Знайомства то для тих, хто не працює

Знаєте, я оце дійшла висновку, що коли ти працюєш, ще діти, турботи , в якийсь момент ти перестаєш знайомитися не тому, що не потребуєш кохання, відносин. А тому, що не вистачає натхнення і сил на оте коріння з себе такої легкої, воздушної пані. Як справи? - а тобі хочеться написати як є " та неначе здохла". Але пишеш " дякую, все чудово 😊. Як ти?"
Знаєте, я ж впевнена, що чоловіки багато так само . хочеться написати " я просто хочу сексу, щоб хтось був поруч, а не видавлювати з себе оці позитивні цікаві теми для розмови".
Хоча , якщо так відверто всі напишемо, то також будемо: він хоче тільки сексу/ вона меркантильне стерво.

Як же тяжко знайти відносини таки в дорослому, задовбанрму життям і війною стані(
13 5
Луноликая Вика 18 апреля в 11:21
Як я вас розумію
Печальки.нет 18 апреля в 11:22
Ну вот я не работаю. Воспитанием ребенка не занимаюсь. Однако строить из себя легкую, воздушную дамочку у меня нет желания
КукухаСлетела 18 апреля в 11:22
Можно знакомится и без денег.
8 4 2 1
Метелик 18 апреля в 11:23
Легкость и воздушность- это про характер, а не про наличие работы. Можно работать по 12 часов в сутки и быть легкой. Так же и сидеть дома и быть занудной и противной.
13 3
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 11:23
если с мужчиной нет интересных тем, то вам просто нужен секс-автомат?
автор Зубачистка 18 апреля в 11:23
Ответ дляЛуноликая Вика
Як я вас розумію
У мене ще зараз такий завал, що ввечері навіть говорити не хочеться. Але ж не вивалиш ото на по суті ще чужу людину.
Жирафовое варьенье 18 апреля в 11:24
На работу вы врядли ходите потому, что вы от нее кайфуете и это ваше призвание. Но ходите ведь. Вся жизнь построена на самообмане.
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 11:24
Ответ дляКукухаСлетела
Можно знакомится и без денег.
мне че-то никогда не смешно с несчастных людей, у которых не проснулось сознание или была псих. травма.
іронічна антитеза 18 апреля в 11:24
9 3
КукухаСлетела 18 апреля в 11:25
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
мне че-то никогда не смешно с несчастных людей, у которых не проснулось сознание или была псих. травма.
Правда жизни же не.
Луноликая Вика 18 апреля в 11:25
Ответ дляЗубачистка
У мене ще зараз такий завал, що ввечері навіть говорити не хочеться. Але ж не вивалиш ото на по суті ще чужу людину.
У мене не така загружена робота, але я розумію, що ви відчуваєте.
Якщо людина нормальна, то вона вас підтримає.
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 11:26
Ответ дляКукухаСлетела
Правда жизни же не.
правда в том, что это не смешно
автор Зубачистка 18 апреля в 11:26
Ответ дляМетелик
Легкость и воздушность- это про характер, а не про наличие работы. Можно работать по 12 часов в сутки и быть легкой. Так же и сидеть дома и быть занудной и противной.
Слухайте, я в 18 років після цілого дня на городі, душ, макіяж і весело трусити на дискотеку до ранку.
Мені вже далеко за 30. І в кінці дня іноді мені хочеться забитися в вугол і кричати.
КукухаСлетела 18 апреля в 11:26
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
правда в том, что это не смешно
Что вам мешает познакомится без работы?
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 11:27
Ответ дляКукухаСлетела
Что вам мешает познакомится без работы?
шо-шо. окститесь
автор Зубачистка 18 апреля в 11:27
Ответ дляЖирафовое варьенье
На работу вы врядли ходите потому, что вы от нее кайфуете и это ваше призвание. Но ходите ведь. Вся жизнь построена на самообмане.
Не повірите, я свою роботу люблю. Тим більше я працюю сама на себе.
Але це не відміняє того, що навіть на улюбленій роботі можна періодично вигорати чи заморюватися
автор Зубачистка 18 апреля в 11:27
Ответ дляіронічна антитеза
фото
Боже, це 1000000% в саме серденько
Жирафовое варьенье 18 апреля в 11:27
Ответ дляЗубачистка
Не повірите, я свою роботу люблю. Тим більше я працюю сама на себе.
Але це не відміняє того, що навіть на улюбленій роботі можна періодично вигорати чи заморюватися
Так для этого вроде отпуск придумали.
автор Зубачистка 18 апреля в 11:29
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так для этого вроде отпуск придумали.
Ви пропустили сам на себе+ наявність дітей+ із-за війни не так все прекрасно, щоб дозволити собі відпустку
Медсестричка 18 апреля в 11:29
Автор, хай і наивашу каструльку знайдеться кришечка.
Найшвидше воно приходить, коли відпускаєш ситуацію
Жирафовое варьенье 18 апреля в 11:30
Ответ дляЗубачистка
Ви пропустили сам на себе+ наявність дітей+ із-за війни не так все прекрасно, щоб дозволити собі відпустку
Ну, выгореть в ноль - опаснее. Но дело ваше.
Красавица писяная 18 апреля в 11:30
Ответ дляЗубачистка
У мене ще зараз такий завал, що ввечері навіть говорити не хочеться. Але ж не вивалиш ото на по суті ще чужу людину.
Чому? Вивалюйте. Треба бути відвертою.
автор Зубачистка 18 апреля в 11:31
Ответ дляЛуноликая Вика
У мене не така загружена робота, але я розумію, що ви відчуваєте.
Якщо людина нормальна, то вона вас підтримає.
Я от вчора навіть не відповіла на повідомлення. Нейтрально приємне вигадувати не хочеться. А реальне не треба. На початковому етапі то шлях часто в те, що все закінчується навіть не почавшись.
І з одного боку хочеться тепла, кохання, турботи, сексу блін, хочеться. А х іншого якби ото воно якось само все організувалися🤣. Бо я не маю на то сил
Метелик 18 апреля в 11:31
Ответ дляЗубачистка
Слухайте, я в 18 років після цілого дня на городі, душ, макіяж і весело трусити на дискотеку до ранку.
Мені вже далеко за 30. І в кінці дня іноді мені хочеться забитися в вугол і кричати.
Мне намного больше. Я одна с ребенком,работаю по 12 часов. И я, прикиньте, радуюсь жизни, занимаюсь спортом после работы и хожу на свидания
автор Зубачистка 18 апреля в 11:33
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну, выгореть в ноль - опаснее. Но дело ваше.
Я розумію. Але є відповідальність за дітей. Є фінансові зобов´язання. І є тільки я. На даний момент нажаль не можу взяти тайм аут. Як би не хотілося. Господар квартири не зрозуміє в день оплати, та й їсти діти хочугне лише коли мама в ресурсі
Красавица писяная 18 апреля в 11:33
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так для этого вроде отпуск придумали.
Я зараз у відпустці. І зрозуміла, що не хочу повертатись на роботу, аж до болі у шлунку не хочу. Хоча нібито все ок, досвід, колектив... Листаю вакансії. Певне це і є вигорання.
автор Зубачистка 18 апреля в 11:33
Ответ дляКрасавица писяная
Чому? Вивалюйте. Треба бути відвертою.
Пару таких пропали ))) під завалами
автор Зубачистка 18 апреля в 11:34
Ответ дляМетелик
Мне намного больше. Я одна с ребенком,работаю по 12 часов. И я, прикиньте, радуюсь жизни, занимаюсь спортом после работы и хожу на свидания
Ну ви молодець.я ні.
Красавица писяная 18 апреля в 11:34
Ответ дляЗубачистка
Пару таких пропали ))) під завалами
І фіг з ними.
автор Зубачистка 18 апреля в 11:35
Ответ дляКрасавица писяная
Я зараз у відпустці. І зрозуміла, що не хочу повертатись на роботу, аж до болі у шлунку не хочу. Хоча нібито все ок, досвід, колектив... Листаю вакансії. Певне це і є вигорання.
Так, це вигорання. ( І таки щось там не все ок, якщо навіть тіло реагує. Або просто більше часу на відпочинок треба