Тётушка Лошадь• 19 апреля 2024
Питання до тих хто суттєво схуд. Як ваша шкіра?
Якщо було не ок, які маніпуляції/ процедури/апарати вам допомогли
Підмітайло• 19 апреля 2024
Фігово, більше 2 років намагаюся привести до ладу. И масажи,і обгортання, і спорт....поки не стала як до
Тётушка Лошадь
• 19 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Скільки скинули?
Підмітайло• 19 апреля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Скільки скинули?
14 кг, але в мене не було зайвої ваги
Fresh_coconut• 19 апреля 2024
Я зараз намагаюсь схуднути і розумію що мій фартук з живота наврядчи кудись зникне, буде весіти
( був кесарів розтин) і набрала 47кг. 8кг скинула але ще працювати і працювати.
Удачная• 19 апреля 2024
Я скинула 16. Кожа ок, потому что худела медленно, полтора года. Надо ещё 4 скинуть и никак...
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
-15 кг, худею медленно, кожа восстанавливается тоже медленно. Надеюсь на полное восстановление, сначала было хуже
Свідок Перемоги• 19 апреля 2024
Все отлично. В 24 худела на 32 кг, в этом году (37 лет) худела на 15 (после бер). Спорт и укрепляющие крема для тела, на мне работают. Немного целлюлита осталось убрать. Но в моем случае это водный режим (мне помогает)
Тётушка Лошадь
• 19 апреля 2024
Ответ дляА шо сталося?
кожа ок,30 кг за год..диета и спорт 44 года 60 кг
В мене - 36 і за довше, ніж у вас, але ноги жах
Тётушка Лошадь
• 19 апреля 2024
Ответ дляFresh_coconut
Йду з наступного тижня на процедури. Побачу як це буде діяти