Душка-свекрушка)))• 19 апреля 2024

Чому всі перукарі зациклені на кінчиках?

Типу ,що обрізати потрібно, інакше воно ламається,так і без волосся можна залишитися якщо його постійно стригти

В чому в принципі логіка,якщо постригти ,а воно знову посічется через короткий проміжок часу,або вже посічене є біля коренів так що підстигати налисо тоді?
Все і одразу• 24 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А в чому різниця?
В том что в масках масс маркета сплошные силиконы, в них нет и близко того что есть в проф. масках.
Первое фото моих волос с масс-маркетом и с сушкой феном неправильной, а периодически вообще не сушила, результат одинаковый. А на втором фото - проф. маски, термозащита, масло для волос. И каждый раз после мытья укладываю феном на максимальной мощности и проф. брашем.

автор Душка-свекрушка))) • 24 апреля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Я про сушку брашем мала на увазі,яка різниця?
Що те,що те шкідливе для волосся
Все і одразу• 24 апреля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Що те,що те шкідливе для волосся
На фото разница
Ответ дляВсе і одразу
На фото разница
Може то у вас кератин,ні?
Ответ дляВсе і одразу
На фото разница
Бо я сушила феном колись в мене все одно,що попало на голові було