Зубачистка• 18 апреля 2024

Знайомства то для тих, хто не працює

Знаєте, я оце дійшла висновку, що коли ти працюєш, ще діти, турботи , в якийсь момент ти перестаєш знайомитися не тому, що не потребуєш кохання, відносин. А тому, що не вистачає натхнення і сил на оте коріння з себе такої легкої, воздушної пані. Як справи? - а тобі хочеться написати як є " та неначе здохла". Але пишеш " дякую, все чудово 😊. Як ти?"
Знаєте, я ж впевнена, що чоловіки багато так само . хочеться написати " я просто хочу сексу, щоб хтось був поруч, а не видавлювати з себе оці позитивні цікаві теми для розмови".
Хоча , якщо так відверто всі напишемо, то також будемо: він хоче тільки сексу/ вона меркантильне стерво.

Як же тяжко знайти відносини таки в дорослому, задовбанрму життям і війною стані(
Метелик• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Ну ви молодець.я ні.
Я пишу не о том, кто молодец, а о том, что это характер, а не наличие или отсутствие работы.

автор Зубачистка • 18 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Хай буде по вашому. У мене немає бажання доказувати щось білопальтовим
Murzeelka• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Слухайте, я в 18 років після цілого дня на городі, душ, макіяж і весело трусити на дискотеку до ранку.
Мені вже далеко за 30. І в кінці дня іноді мені хочеться забитися в вугол і кричати.
Кричать в уголочке- это еще хорошо. Хуже, когда- сидеть,смотреть в одну точку и бу-бу-бу
іронічна антитеза• 18 апреля 2024
Автор, у вас вигорання, втома це зрозуміло. Але, змушуйте себе, шукати для себе краплі релаксу. Хоч, з маски у ванні почніть...Пишіть, напрягайтесь, бо так, шлях в нікуди, а там і депресняк, самотність з віком під руку , підійдуть Діти виростуть...Життя, дуже, коротке...Тільки ,вперед, у вас все вийде.
Метелик• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
об этом и пишу. Характер.
автор Зубачистка • 18 апреля 2024
Ответ дляMurzeelka
І таке буває (
Правда з дітьми не сильно виходить. Зараз ще вдома на карантині. Купа роботи. Я оце пишу сюди і розумію що треба блін ноут ввімкнути. Не хочу (((((
Дозволила дітям не підключатися до уроків сьогодні. Бо не можу чути голову їх вчителів.
Здається ще трішки і я пацієнт психлікарні
Луноликая Вика• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Я от вчора навіть не відповіла на повідомлення. Нейтрально приємне вигадувати не хочеться. А реальне не треба. На початковому етапі то шлях часто в те, що все закінчується навіть не почавшись.
І з одного боку хочеться тепла, кохання, турботи, сексу блін, хочеться. А х іншого якби ото воно якось само все організувалися🤣. Бо я не маю на то сил
Авторе, треба таки намагатись найти на це час. Бо робота- роботою, а життя проходить
Красавица писяная• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Так, це вигорання. ( І таки щось там не все ок, якщо навіть тіло реагує. Або просто більше часу на відпочинок треба
Вже 2 тижні відпочиваю.. є нюанси, звичайно. А щодо стосунків- дуже складно знайти свою половинку, ну дуже. В мене величезний досвід спілкування на сз, люди звикли до самотності, більшість не готові на компроміси, самі не ідеальні, але потребуючи цього від інших. Продовжуйте пошуки. І дійсно, не притворяйтесь що у вас все ок.
автор Зубачистка • 18 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Роблю я маски, скраби, прогулянки... На шопінг поки грошей немає.
Змушую себе писати. Бо так, якщо піддатися, то оцей стан так затягує. Якось місяць літа просиділа в квартирі навіть не виходячи(((

автор Зубачистка • 18 апреля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Оце й знаєте як образливо ((( найкращі роки на виживання. А душа то хоче жити, любити
Луноликая Вика• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Обіймаю вас. Бажаю зустріти вам свою людину
Печальки.нет• 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если с мужчиной нет интересных тем, то вам просто нужен секс-автомат?
Ну вот мне не был нужен секс-автомат. Но с некоторыми мужчинами, которые у меня были, я вообще не знала, о чем говорить
іронічна антитеза• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
То, ви, молодець! Так, і є. Затягує, якісь роздуми дурні лізуть у голову. Єдине, що такий стан зараз ´молодшає´. Золоті роки життя, чомусь стають випробуванням.
Ще, ця школа... Боже, як згадаю... Тільки і видихнула, як діти закінчили. Але тепер інші питання-проблеми вирішуємо. Іноді, теж, відчай, що ніколі не будеш, просто жити, як хочеш, постійно, комусь винний. Але, як кажуть: життя, це мистецтво виживати. Тому, напишіть собі план, ваших мрій і, хоч, читайте)))
Красавица писяная• 18 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Якщо немає про що спілкуватись, то зразу гудбай. Не витрачайте час на них.
Стріляний птах• 18 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Легкость и воздушность- это про характер, а не про наличие работы. Можно работать по 12 часов в сутки и быть легкой. Так же и сидеть дома и быть занудной и противной.
и не спать .. не первый год .
Забрала і не сказала• 18 апреля 2024
Щось у цьому є. Усі тягнуться по позитивних і як зараз кажуть ’в ресурсі’.
Можливо, з правильним чоловіком ви знайдете моральні сили на це і та сама легкість і повітряність прийдуть самі собою?
Сердючка• 18 апреля 2024
Аатор! Я вас понимаю. Мне 40+. Я год ходила по свиданиям. Иногда просто заставляла себя. Начните с расписания. Например, свидания планируйте на время, удобное вам. Нужно сразу выделить хотя бы день в неделю для этого. Желательно в выходной. Потом продумайте красивые образы для себя, макияж. Не ходите на встречи с кем-попало. Блокируйте общенеие онлайн неподходящего направления или формата. Даже время имеет значение. У меня были кавалеры, которые хотели общаться, когда я спала. Были заблокированы. Если первая встреча была приятной в целом или хотя бы милой, соглашайтесь на вторую. Но при этом продолжайте знакомиться с другими. Пока не начнете встречаться с одним постоянно. К сексу лучше быстро не переходить. Хотя бы пару месяцев присмотритесь к человеку
автор Зубачистка • 18 апреля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Може й таке. А так виходить, що дві заморені, вигорівші людини роблять вигляд що вони радісні легкі і намагаються щось з цього зліпити
Сердючка• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Не надо сильно выглядеть позитивно наигранно, но слишком ныть тоже не стоит. Некоторые темы можно просто не озвучивать вначале

Сердючка• 18 апреля 2024
Ответ дляЗубачистка
Вы бы хотели что-то начинать с каким-то депрессирующим чуваком? Вряд ли. Так что берите себя в руки. Ясно, что всем нелегко. Я тоже снимала сама квартиру и содержала и содержу 2 детей
Стетоскопуло• 18 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Можно знакомится и без денег.
Я их знаю. Они часом не из парка на Липицкого, Киев? Очень уж знакомые лица:))
Стетоскопуло• 18 апреля 2024
У меня такой как вы, автор, написали. Это мы уже большн 1.6 лет вместе, я привыкла, а поначалу когда писал-писал и вдруг перешел на ’устал сегодня, иду спать’ вместо обычной болтовни, даже думала бросить))). Но здравый рассудок взял вверх. Приходит и в 9 спать идет, в 5 поднялся, работает, в 8 в офис. Тут не до игрищ и болтовни. Я вас и его понимаю
Секретница• 18 апреля 2024
А общий массаж помогает?
Томатико• 18 апреля 2024
автор, це все зрозуміло, я до війни роками працювала багато, брала над-години, це виснажувало и на знайомства не було енергії, хоч і дуже хотіла спілкування та почуттів. Онлайн знайомства дуже багатозатратні теж, це як робота,за яку не платять, дуже рідко були діалоги , які цікавили та хотілося зустрітися вживу.
Томатико• 18 апреля 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Я зараз у відпустці. І зрозуміла, що не хочу повертатись на роботу, аж до болі у шлунку не хочу. Хоча нібито все ок, досвід, колектив... Листаю вакансії. Певне це і є вигорання.
я теж іноді так хочу зівлнитися та просто лежати.. мабудь мало відпочиваю, на тому тижні взяла 1 день лікарняного просто посидіти вдома з чоловіком та нічого не робити...