Літній табір для дитини

Дівчата, хто оплачував дітям вже літній табір на якому зупинились? Порадьте хороший табір або в Україні, або Болгарія.
Сумчатая кошка 19 апреля в 12:30
В минулому році були в таборі « Радість» в Карпатах. Дитині сподобалося. Цей рік ще не визначилися.
Турагенція Tourdream 19 апреля в 12:32
ROYAL HOLIDAY CAMP у Болгарії, ідемо з дітьми туди вже вдруге.
Маємо групу на виїзд 2 липня, можно долучитися. Я особисто їду з дітьми.
Спілий баклажан 19 апреля в 12:37
строкаті єноти
Кокосиха 19 апреля в 13:00
Ответ дляТурагенція Tourdream
ROYAL HOLIDAY CAMP у Болгарії, ідемо з дітьми туди вже вдруге.
Маємо групу на виїзд 2 липня, можно долучитися. Я особисто їду з дітьми.
Яка ціна і вік?
сказочное_Бали 19 апреля в 13:00
Моя дитина їздила років 5 виключно у Строкаті Єноти, дуже любить їх, хоча я пропонувала спобувати іншит табір, не схотіла.
Погугліть сайт, там всі заїзди та умови, зазвичай був завдаток спочатку, а решту грошей вже при виїзді сплачували
Нагайна 19 апреля в 13:35
Ответ дляТурагенція Tourdream
ROYAL HOLIDAY CAMP у Болгарії, ідемо з дітьми туди вже вдруге.
Маємо групу на виїзд 2 липня, можно долучитися. Я особисто їду з дітьми.
Скільки днів і вартість
Турагенція Tourdream 19 апреля в 14:30
Ответ дляКокосиха
Яка ціна і вік?
Табір приймає з 7 років.
У нас группа хлопців 12-14 років.
Маємо одне вільне місце по вартості 630 євро. Це на 12 діб у таборі + дорога.
Якщо бронювати на інші дати, треба дивитися ціни. Є зміни на 9 та 12 діб у таборі.
Турагенція Tourdream 19 апреля в 14:31
Ответ дляНагайна
Скільки днів і вартість
12 діб у таборі, з 3 по 15 липня + дорога (приблизно доба у один бік).
Маємо одно вільне місце по старій вартості 630 евро за дитину. Зараз на цей заїзд вже ціна 650 евро
Нагайна 19 апреля в 19:08
Ответ дляТурагенція Tourdream
Табір приймає з 7 років.
У нас группа хлопців 12-14 років.
Маємо одне вільне місце по вартості 630 євро. Це на 12 діб у таборі + дорога.
Якщо бронювати на інші дати, треба дивитися ціни. Є зміни на 9 та 12 діб у таборі.
15 уже
НеКонец-Света 24 апреля в 23:29
Для підлітків цікавий https://www.instagram.com/project0_0camp?igsh=