Хто з третьою групою, бачили вже про мобілізацію?

Я про жінок, чиї чоловіки мали відстрочку. Тепер цей пункт розділять по хворобах. Хіба це законно взагалі? Непрацездатні ж по закону вважаються всі групи.
показать весь текст
Aloise D 17 апреля в 17:28
Ответ дляелена123
З-я группа рабочая.
Такого понятия не существует. Есть ограничения по трудоустройству. Но работать можно и с первой группой - удаленно , мозгами.
junel 17 апреля в 17:30
Ответ дляTeonaa
У моєї снохи та у сусідки - у чоловіків не а даже квитка, шо буде?
Тут однозначної відповіді немає. Як повезе. Якщо , як то кажуть , піймають після 60 днів з дня нового указу про мобілізацію, то може бути штраф.
oksi... 17 апреля в 17:30
Ответ дляTeonaa
У моєї снохи та у сусідки - у чоловіків не а даже квитка, шо буде?
стануть на облік за місцем проживання, пройдуть медкомісію та отримають військовий квіток, як в 18 років. В військоматі розкажуть. Або ховатися і не виходити з квартири
Елена1265 17 апреля в 17:30
Ответ дляТаро Христина
Я про ФОП не знаю, як у них. У будь-якому випадку тепер мусять усі носити документ. Ще місяць+60 днів не дуже врятує.
Да. Либо сидеть дома
Таро Христина 17 апреля в 17:32
Ответ дляЕлена1265
Да. Либо сидеть дома
Це таке. Сидіти можна, якщо працюєш дистанційно. Та й до сраки карі очі.
nata-c531 17 апреля в 17:33
Ответ дляТаро Христина
Наче більша сума, киньте посилання. Там наче індивідуально все.
Чоловік мій проходить зараз комісію, воєнного білета немає, ми ВПО, залишився в окупації, йому штраф не нараховували, а хто був з ним без білета, виписали штраф 1700, це в Одесі
tasikkk 17 апреля в 17:35
Ответ дляелена123
З-я группа рабочая.
да годі вже з тою совковою формуліровкою носитися!
Немає цього у законодавстві

особа з інвалідністью будь- якої групи має право працювати, ЯКЩО роботодавець може створити відповідні для цього умови, А ТАКОЖ має право не працювати, з будь-якою групою, крапка
11 4
елена123 17 апреля в 17:36
Ответ дляtasikkk
да годі вже з тою совковою формуліровкою носитися!
Немає цього у законодавстві

особа з інвалідністью будь- якої групи має право працювати, ЯКЩО роботодавець може створити відповідні для цього умови, А ТАКОЖ має право не працювати, з будь-якою групою, крапка
Удалено администрацией...
tasikkk 17 апреля в 17:38
Ответ дляМиззери
Я думаю третью вообще скоро уберут из списков как бронь
У моей подруги третья это нет щитовидки , это вообще ей жить не мешает и работать а мужу так тем более но к счастью она не в Украине
добре що вашій подрузі не заважає, а мені заважає
форма гипотериозу різна буває, ага
10 7
Irisk_a 17 апреля в 17:39
Ответ дляТаро Христина
На облік він мав стати до 17 років.
На обліку стоїть. Чи треба йому виробляти і носити з собою воєнний білет ?
Teonaa 17 апреля в 17:39
Ответ дляЕлена1265
Не пойму вопрос. Что означает «что будет»? Нужно идти и делать, либо не выходить из дома т.к. по новому закону, полиция может попросить предъявить военник, если его нет - доставить в ТЦК для оформления. Оформить военник можно только после комиссии, а там сразу выдадут повестку и заберут на учебу
😮
А можуть і не доставить в тцк? Ну сказать я піду мол сам
Teonaa 17 апреля в 17:40
Ответ дляМимо_шла
Я думаю и многодетные в следующем усилении мобилизации пойдут на фронт.
А что вас удивляет? Очень мало людей ,гребут всех кого могут
Оцю категорію напевне ніхто відстоювпть не буде
Teonaa 17 апреля в 17:40
Ответ дляМимо_шла
Надо уже сейчас строить новые тюрьмы для отказников
То ж нада
Бо куда їх)))
LyudaT 17 апреля в 17:40
Ответ дляIrisk_a
На обліку стоїть. Чи треба йому виробляти і носити з собою воєнний білет ?
З 18 травня всім військовозобов´язаним віком з 18 до 60 років треба мати з собою військовий квиток.
автор Евга-9246 17 апреля в 17:40
Ответ дляМиззери
Я думаю третью вообще скоро уберут из списков как бронь
У моей подруги третья это нет щитовидки , это вообще ей жить не мешает и работать а мужу так тем более но к счастью она не в Украине
Так багато чого жити не заважає, але дає броню. Мова про законність чи ні даних обмежень. А всі інші роздуми - це бла-бла-бла.
Мимо_шла 17 апреля в 17:42
Ответ дляЕвга-9246
Так багато чого жити не заважає, але дає броню. Мова про законність чи ні даних обмежень. А всі інші роздуми - це бла-бла-бла.
Вы шутите?
Президент подписал, главный по правам человека сказал - нарушений прав людей нет.
Всё
8 3 1 1
автор Евга-9246 17 апреля в 17:43
Ответ дляМимо_шла
Вы шутите?
Президент подписал, главный по правам человека сказал - нарушений прав людей нет.
Всё
От і цікаво, що те, що він підписав - суперечить закону.
4 1 1 1
Мимо_шла 17 апреля в 17:44
Ответ дляЕвга-9246
От і цікаво, що те, що він підписав - суперечить закону.
У них свои законы, кто не согласен агент кремля. Конституция на паузе и тд и тп
6 5
uma 17 апреля в 17:47
Ответ дляЕлена1265
Все понимают, что сходить в ТЦК, это 99% попасть в учебку. Думаю, что не пойдут
Сегодня на работе с водителем затронули этот вопрос.
Пойдут.
Аргумент : там такие штрафы и они удваиваются!
Мой вопрос: ты цены на биопротезы знаешь? Пенсию по инвалидности представляешь?

Аргумент: ну не всех же пошлю на ноль, там и водители нужны, и слесари... А так у меня квартиру заберут.

Так что пойдут. Люди боятся штрафов.
13 4 1
ТатьянаИгоревна 17 апреля в 17:48
Ответ дляЕлена1265
Я не могу понять, что там с теми, у кого родители 1-2 группа
Наче теж відмінили. У чоловіка обоє батьків на інвалідності. Якщо заберуть я не знаю, що робити.
1 1
tasikkk 17 апреля в 17:49
Ответ дляIsa Dora
По щитовидки не дают сейчас группу вообще
дають, якщо тяжка форма гіпотиреозу
Aloise D 17 апреля в 17:50
Ответ дляuma
Сегодня на работе с водителем затронули этот вопрос.
Пойдут.
Аргумент : там такие штрафы и они удваиваются!
Мой вопрос: ты цены на биопротезы знаешь? Пенсию по инвалидности представляешь?

Аргумент: ну не всех же пошлю на ноль, там и водители нужны, и слесари... А так у меня квартиру заберут.

Так что пойдут. Люди боятся штрафов.
Наивность 100 левела. Удивительные люди. Штрафов боятся, а смерти не боятся. Подари квартиру маме и спи спокойно.
18 2
автор Евга-9246 17 апреля в 17:51
Ответ дляtasikkk
дають, якщо тяжка форма гіпотиреозу
Не тільки. І взагалі різниці немає, головне, що орган видалений
Услада 17 апреля в 17:51
Ответ дляuma
Сегодня на работе с водителем затронули этот вопрос.
Пойдут.
Аргумент : там такие штрафы и они удваиваются!
Мой вопрос: ты цены на биопротезы знаешь? Пенсию по инвалидности представляешь?

Аргумент: ну не всех же пошлю на ноль, там и водители нужны, и слесари... А так у меня квартиру заберут.

Так что пойдут. Люди боятся штрафов.
и он прав.
Водители, в оборонное производство, в ремонтные бригады, просто люди много не знают, а только окоп и передок.
У нас многие работают\служат так, домой ночевать ходят, как на обычную работу.
10 3 1
Lizavel 17 апреля в 17:51
Ответ дляIsa Dora
По щитовидки не дают сейчас группу вообще
Дают, если удалили
tasikkk 17 апреля в 17:52
Ответ дляЕвга-9246
Не тільки. І взагалі різниці немає, головне, що орган видалений
ні, відкриваємо закони і читаємо, все у вільному доступі
1 1 1
uma 17 апреля в 17:54
Ответ дляУслада
и он прав.
Водители, в оборонное производство, в ремонтные бригады, просто люди много не знают, а только окоп и передок.
У нас многие работают\служат так, домой ночевать ходят, как на обычную работу.
Ну, пусть сходит и проверит. Предпочитаю позицию наблюдателя.
Aloise D 17 апреля в 17:56
Ответ дляУслада
и он прав.
Водители, в оборонное производство, в ремонтные бригады, просто люди много не знают, а только окоп и передок.
У нас многие работают\служат так, домой ночевать ходят, как на обычную работу.
Все может измениться в одну секунду. Военные - люди подневольные. Сегодня спишь дома, завтра в окопе.
21 2
Услада 17 апреля в 18:02
Ответ дляAloise D
Все может измениться в одну секунду. Военные - люди подневольные. Сегодня спишь дома, завтра в окопе.
Не показывайте свою неграмотность.
12 1
Yammystar 17 апреля в 18:02
Ответ дляМимо_шла
Я думаю и многодетные в следующем усилении мобилизации пойдут на фронт.
А что вас удивляет? Очень мало людей ,гребут всех кого могут
Головне що поліцію не гребуть, тиловиків майже мільйон 😡