Сунуся в чужі справи• 18 апреля 2024
Мужу 50, переписывается с коллегой 34 года
Говорит, чисто рабочие моменты
Интересуют ли мужчин в 50 женщины такого возраста? Это же почти другое поколение
Ку ка ку ка ку• 18 апреля 2024
Ответ дляLike-995b
Думаю молодые женщины в первую очередь рассмотрят плюс минус свой возраст, 30-35 , по крайней мере интересы совпадают
Та ну)) це дурниці. В мене всі подруги мають коханців на 10-15-20 років старше. Як вірно написали вгорі, це фінансово забезпечені люди, які вміють кружити, робити подарунки, вчинки. Вони багато де були. Багато, що знають. Книжки, мистецтво, театр. У мене подруга зраджує своєму 37 річному чоловіку- айтішніку ( доволі симпатичний хлопець) з шефом, якому 60. Закохалася. Хоче від нього дитину. Їй теж 37. Бо шеф запальний. То танці на Ібіці до ранку, то у неї на столі квитки на літак і на на виставку Моне в Римі, то ресторан мішленіський в Парижі і секс півночі. То шеф гуманітарку сам на 0 везе. Чоловіку нічого не треба її. Аби не заважала в танки грати дружина..так вона реально від нього пісяється. Запропонував би жити разом - кинула б чоловіка за 3 секунди
Ответ дляКу ка ку ка ку
У меня нет таких подруг) наверное все возможно
ДинамоКит• 18 апреля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вы прям моих коллег описали.Конечно не Ибица, но финансов удивить хватает.Правда у некоторых печальный конец был.
У одного жена - секретарь в суде, умная, ухоженная, интересная, интеллигентная женщина.Они одногодки,точно не помню, наверно лет по 45 им. Завел себе любовницу, 30годков, она быстренько забеременела, ну конечно к жене позвонила сообщить такое счастье.Развелись , на той он женился, только пелена с глазок упала, новой жене кроме шмоток и Инстаграмма ничего не нужно.Он теперь страдает ,да поезд уехал,Я знаю, что он часто едет с работы вечером, подъезжает к своему бывшему дому, и стоит смотрит на окна .
Та_шо_ж_таке• 19 апреля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Що чоловіку вона подобається, то безумовно))) Він її подумки вже у всіх позах попробував. Автор питає, чи чоловіки 50 р подобаються жінкам 35 років ?
навіть молодшим
Кринжова баба• 19 апреля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
І що, що ви спортсменка, ви до чого це пишите?) Тут дівчата писали , яким трохи за 20:’ 40 років бабі, як до них чоловіки торкаються, вони ж буєєє).
Вам хоч і буе , але ви знайшли якогось імпотента ( на спортсменку 35 річний не клюнув чогось ) і погодилися з ним сексом зайнятися.
Киця-бриця• 19 апреля 2024
Конечно мужчин такого возраста интересуют молоденькие женщины! Знакомому 54, женщине его 35. дочка родилась. Сколько его знаем, всегда с такими молодыми встречался.