Техпаспорт на медузу• 17 апреля 2024

Ви їсте солодке в повсякденному житті?

Я стараюсь не їсти, не купую цілеспрямовано. Хіба що на свята або коли пригощають. А ви дозволяєте собі тістечка чи цукерки в повсякденному житті?
Результат:
вже голосів: 290
254 (87.59%) Так
36 (12.41%) Ні
Чекаю завтра• 17 апреля 2024
Якби я знала міру, їла б.
А так, ні
Мелочунь• 17 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Любые калории можно вписать в дневной рацион. И что значит не полезно? Сейчас всё не полезно, но можно же выбирать тот же шоколад или конфеты с хорошим составом. Не вижу в этом проблем вообще. Особенно себя ограничивать во всем сладком.
не полезно потому, что избыток сахара вызывает системное воспаление, инсулинорезистентность и разрушает коллаген.
автор Техпаспорт на медузу • 17 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Не їм.
Вже роки три.
Худою бути подобається більше ніж солодке.
Білий Лосик• 17 апреля 2024
Зачем вообще нужна такая жизнь, где нужно себя в чем либо ограничивать)
Маргарита и Мастер• 17 апреля 2024
Конфеты, пирожные и торты не покупаем.
Иногда шоколад покупаем - очень редко.
Если хочется сладкого это печенье, пряники, домашняя выпечка, желейки, курага и финики )
Зато часто готовлю блинчики и оладьи, наполеон, пироги с вишней.
Мелочунь• 17 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Про ’сейчас все не полезно’ - не правда. Треба просто обирати якісні продукти і читати склад. А що корисного в шоколадках? Окрім задоволення від смаку
в шоколаде есть железо и некоторые антиоксиданты
Там-тарарам• 17 апреля 2024
Щоденно їм шось солоденьке, обов’язково.
тістечка, зефір, печиво,шоколад, от зараз цукерки їм
Нічна ненажера• 17 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Фрукты люблю практически все.Но тоже много не могу есть.Быстро воротит от них.В отличие от мяса.Мяско то любов
Багато і я їх не їм. Окремо - хурма. От хурму я, в сезон, купую кілограмами і їм.
До м´яса в мене відношення - як і до фруктів. Можу з´їсти, подобається, але без якогось захоплення. Основний мій раціон: риба, морепродукти, яйця і овочі.
Ответ дляМелочунь
оооо) шоколад - точно не лідер серед продуктів для підняття гемоглобіну
фрау Гітта• 17 апреля 2024
Ответ дляМелочунь
ну просто научно-популярные и научные источники вы не читаете.
Это вы щас так красиво блохеров назвали?))) нет, их я не смотрю и не читаю, а научпоп люблю
Ответ дляНічна ненажера
Я теж обожнюю хурму, але її ж наче не можна їсти багато
Мстящий за Зайца• 17 апреля 2024
Худею, поэтому никакой выпечки, конфет и массы фруктов. Только банан и зелёное яблоко. На выходных могу и пару круассанчиков съесть или пироженку.
Кракадэ• 17 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я й не п´ю алкоголь також

Випробовую силу волі. Не пила взагалі вже роки 3 мабуть
А сколько вам?
Мелочунь• 17 апреля 2024
Ответ для75В
Це ви так своє рпп пояснюєте?
Це так нудно - бути такою раціональною, правильною. Люди різні, ніхто не безсмертний. Відсутність цукерок не гарантує вам, що ви не отримуєте прихований цукор з їжею. Навіть в батоні - подивіться, скільки цукру. В йогуртах.
Чи ви геть усі етикетки читаєте, перш ніж купити, і готуєте самі все, що можете.
Це точно рпп.
а що, обов´язково їсти йогурти з добавками?)) Ну наприклад я, читаю етикетки і не бачу сенсу у солодких покупних йогуртах. Коли можна взяти йогурт без добавок та додати фрукти самостійно.
язззззь!!!• 17 апреля 2024
Їм але намагаюсь обмежуватись. Або купую чорний шоколад щоб шось було вдома
Нічна ненажера• 17 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так, читала про це. Але в мене (ттт) організм нормально її перетравлює. Та й сезону того скільки? 2-3 місяці. От я і відриваюся ).
язззззь!!!• 17 апреля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Да, я обычный, нормальный человек и ем сладкое.
Только здесь читаю про вред сахара, глютена, молока и только святой авокадо с лососем всех спасет
Ну значит вы здоровый человек с идеальным весом
Ответ для75В
Це ви так своє рпп пояснюєте?
Це точно рпп.
Все читаю.))) І йогурти з цукром іноді п´ю. Люблю в склянку йогурта додавати чіа насіння...
Ответ дляКракадэ
А сколько вам?
язззззь!!!• 17 апреля 2024
Ответ дляMs. Android
Не-а, не люблю сладкое, мне лучше кг пельменей) но часто пью соки, фанту, колу, это единственное
Це ще гірше
фрау Гітта• 17 апреля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Совсем нет, я с панкреатитом хроническим и на подсчете калорий
Мелочунь• 17 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
ну в 100 г чорного шоколаду - 8 мг заліза, навіть у молочному 2.4 мг. Для порівняння - у м´ясі 1-2 мг на 100 г, печінка - 8-9 мг
язззззь!!!• 17 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
На цукерках де склад прочитати?
ЗавЛабСнаб• 17 апреля 2024
Ем каждый день,практически.По желанию и не много
Ответ дляязззззь!!!
На цукерках де склад прочитати?
Звідки я знаю
Мелочунь• 17 апреля 2024
Ответ дляязззззь!!!
На цукерках де склад прочитати?
якщо у супермаркеті і самостійно зважувати то поряд з коробкою часто є картонки зі складом.
Ответ дляМелочунь
Я люблю гранатовий сік. Іноді з чечевиці щось готую, там теж наче заліза багато.
язззззь!!!• 17 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Звідки я знаю
То ви радите читати. Де? На шоколадці так а на вагових цукерках?
75В• 17 апреля 2024
Ответ дляязззззь!!!
На цукерках де склад прочитати?
На ящику, або пошукати в інтернеті.
На вимогу продавець має вам надати документацію.
Ответ дляязззззь!!!
Якщо навіть склад не пишуть - я б точно не купувала...