходяща група для цього
Ну так вже ж знає, що не підходяща, але ж спілкується с вами.
В чому суть питання не зрозуміло (
На яку чисту воду вивести.
Спілкуйтеся та не виїжджайте. В чому проблема???
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:44
Ответ дляКупи слона
Да,оба здоровы
це виключення, які дуже дуже рідко трапляються
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:44
Ответ дляВбигудях
Ну так вже ж знає, що не підходяща, але ж спілкується с вами.
В чому суть питання не зрозуміло (
На яку чисту воду вивести.
Спілкуйтеся та не виїжджайте. В чому проблема???
бреше за це, але навіщо не розумію. я хочу довести що він бреше.
Купи слона 17 апреля в 14:44
Ответ дляАяВсёЗнаю
у неї обидва чоловіки здорові?
здоровим хворі не треба, тільки за якимись дуже мізерними виключеннями
У меня у самой проблемы по неврологии есть,их тоже видно.но мужчины все здоровы были,и подвоха нет,так как выгоды с меня никакой,инвалидность я не оформляла,а мое лечение им обходилось в хорошую копеечку
Витворунка 17 апреля в 14:45
Ответ дляАяВсёЗнаю
у мене по опорно руховому, з дитинства. це трохи інше
та справа не в тому , що трохи інше. Дійсно третя група зараз у дружини підходить по любій хворобі. Але у вашому випадку- дійсно виглядає так, що ви самі навіть повірити не можете, що подобаєтесь. Повірте в себе!
Вбигудях 17 апреля в 14:46
Ответ дляАяВсёЗнаю
бреше за це, але навіщо не розумію. я хочу довести що він бреше.
Навіщо, тоді щось доводити ? Не спілкуйтесь з ним та і все
Купи слона 17 апреля в 14:49
Ответ дляАяВсёЗнаю
це виключення, які дуже дуже рідко трапляються
Вам так кажется.взять даже меня,какой смысл им вкладываться деньгами в меня,если с меня взять то нечего)))одни анализы,да и те плохие
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:50
Ответ дляВитворунка
та справа не в тому , що трохи інше. Дійсно третя група зараз у дружини підходить по любій хворобі. Але у вашому випадку- дійсно виглядає так, що ви самі навіть повірити не можете, що подобаєтесь. Повірте в себе!
я все життя все сама і накуй нікому не всралась, скоріше мені треба доводити комусь щось аби вони поїхали зі мною, хоча і сама можу виїхати закордон без нікого.
автор АяВсёЗнаю 17 апреля в 14:50
Ответ дляКупи слона
Вам так кажется.взять даже меня,какой смысл им вкладываться деньгами в меня,если с меня взять то нечего)))одни анализы,да и те плохие
я все життя все сама і накуй нікому не всралась, скоріше мені треба доводити комусь щось аби вони поїхали зі мною, хоча і сама можу виїхати закордон без нікого.
Не служанка 17 апреля в 14:54
Ответ дляАяВсёЗнаю
у неї обидва чоловіки здорові?
здоровим хворі не треба, тільки за якимись дуже мізерними виключеннями
Чому ви так вважаєте? Може треба з психологом попрацювати. Ваша цінність не у фізичній привабливості
Купи слона 17 апреля в 14:55
Ответ дляАяВсёЗнаю
я все життя все сама і накуй нікому не всралась, скоріше мені треба доводити комусь щось аби вони поїхали зі мною, хоча і сама можу виїхати закордон без нікого.
Вам так кажется.я себя тоже не люблю,+зла на весь мир.но проблем с мужчинами не было
Не служанка 17 апреля в 14:56
Ответ дляАяВсёЗнаю
бреше за це, але навіщо не розумію. я хочу довести що він бреше.
А можна добре заробити))