Единая страна!• Изменено 19 апреля 2024
Синець під гель-лаком
Сьогодні ходила переробляти гель-лак. Під лаком побачила на нігті пляму. Травм не памʼятаю. Пройде й забуду? Чи варто хвилюватися? Дякую!
Сколько_мне_лет?• 19 апреля 2024
И мастеру норм, что у вас пипец под ногтем? Снимать и к доктору вприпрыжку
Единая страна!
• 19 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Там плямка тільки посередині. Внизу - то так світло упало
Пузата Хата• 19 апреля 2024
Чому жінки так не люблять свої нігті? А хтось же на цьому бізнес будує
Сколько_мне_лет?• 19 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Но эта плямка под покрытием может попереть во все стороны и сожрать и ноготь, и ткани рядом. В общем надо снимать, смотреть что там такое нехорошее и дать ’дышать’ без покрытия... Подруге после пятнышка хирург ноготь удалял...
Ширли-Мырли• 19 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
фото
У вас нігті в жахливому стані. Нащо той гель лак? Лікуйте
Лукава Кішка• 19 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
фото
Десь покриття відшарувалось і волога попала, скоріш за все. Це не страшно, зросте і все.
Харчовий тріль• 19 апреля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Надо было кислотным праймером покрыть. Это грибы
Як ухурделю• 20 апреля 2024
Як мінімум треба було зняти весь матеріал і подивитись, так не зрозуміло. А взагалі залишити не покитим і подивитися як він себе веде і відростає.
Как нефиг делать• 20 апреля 2024
Це не синець. Біле це оніхолізис, там пустота. У вас алергія на базу, переходьте на діп-систему
Лукава Кішка• 20 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Не грибы, синегнойная палочка, я думаю мастер прошлась перед покрытием)
Катастрофа• 20 апреля 2024
Обов´язково зняти гель лак , і як можна скоріше. Було схоже і довелось видаляти ніготь ( дуже довго тягнула , думала, що відросте або пройде самостійно
Щедрик ведрик• 20 апреля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Повезло что не фалангу...