Лиса Патрикевна• 19 апреля 2024

Чи може йти кров з зуба, якщо візуально це непомітно?

Або з десни, хоча вони теж наче в нормі...
Стоматолог каже шукати іншу причину 😔
ПриснитсяЖЕ• 19 апреля 2024
Сорі, ви троль.

автор Лиса Патрикевна • 19 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так а кашель є? Ви лікарю як пояснювали симптоми? Чи по слову виужувати? І проблеми зі стравоходом можуть бути,і з євстахієвою трубою, і поліпи, і паразити
Більше тем для троля не було, правда?
Що за люди, краще мимо пройдіть !
ПриснитсяЖЕ• 19 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Більше тем для троля не було, правда?
Що за люди, краще мимо пройдіть !
Самий звичайний, що не знає анатомії!!! Йдіть далі з новими темами, бо навіть елементарного тесту з серветками не зробили. Можу взагалі на місячні таке відбувається, бо ендометріоз на слизовій
Ад´ю
автор Лиса Патрикевна • 19 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ад´ю
Ну по вашому, і лікарі дурні, не додумались до вашого тесту, який ви самі і придумали. Ще раз пишу, на слизовій проблем немає!
ПриснитсяЖЕ• 19 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
У вас порядок? Ретроградний Меркурій чи щось вживаєте? Харкання кров´ю чи блювота? Чи ви не помічаєте цих процесів... Шукайте далі. Тут не до стоматолога. Обстеження апаратне точно ж робили,питань нема
автор Лиса Патрикевна • 19 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я помітила, що серед усіх адекватних, хто відписався, непорядок лише у вас.
Не пишіть більше, дякую.