У кого які мрії?

Я хочу в Париж. Звісно, у всіх нас одна основна мрія - щоб ми пошвидше перемогли, і всі орки щоб пошвидше здохли. Але у всіх є якісь свої плани, мрії, може, на завтра, може, на роки. Тут же можна розказати, чого хочеться понад усе. Йдеться більше про щось для душі, але будь-які історії будуть цікаві. Я нікуди не виїжджала, сиділи й сидимо під цим усим, а хочеться чогось такого... Про вежу і арку, і про Ремарка..)) Хто був у Парижі, розкажіть. Дівчата, розкажіть про свої хотєлки), потриндимо на вечір)
Like-995b 27 апреля в 20:39
Хочу на Гавайи) в детстве нашла брелок в Гидропаке, там яркий сервер и надпись Hawaii была))
Klodia 27 апреля в 20:40
1. Чтобы Соловьев и Скабеева погибли мучительной публичной смертью
2. Чтобы мой кот жил вечно
3. Быть с любовью моей молодости, а не вот это вот все.
4. По поездкам везде была, где хотела.
Aloise D 27 апреля в 20:41
Хочу в Непал. Катманду - Покхара и пройти небольшой трек по Гималаям.
Яроміра 27 апреля в 20:43
У всіх українців є одна, спільна для всіх, мрія.
10 1
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:43
Ответ дляLike-995b
Хочу на Гавайи) в детстве нашла брелок в Гидропаке, там яркий сервер и надпись Hawaii была))
Гаваї - клас, там столиця Гонолулу, я географічка, єслі чо)) скільки від дитинства вже пройшло років, і як рухаєтеся в сторону середини Тихого океану?))
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:45
Ответ дляKlodia
1. Чтобы Соловьев и Скабеева погибли мучительной публичной смертью
2. Чтобы мой кот жил вечно
3. Быть с любовью моей молодости, а не вот это вот все.
4. По поездкам везде была, где хотела.
Вау, перше бажання феєричне. Але прошу, не зупиняйтеся на приємному, там ще довго можна продовжувати список
Espresso_caffe 27 апреля в 20:46
Париж стоит мечтаний.
Желаю вам реализовать вашу мечту поскорее. Он вас не разочарует
Girly_girl 27 апреля в 20:46
Купить квартиру за границей (уже выбрала страну)
Переехать туда и самое главное - подтвердить там свой диплом и работать там по специальности
prosto_aisha 27 апреля в 20:46
Тур по Італії, квартира, дача і ремонт мрії))
kuskus 27 апреля в 20:46
Що б діти стали здоровими
Поїхати в Брелу
Назбирати 100 тисяч $ за 5 років
Що б усі були живі й здорові
Отримати другу освіту
Що б закінчилась війна і настав мир на нашій землі
lily300 27 апреля в 20:46
Хочу большой за границей и большой дом дома.
kuskus 27 апреля в 20:47
Ответ дляGirly_girl
Купить квартиру за границей (уже выбрала страну)
Переехать туда и самое главное - подтвердить там свой диплом и работать там по специальности
А куди плануєте? Це ще одна моя мрія -про квартиру
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:48
Ответ дляEspresso_caffe
Париж стоит мечтаний.
Желаю вам реализовать вашу мечту поскорее. Он вас не разочарует
Ви були? А не привезли з собою консервованого повітря звідти, як раніше у Криму ( нашому, підкреслюю) продавали?)) я б взяла дорого))
Goku5927 27 апреля в 20:48
Стати рантьє, вигідно здавати багато нерухомості і жити на ці гроші (обрала високу для себе суму)
Like-995b 27 апреля в 20:49
Ответ дляНаліво_ні
Гаваї - клас, там столиця Гонолулу, я географічка, єслі чо)) скільки від дитинства вже пройшло років, і як рухаєтеся в сторону середини Тихого океану?))
Виза есть)) и была в США, только на Гавайи не добрались 😌
Goku5927 27 апреля в 20:50
А ще міцне зоров´я і благополуччя дорогих мені людей
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:52
Ответ дляLike-995b
Виза есть)) и была в США, только на Гавайи не добрались 😌
Доріжка натоптана) треба вже поставити галочку у вішліст)
Марго 152 27 апреля в 20:52
Мрію про операцію, про те щоб вилікувати наче не складну, але таку гидотну анемію із за якої я просто мертва. В просто встати вранці ці надзвичайне зусилля, а дожити до вечора то щось із фантастики. Мрію просто вставати і щоб нічого не боліло і були сили жити.
Marina444448 27 апреля в 20:53
Хочу в Пизу и во Флоренцию, сама не знаю почему) могу полететь, но вечно не хватает времени и какие-то мелкие проблемы, но решила что плюну на все и поеду в этом году!
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:54
Ответ дляGoku5927
Стати рантьє, вигідно здавати багато нерухомості і жити на ці гроші (обрала високу для себе суму)
Молодець ви, якось у мене щодо бізнесу завжди руки з відомого місця)) у мене інший шлях
Like-995b 27 апреля в 20:56
Ответ дляНаліво_ні
Доріжка натоптана) треба вже поставити галочку у вішліст)
Та, то ковид, то война, но надежда есть)
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:56
Ответ дляMarina444448
Хочу в Пизу и во Флоренцию, сама не знаю почему) могу полететь, но вечно не хватает времени и какие-то мелкие проблемы, но решила что плюну на все и поеду в этом году!
Оце настрій! У мене наступний маршрут - Рим, Флоренція, Венеція, Мілан. А я вас підначу - хто перший у Італію?))
Girly_girl 27 апреля в 20:57
Ответ дляkuskus
А куди плануєте? Це ще одна моя мрія -про квартиру
Болгария
Тут часто фукают на эту страну, но мне нравится и подходит по многим критериям
автор Наліво_ні 27 апреля в 20:58
Ответ дляGirly_girl
Болгария
Тут часто фукают на эту страну, но мне нравится и подходит по многим критериям
Я згодна, думаю, вона доступна, і там хороший відпочинок, пляжі, та й нерухомість, мабуть, можна взяти, недалеко, знову ж
Girly_girl 27 апреля в 20:59
Ответ дляНаліво_ні
Ви були? А не привезли з собою консервованого повітря звідти, як раніше у Криму ( нашому, підкреслюю) продавали?)) я б взяла дорого))
Я была осенью , ожидала многого, по факту город не тронул мое сердце
Но я желаю, что бы вы остались под приятным впечатлением )
Miss_Olga-ae17 27 апреля в 20:59
Я хочу в Монте-Карло
Girly_girl 27 апреля в 21:00
Ответ дляНаліво_ні
Я згодна, думаю, вона доступна, і там хороший відпочинок, пляжі, та й нерухомість, мабуть, можна взяти, недалеко, знову ж
Да, мне подходит по цене, плюс по условиям покупки для иностранцев
Язык доступный , климат хороший
Мне знакома эта страна , условия по подтверждению моего диплома не заоблачные)
Natalie 81 27 апреля в 21:02
Я хочу чтобы настал мир в Украине,и это для души
автор Наліво_ні 27 апреля в 21:01
Ответ дляGirly_girl
Я была осенью , ожидала многого, по факту город не тронул мое сердце
Но я желаю, что бы вы остались под приятным впечатлением )
Я від вас так просто не відчеплюся)) що Ви очікували? Чому Ви в нього не закохалися, що пішло не так? Прошу, мені важливо
автор Наліво_ні 27 апреля в 21:04
Ответ дляNatalie 81
Я хочу чтобы настал мир в Украине,и это для души
Ми всі цього хочемо, але ми всі також маємо розуміти, що не мир, а перемога нам потрібна. Вони полізуть знову, через рік, два, десять, двадцять. Чи спроможні ми на перемогу, чи тільки маємо просити миру, от у чому питання