Зуд во влагалище

Мазок сдавала, все хорошо, половой контакт был только в презервативе, а последние дня три зуд во влагалище, вот только что сходила в душ, надела чистое белье, а все равно чешется
На гель для душа вряд-ли такая реакция, раньше всё было ок, в чем может быть причина?
Звездолётчица 18 апреля в 15:19
Банальный вагинит, или дисбактериоз может быть. Мазь нанесите антибактериальную, снять зуд
Угги в горошек 18 апреля в 15:21
Зуд снимает не антибактериальная мазь.А антигистаминное.Можно раствором соды подмыться.1 ст.л.на 1 л теплой воды.Скорее всего кандидоз.А бак.мазь смажет картину.
Лиса Патрикевна 18 апреля в 15:26
В мене останнім часом зуд саме від презервативів. Причому не має значення це Контекс, Долфі чи Дюрекс. Мазки нормальні
Угги в горошек 18 апреля в 15:28
Ответ дляЛиса Патрикевна
В мене останнім часом зуд саме від презервативів. Причому не має значення це Контекс, Долфі чи Дюрекс. Мазки нормальні
Це алергiя
Молчалка 18 апреля в 15:31
Свечи макмирор или тержинан помогут
Мольфарочка 18 апреля в 15:40
краще не гадати а піти здати на всі ЗППП. якщо ви перед сексом не просили. я колись підчепила в презику,бо оральний був,плюс- хто зна коли ви його вділи,чи брали руками його член. короче,в презику було і мала через 4 дні зуд. аналіз в Ділі показав Уреаплазму,мікоплазму і хламідію. а через 2 дні ще додався цистит_ а це вже наслідки уреаплазми. короче 2 міс лікування. кавалера послала нахєр(а ще в мене була довідка 3 міс давності з усіма аналізами з Синево і це доводило,що я чиста була до нього) і з тих пір спочатку довідка,а потім секс. мій 2 чоловік перед сексом як зайчик пішов здав. Виявили. хоча симптомів нуль. вилікувався. 3 рази здавав,а тільки потім допустила до тіла. Отже,нема довідки-нема сексу. бо в них ноль симтомів,а жерти АБ і лікуватися доводиться жінці. в казки,що в нього нічого нема - не вірю і не вірила.Моя гінеколог казала,що в мужика має симптоми лише гонорея і сифліс.все інше безсимптомно проходить.
МАзки ніякої інфекції не показують. і лейкоцити в нормі. це показує пцр соскоб з уретри і піхви(Синево і Діла).
Кавалер лікуватися відмовився і пішов далі сіяти заразу
5 1
Стигла полуниця 18 апреля в 15:36
Краснота есть?
Prodavec-b0a2 18 апреля в 15:52
Это -вагинальный кандидоз,обычно прописывают флуконазол в форме таблеток или капсул.
Лечится заболевание быстро:достаточно принять лекарство один раз в дозировке 150 г, так 3 дня пропить
Стигла полуниця 18 апреля в 15:58
Ответ дляProdavec-b0a2
Это -вагинальный кандидоз,обычно прописывают флуконазол в форме таблеток или капсул.
Лечится заболевание быстро:достаточно принять лекарство один раз в дозировке 150 г, так 3 дня пропить
Мне не помогло
заварний look 18 апреля в 16:29
така ж херня, здала вже всі можливі ’статеві’ аналізи - все в нормі. Але в мене висип по тілу інколи з´являється, поставили поки кропив´янку і направили далі на аналізи.
Країна мрій 19 апреля в 14:27
Можливо, це інфекція або алергічна реакція на матеріали у білизні. У мене було схоже гінеколог назначив аналізи. Здавала мазок на флору, ЗАС і ЗАК. Показало що інфекція.. прийшлося ще здавати аналізи, вичвилось що у мене генітальний герпес.. звідки взявся не ясно...

отут про урогенітальні інфекції добре розписано: https://esculab.com/analysis/menu-urohenitalini-in...
Дикая Роза 18 мая в 12:44
Ответ дляСтигла полуниця
Мне не помогло
Повторите еще