Форс мажор• 17 апреля 2024
Власність чи спадщина?
Доброго дня.
Така ситуація.Є два брати. Старший та молодший. Старший колись придбав ділянку, але віддав її у користування батькам. Батьки будують на ділянці дім. Наразі для того, щоб жити там. Й живуть. Брати обидва допомогають як по можливості. Здебільшого фінансово. Сплачують по черзі ремонтні роботи або матеріали. Хто скільки вклав- не ведеться. Бо то для батьків.
Але такий момент. Що буде потім?
Виходить що той будинок залишиться старшому братові? Чи варто молодшому завести розмову про те,щоб переписати будинок на батьків, щоб то була спадщина, а не власність одного лише брата?
Як би ви вчинили?
Але такий момент. Що буде потім?
Як би ви вчинили?
МеняАЖтрусит• 17 апреля 2024
Очень странная система. Нигде кроме страны тролляндии такую не встречала)
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Вкладывалась бы в свое жилье, а родителям по минимуму помогала.
Своє житло є в обох братів.
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А батьки що кажуть?
Та ця тема зовсім ніким не підіймалася.
Розвідка Маші• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Та ця тема зовсім ніким не підіймалася.
То нехай зберуться і поговорять.
Де вони жили все життя?
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
То нехай зберуться і поговорять.
Де вони жили все життя?
Так склалося, що батьки двічі втрачали житло по тим чи іншим обставинам. А брати змогли заробити на своє та вирішили забезпечити житлом батьків.
Пані з калабані• 17 апреля 2024
Автор ви я так розумію одна із невісток, а точніше молодшого сина?
Відкрию вам секрет - батьки і сини вже все давно обговорили і вирішили що і кому.
Просто щоб не колотити сім´ю ваш чоловік не зізнається що там і до чого.
Якщо в синів є своє житло і майно. То нахріна ви автор котра ніяким боком до тих грошей хочете колотити сім´ю?!
Тільки чесно - вам хочеться скандалів?
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А дом на кого оформлен по документам?
На старшого брата.
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляПані з калабані
Тільки чесно - вам хочеться скандалів?
Та нічого вони не обговорювали.
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Що саме вам дивно?
задумчивая мордочка• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
На старшого брата.
Тогда вы в пролете.
По докам вы никто там.
Хотите - заводите тему.
Послушаете, что они вам ответят.
По докам вы никто там.
Хотите - заводите тему.
Послушаете, что они вам ответят.
Пані з калабані• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Та нічого вони не обговорювали.
Ви зараз серйозно вважаєте що сім´я вашого чоловіка повинна надати вам протокол обговорення їх спадщини?
Це якийсь прикол?
Ви там як себе чухаєте нормально?
Хочете отримати спадок до смерті чужих батьків?
Ви нормальна людина?!
Це якийсь прикол?
Ви там як себе чухаєте нормально?
Ви нормальна людина?!
Рожева юбка• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
На старшого брата.
Дивно що молодший вкладання в житло ст брата, навіть не у батькове.
Зараз старший може відмовитися. В будь якому разі краще зараз вирішувати , коли батьки живі
Рожева юбка• 17 апреля 2024
Ответ дляПані з калабані
Це якийсь прикол?
Ви там як себе чухаєте нормально?
Ви нормальна людина?!
Це якийсь прикол?
Ви там як себе чухаєте нормально?
Ви нормальна людина?!
Спадок до смерті вже звучить абсурдно.
І так, автор правильно робить що піднімає питання. Як мінімум потрібно все зясувати та не витрачати сімейний бюджет не у своє.
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляРожева юбка
Мабуть варто зауважити, що старший брат не звертається та не наполягає на допомозі. Просто обидва хочуть,щоб батьки жили у комфортних умовах. Тому допомогають як можуть. Бо іншого житла у батьків немає і не буде.
Рожева юбка• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
То вставте мізки своєму
Форс мажор
• 17 апреля 2024
Ответ дляРожева юбка
То вставте мізки своєму
Але ж лишити батьків на забезпечення лише одного брата теж якось неправильно.
Рожева юбка• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Ремонт / будівництво чужої хати то одне.
А допомагати батькам то інше. Хліб, до хліба, ліки, до лікаря-будь ласка.
Ну а ремонт хай робить власник хати.
Готова до другої• 17 апреля 2024
Младший брат свою половину дома в кармане унесет после смерти родителей ?
Готова до другої• 17 апреля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А дом на кого оформлен по документам?
Гораздо важнее , на кого оформлена земля , на которой стоит дои .
На границе• 17 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
То ж на старшого брата
Творческий типаж• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Скільки років батькам?
аромат Жука• 17 апреля 2024
Вы жена младшего брата? Если да,то вы очень меркантильная.сами разберутся.
Знову Я• 17 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Своє житло є в обох братів.
Хай буде тому хто долгляне батьків