Як ви відноситесь, якщо впровадять військову підготовку в школах?

Я погано . Я дуже люблю свою країну, повернулась сюди одразу як звільнилась київс обл. Але на сьогоднішній день намагаюсь менше читати про війну, психологічно не витримую. Так само і дитина, минулий рік під ракетними обстрілами, в паркінгу, безкінечно навкруги смерть, сльози. Я зараз намагаюсь не говорити про війну, нехай діти живуть своє дитинство, воно повинно бути чудовим і щасливим. Навіщо в школі готувати їх до війни? Спочатку говорили ідіть захищати, щоб ваші діти потім не воювали. Тепер готують вже дітей . І мені це нагадує діток в пілотках і військовій формі в росіі.
22 13
Инста_Богиня 19 апреля в 23:49
Одни уже ввели, стреляли в коридоре, оборудовали вместо тира, рикошетом убило ученика
9 5
Може ще третю? 19 апреля в 23:49
Нормально
4 2
Злюка-закусюка 19 апреля в 23:49
Проти
6 2
Copy-Paste 19 апреля в 23:49
Ответ дляИнста_Богиня
Одни уже ввели, стреляли в коридоре, оборудовали вместо тира, рикошетом убило ученика
Где?
Коплю на груди 19 апреля в 23:49
Раньше была в школах начальная военная подготовка и ничего
27 2
УраганнаЯ 19 апреля в 23:50
Було ж ДПЮ- допризовна підготовка юнаків
16 1
Чупокабра 19 апреля в 23:50
А ДПЮ це що було?
Астановитесь 19 апреля в 23:50
В школе не против, но буду готовить ребенка к мысли что поедет учиться за границу и дам ей для этого все возможности и подготовку. Окончательное решение за ней, но если будут делать ’к в Израиле’, то постараюсь чтобы осталась потом жить и работать не тут
7 5 2 1
жінка незаміжня 19 апреля в 23:50
У дітей досить гнучка психіка. Навпаки, були б дивно побити вигляд, що нічого не відбувається.
Підмітайло 19 апреля в 23:50
У нас були курси першої медичної допомоги. Думаю, що дітям це було б корисніше типового уроку ОБЖ, де вони просто здають скачані і нечитані реферати.
Кастрюлька 19 апреля в 23:50
А что тут плохого? Ну подготовка. Это ж не дошкольники. Дети школьного возраста и так отлично понимают что происходит.
кураГАЛЯ 19 апреля в 23:51
У нас когда то была. Ничего такого. Аж противогазы учились одевать и маски ватно марлевые шили.
Українська Мрія 19 апреля в 23:52
Мені здається, що має бути щось типу Пластунів, але загальне в держ програмі.
Десь читала, що були претензії до Лісового, чому в школах такого досі не ввели.
Потрібне патріотичне виховання але не через ненависть до ворогів, а через любов до Україні, щоб не падати до рівня рашки.
маска Ілона 19 апреля в 23:52
В моєму дитинстві років 20 тому була військова підготовка у хлопців у старших класах, пам’ятаю як вони вчилися розбирати автомат, а я у 8му класі вчилася як накладати пов’язки і шини. Також стріляла у тирі. Так що нічого особливо нового не придумали.
Инста_Богиня 19 апреля в 23:52
Ответ дляCopy-Paste
Где?
На Івано-Франківщині затримали 60-літнього вчителя, який керував гуртковим заняттям зі стрільби по мішенях із пневматичної гвинтівки. На одному з таких занять нещодавно 14-річний школяр загинув від вогнепального поранення. Юнак помер ще до приїзду ’швидкої’.

Про це повідомили у четвер, 23 листопада, у поліції Івано-Франківської області. Слідчі встановили, що в приміщенні ліцею згідно з розкладом проводилось гурткове заняття зі стрільби по мішенях із пневматичної гвинтівки. Учні займалися з порушенням вимог та заходів безпеки. Стрільби відбувались у коридорі загального користування.

Приміщенням для стрільби з пневматики слугував звичайний коридор

Під час одного з занять учень 9-го класу, 15-річний підліток, при перезаряджанні пневматичної гвинтівки з необережності здійснив постріл в іншого учня. Куля калібру 4,5 мм поцілила в грудну клітину. Від отриманої травми 14-річний учень помер до приїзду швидкої допомоги.
Куля потрапила в учня під час перезаряджання зброї

На момент події вчитель був присутній в коридорі, де відбувалися стрільби. З місця події правоохоронці вилучили речові докази.
https://informator.ua/uk/na-ivano-frankivshchini-z...
Директриссимо 19 апреля в 23:53
Ответ дляКоплю на груди
Раньше была в школах начальная военная подготовка и ничего
Це була клоунада. Я пам´ятаю, що на уроках дпю ми багато сміялися.
МинерАлочка 19 апреля в 23:53
Ну раньше у нас было дпю, а сейчас тем более логично. Но не так как было - одел противогаз и кинул муляж гранаты, а адаптировано под наши условия для детей, которые пока в стране. Что-то по минной безопасности, что-то по оказанию первой помощи, что-то по базовым навыкам обращения с оружием и как вообще себя вести в той или иной ситуации. Но что-то мне кажется, что будет тут советский противогаз и макет гранаты.....
Copy-Paste 19 апреля в 23:54
Ответ дляДиректриссимо
Це була клоунада. Я пам´ятаю, що на уроках дпю ми багато сміялися.
Нам противогазы с респираторами показывали. Как бинтовать. Все что помню.
Парасюха 19 апреля в 23:54
Отлично. С такими соседями нашим детям это нужно.
Бибер-анонимер 19 апреля в 23:55
Ви маєте на увазі у середній ланці?
У 10-11 то є Захист України
маска Ілона 19 апреля в 23:55
Ответ дляДиректриссимо
Це була клоунада. Я пам´ятаю, що на уроках дпю ми багато сміялися.
Ну може в вас і так, а в нас пам’ятаю як хлопці розбирали автомат на щвидкість, здавали нормативи, може і ще щось вчили не пам’ятаю. Задаюсь питанням, а що дівчата робили у цей час? Дивно, але не пам’ятаю.
Бибер-анонимер 19 апреля в 23:56
Ответ длямаска Ілона
Ну може в вас і так, а в нас пам’ятаю як хлопці розбирали автомат на щвидкість, здавали нормативи, може і ще щось вчили не пам’ятаю. Задаюсь питанням, а що дівчата робили у цей час? Дивно, але не пам’ятаю.
Медицина.
Але автомат і вогнева підготовка для всіх були. У нас так
Кукусики 19 апреля в 23:55
У мене в школі на фізрі були нормативи по киданню гранат, десь 8-9 клас і ніхто не пікав про дитячу психіку.
Нам дітям, до речі було пофігу. Хоча особисто я була против такого, бо саме це кляте кидання в мене виходило гірше всіх.
маска Ілона 19 апреля в 23:56
Ответ дляКукусики
У мене в школі на фізрі були нормативи по киданню гранат, десь 8-9 клас і ніхто не пікав про дитячу психіку.
Нам дітям, до речі було пофігу. Хоча особисто я була против такого, бо саме це кляте кидання в мене виходило гірше всіх.
А в мене кидання було на фізкультурі)
Парасюха 19 апреля в 23:57
Автор, сколько лет вашему детяти?
Коплю на груди 20 апреля в 00:00
Ответ дляДиректриссимо
Це була клоунада. Я пам´ятаю, що на уроках дпю ми багато сміялися.
Стреляли в тире, собирали- разбирали автомат, метали макеты гранат. В чем клоунада? Тем более, война в стране.
Анонім Завгосп 19 апреля в 23:57
Плохо отношусь , мой ребёнок должен жить в свободной стране где есть выбор . Если страна станет закрытой и бесправной, прийдется ее покинуть . Мой отец военный сам делал свой выбор , правда ни благодарности, ни лечения , ни жизни не получил . Дед тоже самое .
10 4
Парасюха 19 апреля в 23:58
Ответ дляАнонім Завгосп
Плохо отношусь , мой ребёнок должен жить в свободной стране где есть выбор . Если страна станет закрытой и бесправной, прийдется ее покинуть . Мой отец военный сам делал свой выбор , правда ни благодарности, ни лечения , ни жизни не получил . Дед тоже самое .
Удалено администрацией...
Телепузик 19 апреля в 23:59
Ответ дляДиректриссимо
Це була клоунада. Я пам´ятаю, що на уроках дпю ми багато сміялися.
А ми вчились першій невідкладній допомозі .вважаю що це має знати кожна людина
Анонім Завгосп 19 апреля в 23:59
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...