ДА да да• 17 апреля 2024
Коли у вас пройшов токсикоз?
Скажіть, скільки у вас тривав токсикоз? Як зрозуміли що ось все , вже нема ?
Единорог_помог• 17 апреля 2024
3 місяці тривав . Перший триместр. Потім не було. Зрозуміла коли нудить перестало. А так взагалі не могла їсти нічого. Хотілося їсти апетит був , але кожен раз нудило,.або перед їжею або після
За ким я буду?• 17 апреля 2024
Как только родила, так сразу и закончился. Да, рыгала все 9 месяцев.
Не зви чайна• 17 апреля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
аналогічно
від будь якого запаху