АяВсёЗнаю• Изменено 17 апреля 2024
нє всьо так однозначно, або пру без граніц.
написав мені один пі*ріло у фейсбуці. каже ти мені сподобалась, давай знайомитись. а у мене є інвалідність яку відно відразу. але це хворе не може на око опреділити яка група у мене. почали переписуватись от за подорожі заговорили, і виявилось що він хоче закордон виїхати. я відразу сказала що у мене третя група і я не допоможу тобі. так він такий ’ я не через це тобі писав, ти мені справді сподобалась’.
і далі написує. кажу що мені вже все з ним понятно, але він продовжує своє ’ я ж казав що не через це, чого ти починаєш і так далі’. хоча до цього ніхто зі здорових і увагу не звертав в мою сторону, тільки збоченці якісь. як його вивести на чисту воду?
КвартираЧья• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
бреше за це, але навіщо не розумію. я хочу довести що він бреше.
Навішо? Заблочте й усе.
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
я все життя все сама і накуй нікому не всралась, скоріше мені треба доводити комусь щось аби вони поїхали зі мною, хоча і сама можу виїхати закордон без нікого.
Я например злюсь и завидую здоровым,обидно до усрачки
сама себе прекрасная• 17 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Робіть бізнес
Теж хотіла написати
Розумні городі заробляють
А @@@@ скиглить на порадниці і в житті
Розумні городі заробляють
А @@@@ скиглить на порадниці і в житті
Не служанка• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
У моєї доньки є діагноз по неврології, легка степінь, але є хромота. Що порадите у вихованні щоб у неї не було комплексів в майбутньому?
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Лечить по максимуму основную болезнь.иначе никак,+пробовать возможное и невозможное
Не служанка• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Думаю що там вже незворотні зміни(( тільки реабілітація, але я думаю що все одно не витягнемо до норми
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Мозг штука невыученная..есть много штук ,которые лично мне например помогают
Не служанка• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Наприклад?
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Он маск чипы создал,еще усовершенствуют,думаю возможно двигательные расстройства потянут
Не служанка• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Є надія)) ми зараз устілками спасаємось, але нажаль влітку їх дуже не зручно носити
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Чому ви так вважаєте? Може треба з психологом попрацювати. Ваша цінність не у фізичній привабливості
Ага
Всім відомо вже давно що зовнішність зараз на першому місці
Працівниця року• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Зачем вам это
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Вам так кажется.я себя тоже не люблю,+зла на весь мир.но проблем с мужчинами не было
У мене також нема проблем з чоловіками в тому плані щоб на 1 ніч, більше за те вони так прямо і кажуть. А от шоб любити мене і брати заміж… то вже ні, я не для цього.
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
А можна добре заробити))
За дурочку має і хоче «по великій любові» укатать. А потім кинуть. Таких розумників повно, думають що вони найрозумніші в цьому світі
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Да..((
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Зачем вам это
Щоб знати що я права, і мене хотіли обманути, щоб не дозволити на себе рожеві окуляри вдягти, бо нічого доброго з ними не буде
Працівниця року• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А, то есть вы все же сомневаетесь. Это хорошо.
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Я ящерки сырыми кушаю,яичники животных и спинной мозг с головным животных...реально облегчение симптомов,еще плацента подойдет..мне знахарь посоветовал.но или захотите вы такое пробовать,не знаю
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Це не мозок сумнівається, а моя наївність. Вона мені досі тільки проблем робила, що я принижувалась нижче плінтуса. Що в цьому хорошого? Я більше так не хочу.
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Меня никто в постель сразу не тащил,я довольно эгоистична в отношениях,в сексе.
Працівниця року• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну не знаю, вам просто секса ведь тоже хочется, наверное. Кайфуйте да и все
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Як ви проявляли свій егоїзм? Виставляли список того що мають для вас зробити? А вже потім і ви щось там зробите, може?
Чи як це працює?
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Чи як це працює?
В смысле список?)))нет,говорила,что мне нравится то,то и то)))предпочтения у меня специфические,вот они и исполняли😁
АяВсёЗнаю
• 17 апреля 2024
Ответ дляКупи слона
Я зрозуміла, це очевидно такі збоченці які і до мене чіпляються. Вони зовсім куку
Купи слона• 17 апреля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
У меня извращенцев не было,все как у всех,поездки,прогулки,нормальные отношения.у меня табу женатые