У Празі дощить, але я приїхала на кілька днів і дууже задоволена))

Приїхала вчора)) Півдня шопінг, зараз пообідаю і буду шукати історичні місця)
Готель у самому центрі, дуже привітні усі, краса!
Я всього на чотири дні, але цього думаю вистачить))
Хто у Празі, може щось порадите відвідати зараз?
12 9 3
Всім шампаньського 20 апреля в 15:12
А що за готель? Поділіться, будь ласка?
автор ПП-шница 20 апреля в 15:12
Мови зовсім не знаю🤣
Новігатор рятує і ламана англійська))
1 1
Шкварочка 20 апреля в 15:13
Дайте фоточок))
Шкварочка 20 апреля в 15:13
Гарного вам відпочинку!
автор ПП-шница 20 апреля в 15:15
Ответ дляВсім шампаньського
А що за готель? Поділіться, будь ласка?
Дуже привітний персонал) Дууже зручне розташування, у самісінькому центі, до Курантів Празьких 5хв пішки🤣
На рецепшині наш хлопець, чудово розмовляє на укр.мові!!
12 2
автор ПП-шница 20 апреля в 15:16
Ответ дляШкварочка
Гарного вам відпочинку!
Дякую)
Надежда наш компас 20 апреля в 15:16
Ой, гарного відпочинку)
Кіна не буде 20 апреля в 15:16
Гарного відпочинку вам
Швидкоруч 20 апреля в 15:18
А откуда приехали?
Море_море_я_скучаю 20 апреля в 15:18
Ответ дляПП-шница
Дуже привітний персонал) Дууже зручне розташування, у самісінькому центі, до Курантів Празьких 5хв пішки🤣
На рецепшині наш хлопець, чудово розмовляє на укр.мові!!
Ну, так, не дешевл ,букинг на літо видав по 115 євро за ніч, воно того варто, чи там і є такі ціни?
Море_море_я_скучаю 20 апреля в 15:19
А по темі- по доброму вам заздрю, добре , що мандруєте
_Злата Ibra_ 20 апреля в 15:19
Люблю дождь. Красиво
Бринзолетта 20 апреля в 15:19
Ответ дляПП-шница
Мови зовсім не знаю🤣
Новігатор рятує і ламана англійська))
А почему английский не знаете?
6 3 1
Коржик 20 апреля в 15:22
Йдіть на повну екскурсію у Празький град з палацами, потім Лорета.
Національна Празька художня галерея - дуже класна збірка і класна кав´ярня музейна.
Зараз ще вам подивлюся, що цікавого є
автор ПП-шница 20 апреля в 15:23
Ответ дляБринзолетта
А почему английский не знаете?
А потому🤦‍♂️ я і вас не розумію на руззькі
автор ПП-шница 20 апреля в 15:23
Ответ дляКоржик
Йдіть на повну екскурсію у Празький град з палацами, потім Лорета.
Національна Празька художня галерея - дуже класна збірка і класна кав´ярня музейна.
Зараз ще вам подивлюся, що цікавого є
Дякую! Буду дуже вдячна)))
Бринзолетта 20 апреля в 15:23
Ответ дляПП-шница
А потому🤦‍♂️ я і вас не розумію на руззькі
Просто обычно на советчице все его знают на b2 минимум. И все языки учат за 3 месяца)
Бринзолетта 20 апреля в 15:24
Ответ дляПП-шница
А потому🤦‍♂️ я і вас не розумію на руззькі
Бывает. Не понимайте
автор ПП-шница 20 апреля в 15:25
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну, так, не дешевл ,букинг на літо видав по 115 євро за ніч, воно того варто, чи там і є такі ціни?
Кожному своє.
Я за три ночі дала 380 €, так не дешево🤷‍♀️
Думаю далі від центру буде дешевше, тут більше за місце розташування.
Аноним НаВсеГда 20 апреля в 15:26
Ответ дляКоржик
Йдіть на повну екскурсію у Празький град з палацами, потім Лорета.
Національна Празька художня галерея - дуже класна збірка і класна кав´ярня музейна.
Зараз ще вам подивлюся, що цікавого є
А в неї що нема Гугла?
СережкинаЯ 20 апреля в 15:27
Не люблю Прагу. Жила там пів року
Коржик 20 апреля в 15:28
Ответ дляПП-шница
Дякую! Буду дуже вдячна)))
Сьогодня завтра у Статні опері йде дуже красивий балет Сільфіда
https://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/la-s...
Білети є, місця так собі, але подивіться.
Також в Празі популярні черні театри, теж цікава розвага.
1 1
Море_море_я_скучаю 20 апреля в 15:34
Ответ дляКоржик
Сьогодня завтра у Статні опері йде дуже красивий балет Сільфіда
https://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/la-s...
Білети є, місця так собі, але подивіться.
Також в Празі популярні черні театри, теж цікава розвага.
А что такое черни театр? Билет на балет, кстати, 2000 грн, не бюджетно у них
So_so 20 апреля в 15:34
Сходите в Вальдштейнские сады. Это в центре, прямо у метро, вход бесплатный.
So_so 20 апреля в 15:38
Нашла фотку
Коржик 20 апреля в 15:40
Ответ дляПП-шница
Дякую! Буду дуже вдячна)))
Так більше не бачу.
З музеїв ще цікавий Наперстковий (Єгипет та Полінезія, збірка відомого мандрівника) https://www.nm.cz/en/visit-us/buildings/naprstek-m...
І дуже великий політехничний музей, але це більше для дітей , тому що багато інтерактиву.
Коржик 20 апреля в 15:43
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А что такое черни театр? Билет на балет, кстати, 2000 грн, не бюджетно у них
Я вже давно звикла, що в Європі бо алет та опера -це дуже дорога розвага на особливій привід. Та й ще білети нормальні дуже складно купити. Це стандартна ситуація для будь-якої столичної опери.
Коржик 20 апреля в 15:47
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А что такое черни театр? Билет на балет, кстати, 2000 грн, не бюджетно у них
Чорний театр - Black Light Theatre Prague. Іх багато різніх у центрі.
Шикаю і викаю 20 апреля в 15:50
Ответ дляПП-шница
А потому🤦‍♂️ я і вас не розумію на руззькі
Ви нагадали мені, як в Аланії до війни якась рашистка питає мене ’ой, ви тоже із расії?’, а я їй відповідаю ’no!’)))
1 1 1
Море_море_я_скучаю 20 апреля в 16:09
Ответ дляКоржик
Чорний театр - Black Light Theatre Prague. Іх багато різніх у центрі.
Т что там интересного, там на чешском?