наКоблучках• 18 апреля 2024
Гадання на голці
Дівчата хто гадав на голці, щоб дізнатися кількість дітей та стать??? В когось співпало?
Ниф_ниф• 18 апреля 2024
Блиин, а сколько вам лет? Помню что подруги так гадали, но нам и 20 лет тогда не было) нет, ни у кого не совпало.
ВсеПроВсехЗнаю• 18 апреля 2024
Так завжди співпадає. Не знаю як це працює. Скільки б не пробувала, а показує два сина, як і є
Тундиринда• 18 апреля 2024
В подростковом возрасте, но уже не помню, какой был результат, давно это было.
наКоблучках
• 18 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Мені 28. Ніколи не пробувала це. Але була в компанії дівчат де всі підтвердили шо це працює. Ось стало цікаво
наКоблучках
• 18 апреля 2024
Ответ дляПоказушница
Гадання на головці, не пробували?
А є ефективний метод??? Якщо так можете поділитись
Ниф_ниф• 18 апреля 2024
Ответ длянаКоблучках
Сделала только что ради интереса. Первый раз были мальчики, второй раз девочки)
У вас в голове магическое мышление. Это прикольно, но с реальностью не сочетается. Живите жизнь. Время покажет
Да_Я_ТакаЯ_• 18 апреля 2024
Ответ дляПоказушница
Гадання на головці, не пробували?
Може гойдання😁🤭
Дверной_Проем• 18 апреля 2024
Ответ длянаКоблучках
Працює, але це треба ще вміти.
Аноним Советчик• 18 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
авторко, ви знаєте значення слова ’співпадіння’?
Ні, тільки ’збіг’)