Швидка Настя• 19 апреля 2024
Хто нещодавно наважився виїхати
Напишіть, будь ласка, свої історії для мотивації, дуже страшно зробити цей перший крок у невідомость, хоча в мене є знання декількох мов, є віддалена гарна робота, більше боюсь за дитину, що вона сумуватиме за за своїм домом, друзями і захопленнями.Як прижилися Ваші дітки на новому місті?
Швидка Настя
• 19 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
Виїхала в Австрію рік назад. Все добре, дитина вчиться (14 років), напочатку сумував і було важко, але постійно на звязку з Україною, дивимся новини, спілкуеться з друзями. Сам каже що уже як було не буде. Мову уже сносно знає, англіська була середня з дому, тут теж підтягнув. Ходить на бігові курси і вело-гурток для дорослих, тут всі такі спортивні)) Живему в невеликому селі біля Відня, квартиру знімаю, трохи працюю, допомога і соціальні магазини виручають. З осені іду на бухгалтерські курси тут. Чоровік служить, виїжав з нами як у віпустку на тиждень, повернувся, сподіваюсь літом знову приїде.
Дякую за відгук!♥️
Распутница• 19 апреля 2024
Ответ дляМать драконов
Да прям таки.
В мене багато родичів живе в Ірпені, Бучи, Бородянці, Гостомелі.
Після 2022 року над ними нічого не збивали, нічого не прилітало.
А далі Бучі ви карти не бачите? У мене дача по Одеській трасі, село 120 км від Киева, уже раза 4 шибки вилітали.
Ирина Веселуха• 19 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
Вам пощастило, мій за два роки взагалі не здвинувся з мертвої точки по вивченню мови. Абсолютна деградація, в школу ходить виключно посидіти від дзвінка до дзвінка. Як ви йдете на бухгалтерські курси ? За рік вивчили до В2? Я сама бухгалтер , за два роки А2, яка там бухгалтерія ? А хто вас направив на курси ?
Пилосмок працює• 19 апреля 2024
Не пртжилась, повернулись додому, тут розквітла знову. Хз як пощастить вашій дитині на чужині, хтось знаходить друзів і всім норм, хтось ні
Распутница• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Хотілосяб щоб пощастило, але ні, приходиться вкалувать. У вас в школі є інтеграційник клас? Я перевела в школу де він є, але не близько. Їздить також два рази на тиждень на курси у Відень, 1 година в одну сторону. Буває проханями, буває сварками, але заставляєм вчитися...
Направляе на курси АМС, я прибирала в офісі, щоб оплатити квартиру, курси, проїзд...там якось зашла тема за мою освіту, диплом, досвід. Я аудитор, працювала в Києві в німецькій аудиторській фірмі, але мову не знаю. Вчила сама, курсів безкоштовних поблизу немає, і без роботи я не можу лишитися, на допомогу ми не витянем. Здала платно на сертифікат А2, пішла в АСМ з димломом, сертифікатом, вони і дали курси, але чекать до вересня і будуть і іншому місці...2 години добиратися, хоча дають житло з харчуванням, стипендію платять.
Банан-барабан• 19 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая_
С вашими данными вы в Украине-королева,а там никто.Поменяйте город и оставайтесь в стране
Полно стран, где аренда и питание такое же как в Украине по цене, нет смысла менять шило на мыло, вы это понимаете, поэтому разгоняете бред про никто заграницей и мытье жоп.
Мать драконов• 19 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
А с чего вы взяли, что это в Киев летело?
Там Белая Церковь по пути с интересными объектами.
Патриот сбивает ракеты над районами Киева. Это мы уже давно прочувствовали.
Агент Пинкертона• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Це не везіння , а праця над собою
Ирина Веселуха• 19 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
Мені в АМС сказали, що для бух.курсів треба В2. Та я й сама це прекрасно розумію , що треба термінологію на слух сприймати,тому махнула рукою, бо В2 для мене недосяжно, я В1 двічі без толку здавала, так і не маю сертифіката. Син ходив в інтеграційний клас , це нічого не дало. Всі українці хоч трохи розмовляють, видно, це у нас сімейне, іноземні не даються взагалі, ми з ним- математики. Але й по математиці в нього найнижчі оцінки, він умову задачі перевести не може, так і здає контрольні пусті. Будем повертатися, щоб хоч 9 клас закінчити в Україні і якісь знання чи атестат мати.
Распутница• 19 апреля 2024
Ответ дляМать драконов
Тому частина прилетіла в Киеві, причому через дорогу від нашого будинку, місяць чи два назад, а частину збила і де те все посипалось
Ирина Веселуха• 19 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Це не везіння , а праця над собою
Не завжди.
Агент Пинкертона• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Не завжди.
Завжди , нічого саме не падає на голову
Швидка Настя
• 19 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Если шило на мыло это все равно плюс, так как безопасность в приоритете, но не хотелось бы ради безопасности уйти в большой минус по финансам.
Агент Пинкертона• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Переведіть його в школу, де нема українців , тоді процес піде
Ирина Веселуха• 19 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Завжди , нічого саме не падає на голову
Якщо дитина аутист, то скільки не прикладай зусиль, А іноземну мову вивчити шансів практично немає.
Ирина Веселуха• 19 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Не піде, він все- рівно не спілкується з українцями. Це ні на що не вплине. Він аутист
Агент Пинкертона• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
З дітьми аутистами займаються спеціалісти і їх в Європі дуже добре інтегрують
Я инженер, меряю от 1• 19 апреля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Як раз Польщу і розглядаю.
Польща не найкращий вибір. Якщо не потрібна робота і є стабільний дохід, краще вже їхати де клімат нормальний. Я б Іспанію чи Португалію розглядала. В Турції вводять візу цифрового мандрівника, теж варіант
Пез Году Неделя• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Для меня ,выезд в Россию - за гранью понимания. Как можно находиться среди людей, которые нас ненавидят ?
А поляки нас любят?
Пез Году Неделя• 19 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
А на что Вы живёте?
Околовита• 19 апреля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Это только я не поняла зачем в Германии на русском говорить?
Между собой наши люди общаются на русском и никто не тыкает «чому не державною».
ЗавЛабСнаб• 19 апреля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ми два роки були і повернулися в Миколаїв.
Що, really?
Ви були в селі чи у великому місті? Чому повернулися зараз? А не через рік хоча б, коли захист закінчиться?
Околовита• 19 апреля 2024
Ответ дляvikohka
а кто у нас тыкаeт?
Очень много кто. Постоянно это.
Шальная коклетка• 19 апреля 2024
Ответ дляОколовита
Ха, это вы не попадали на кукукнутых. У нас тут гуманитарку одна давать отказывалась ибо харьковчане на русскос говорили. Потом ее успокоили, но осадок остался
Околовита• 19 апреля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Я в Румынии здесь все наши на русском говорят. Плюс много молдован русскоговорящих. Такой проблемы нет Слава Богу. А киевском чате моего подъезда уже давно началось «не розумію саинособачою» и тд.
Околовита• 19 апреля 2024
Ответ дляvikohka
нe вритe ,я говорю на русском, почeму мнe никто нe тыкаeт?
😂😂😂
А кто к таксисту за мову доколупался?
Шальная коклетка• 19 апреля 2024
Ответ дляОколовита
У нас тоже все на русском почти. Кто как хочет так и говорит вообще. Личное дело каждого. Но вот было такое. У меня узкий круг знакомых здесь. Никто никого уже не трогает
Шальная коклетка• 19 апреля 2024
Ответ дляvikohka
Вы особенная:)