Щось мені лячно. Дуже переживаю.
Ответ дляBransoletka
Ще як варіант, який почула від знайомих. Допомогу підтягують під вибори в США. Байден хоче показати результати і перемоги на фронті. Зараз і ф16, і атакамси можуть дати в певних кількостях.
Байден направив законопроект проголосований сенатом більше 5 місяців тому. Включіть хочь трохи логіку
Ответ дляKrupinkaSs
А никого не смущает,что проголосовали за помощь в аккурат после принятия у нас закона о мобилизации.Значит были поставлены определённые условия.Наши что-то долго сомневались, по поводу этого закона,интересно почему.
Скоро начнётся шоу,тцк и ухилянты.Голодные игры 2.0 обьявлются открытыми.
Ви написали цей комент тільки щоб ’голодні ігри’ вставити чи дійсно настільки погано розумієте чому так довго не приймали?
Bransoletka• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не вірте всьому, що кажуть по ТВ. Там інформації рівно стільки, скільки вам треба знати. І не більше
Ответ дляKrupinkaSs
Так они и раньше устраивали,у одесситов спросите. А теперь с двойным усилием начнут.Права штрафы,повестки,електронна кабинет.Бриты вон оборудования передали,такі добрі,такі добрі щоб же ж кожен українець здатний держати зброю порахований був.
Вы серьёзно считаете, что те, кто не хочет, вдруг побегут по новому закону воевать?
Ответ дляBransoletka
це було очевидно впродовж останніх шести місяців, як з допомогою тягнули
Bransoletka• 20 апреля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Я теж про це написала в темі
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ви уявляєте як їм припекло? Сіль на відкриті рани 😂
Bransoletka• 20 апреля 2024
Ответ дляrybka21
Зараз так само можуть тягнути з її доставкою. Або розтягувати по крихті
Ответ дляPiracanta
А что такого изменилось в этом законе о мобилизации по сравнению с предидущим? Разве прежний закон не позволял устраивать шоу?
Головна зміна- бронь силовикам. Все!
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та пиндец.я думаю.что за дымовая завеса.а то вата палае от новостей и темы Вашей
KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Конечно не побегут,нг что же тогда будут предпринимать наши власти ?Им же ай яй яй будет от ’союзников’
Як же заставить народ помирать?
Ответ дляkitty cat
Рано или поздно война все равно закончится. США поставили условия - вы нам мобилизацию, мы вам оружие. Что тут еще может быть не ясно ? Закончится эта помощь, они снова скажут - вы нам мобилизацию еще жестче, мы вам оружие. И так до какой черты ? А зачем это им Вы разве не знаете ? Историю холодной войны знаете ? А сейчас и холодная война не нужна так как есть Украина и украинцы.
а без США мобілізація не була б об’явлена 24 лютого 22 року?
чи то теж було умовою
Renesmeе 16• 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Все погано, лягли і накрилися кришкою
Ответ дляkitty cat
Ви розумієте, що ті, хто блокував законопроект не при владі в штатах?
НамСвоюРобити• 20 апреля 2024
Ответ дляrybka21
Тобто респи підігрували Байдену?
Ответ дляmymoly
До речі, там ще якісь санкції проти рашки проголосували. Хто знає які?
Все, всі канали переключились на інтерв’ю конгресменів. І ті свято вірять в перемогу України . Їх слова Да Богу в уші
НамСвоюРобити• 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
А при ком началась война в 2014 и в 2022?
При х#йлі?
Ответ дляFalcon82
Санкції для рашки ... це вже навіть сміх у певних колах не викликає.
Да? Дійсно не викликає. Навіть їх колишній голова нацбанку прогнозує пусті полиці в продуктових магазинах
Ответ дляBransoletka
Ви забуваєте, що я в штатах. І все це можу спостерігати в прямому ефірі.