Нічний дожор• 20 апреля 2024

Обзивають дитину! Ким треба бути???

Кидстаффовна• 20 апреля 2024
Вообще это днище так про ребёнка. Во-первых, это не глубокий аутист, во-вторых, это комментировать в таком тоне недопустимо, с такой злостью.
Не люблю эту семейку, но тем не менее.

графиняВишенка• 20 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Боже
Бідна ваша мама і дитина

От чого кесарево не зробити
Так мучити
Це ж не дай Бог
Да,я ещё и крупная была 4900 ,мама невысокая , худенькая ,говорила ,что 2 месяца сидеть не могла , всё разорвано было .
Пуповиной обвита была ,мама много крови потеряла ,пипец в общем
Марталина• 20 апреля 2024
Мені шкода Катю! Вона дуже старається, я бачу невеликі досягнення у Мишка. І дуже вірю, що він наздожене ровесників у розвитку. У Баби Даши блогера Артем теж мовчить. Але він гарно вже розуміє звернену до нього мову. Хоча раніше теж лише дивився і не реагував. Дуже хочу щоб в обох хлопчиків все було добре
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Не люблю эту семейку, но тем не менее.
Ми не знаємо
Хто написав той комент
Може і Катя з лєвого ака для підняття рейтингу

Я віце вірю дуже
Що вона сама собі пише
Викликає до себе жалість
Зараз на неї підпишеться сто тисяч
Ви почнете писати жаліти і т д
Отак рейтинг створюється і зароьлябтьсягроші катьою
Бо інше вона не вміє нічого
А рекламу треба щоб в неї замовляли
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2024
Ответ дляМарталина
Ще одна ))))

То коменти ці Катя і пише сама собі з других ак))
Тай робиться рейтинг
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2024
Ответ дляМарталина
Не буде толку вже
Якщо його нема з народження
Просто підтримка
Але не наздожене вже дитина своїх однолітків з такими вадами
Просто прийняти це і жити з цим
Марталина• 20 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Не буде толку вже
Якщо його нема з народження
Просто підтримка
Просто прийняти це і жити з цим
Я колись працювала в дитячому садку і мала таких двох хлопчиків в групі. Обидва заговорили в старшій групі. Один розумів звернену мову, інший -ні! От стоїть і дивиться в очі і не реагує. Наче і розуміє, а не виконує прохання. І очі такі красивенні. Назарчик. Він після 5 років наче увімкнувся. Служить в ЗСУ зараз.
Марталина• 20 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ще одна ))))

Тай робиться рейтинг
Ви слідкуєте за нею? Бо я давно. Не вірю про коментарі. Катерина адекватна. А тут хто від її імені пише і з якою ціллю я не знаю.
Карапулька• 20 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
Нормально таке писати????
Ви можете нормально написати, чия це дитина на фото Катерини і Павліка чи ні і що з цією дитиною, а то нічого не зрозуміло.

ЖенаАйтишнеГа• 20 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Передастом звичайно
Ааа, тоді можете собі залишити свого передаста
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2024
Ответ дляМарталина
Ні
Не підписана навіть , але тут часто вона пише і зі мною одного разу вона переписувалась
Тут в темі своїй

Тому оці компромати коменти вона пише сама на себе
А вчиться вона у @ашистських блогерів цьому «іскуству раскручивания блога»
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Це спеціально
Щоб ви йшли і підписувались на неї
Їй треба мільйон підписників нагнати
І щоб в неї рекламу замовляли
sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
Дитина не аутист!
Дістали вже своїми піартемами цієї сім´ї.
Якщо не аутист, то чудово, але що ви хочете? Пишіть тим, хто обзиває.
Миззери• 20 апреля 2024
Кем обзывают ? Написали что аутист а разве нет ? оскорбление не увидела , если мама так остро реагирует то ей стоит вести закрытый аккаунт
Люди не тактичные но тем не менее оскорблений не вижу , скорее неприятная правда
автор Нічний дожор • 20 апреля 2024
Ответ дляМиззери
А « воно»??
НаливайКа• 20 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
А « воно»??
Дитя. Воно. Сер.рід
успокойте_Меня• 20 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
А « воно»??
Катя, ти не знаєш програму 3 класу
Обнемашечка• 20 апреля 2024
Так аутисти ж нічим не гірше нормотипових. Як це може бути образливим? Це ж спектр і все таке.
Щось не спиться• 20 апреля 2024
Я ще давніше краєм ока бачила в гуглі типу інтерв´ю Павліка, де він казав що малому перевіряють слух, так як він не відгукується на ім´я, і слух був в нормі. Власне так часто мають діти з аутизмом , і в першу чергу летиш перевіряти слух, бо одна справа не гворить , і зовсім інша не реагувати на ім´я та не розуміє зверненої мови.

Фоточки нема• 20 апреля 2024
Якщо люди по відео бачать симптоми і відверто про це пишуть, то не потрібно ридати. А бігти до лікарів. Багато зараз хворих діток, в племінниці теж аутизм, я теж помічаю в дітках симптоми в поведінці, бо згадую як починалось в неї. І знаєте, дуже багато батьків не сприймають, не хочуть вірити в це, шукають історії , де дитина заговорила зразу реченнями після 3 років і т.д. Згадають схожу поведінку в родичів, і все чекають. Потім, коли все таки до них приходить розуміння, починають іти до лікарів, а ті їм кажуть, що багато часу втрачено. Що чим швидше працювати з дитиною, тим краще і більше шансів дитині влитись в соціум.
Сижуревувшоке• 20 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
Нормально таке писати????
А что ненормального?
Быстрее примите ситуацию-быстрее начнете какую то реабилитацию, развивалку, я не знаю.
Марталина• 20 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Катя бігає по лікарях з ним вже рік.
Фоточки нема• 20 апреля 2024
Ответ дляМарталина
Катя бігає по лікарях з ним вже рік.
Я за нею не слідкую, не знаю
Душа компанії• 21 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
Нормально таке писати????
Мене дивує, що ця звезда любий свій чих знімає. Ну, от реально, нахалеру? Тим більше втягувати в цей треш дитину. Нащо? Щоб привити потім дитині комплекси? Щоб на нього пальцями тикали із-за прибабацаної мамаші? Ладно про сеье не думаеш, але подумай про свого сина Мишка. Як йому буде з клеймом ’син реп’яховой’’ жити? Реп’яхова -це вже ім’я нарицательне .