Мама Никитки-2• 20 апреля 2024

В штатах почалось голосування за надання допомоги Україні.

Щось мені лячно. Дуже переживаю.
kitty cat• 20 апреля 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
При х#йлі?
Вы вмешиваетесь в диалог и перекручиваете весь смысл. Там вопрос был не о х…ле, а про США и их кухню

Renesmeе 16• 20 апреля 2024
Ще із хороших новин. Нарешті видно сонце із за хмар
🇵🇱 Прем´єр Польщі Дональд Туск готовий застосувати правоохоронців та прикордонників для остаточного розблокування кордону

➡️ Вчора Туск закликав всіх, хто блокує кордон негайно його розблокувати, незважаючи на причини блокування. В іншому випадку уряд буде вимушений ухвалити рішення для захисту польського кордону і функціонування прикордонних переходів.

Туск закликав всіх без винятку громадян не робити нічого, що може хоч якось нашкодити Україні 🗣: ’Ми не можемо жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли вирішується доля війни’.

➡️ Далі Туск висловив сподівання, що до нього прислухаються і прямі заходи примусу щодо протестувальників не знадобляться🗣: ’Я не думаю, що хтось порядний у Польщі хоче сьогодні послабити Україну, тому поки я розраховую на розсудливість і відмову від такої форми протесту’.

Загострення риторики Туска стає наслідком кількох сприятливих та випрацьованих для нас чинників:

▶️ 1. Уряд України 🇺🇦 й Польщі веде тривалі прямі переговори для пошуку компромісу, що посилює міждержавне розуміння взаємних проблем, мотивів, ризиків.

▶️ 2. Польський уряд залишився ’один в полі’. Українська дипломатія, врахувавши помилки минулого, прийняла адекватне рішення не форсувати взаємну агресію з Польщею, а поступово зміщувати транзит на південь через Молдову та Румунію. Паралельно розпочалось будівництво нових переходів та додаткової логістики з Угорщиною та Словаччиною. ➡️ Тобто, над Польщею нависла більш глобальна проблема — системна переорієнтація українського транзиту.

▶️ 3. Окрім того, що Польща може безповоротно втратити відчутний відсоток заробітку з транзиту Варшава зазнавала іміджевих втрат на європейській арені.

▶️ 4. Колективний тиск. Уряд Туска підтискала Єврокомісія та стриманий тиск з боку України. Тому не випадково цю заяву Туск виголошував після саміту ЄС, що є свідченням бажання відновлювати імідж польського уряду на європейській арені.

▶️ 5. Місцеві вибори виявились вдалі для уряду Туска, що дозволило перезавантажити вже повну вертикаль влади від місцевих рад до Сейму. Це посилює стабільність хиткого уряду Туска та дозволяє йому бути більш рішучим та менш залежним від інформаційного впливу фермерів.

➡️ Тобто, набір причин, які самі по собі не мали шансу вирішити проблему, станом на зараз об´єднується в єдину систему, що тисне на уряд Туска та змушує його щось вирішувати. Це так само як з ’американською допомогою’ —ми були в позиції, що жодна окрема дія не могла зрушити питання з мертвої точки, але ланцюжок дій (не завжди публічних) створили достатні (незручні для певних людей) умови, щоб питання почало рухатись.

Що ще раз доводить, що на проблему потрібно дивитись як ’на виклик’ з яким системно потрібно працювати й не впадати в надлишкові емоції. Кому стане легше, якщо демонструючи свої принципові емоції, ми не здобудемо результату? Навіть якщо він буде із солідним запізненням, але буде — це краще за нуль. Щодо допомоги США після того, як проголосують в Палаті розкажу більше деталей як все відбувалось і які, на мою думку, чинники стали вирішальними. І кому особливо треба завдячувати в просуванні нашого питання.

Бачите, ввечері донат на ППО — вранці результат. Вранці донат на ППО — ввечері результат. Система)))

P.S. Кажуть там сьогодні ще один НПЗ ’гарящими слезами’ плаче.
rybka21• 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
А зачем такие манипуляции откровенные ? При чем тут одно к другому ? Нет, я на такие манипуляции отвечать не буду, извините
які такі маніпуляції?
ваші слова - мобілізація це умова Штатів
звичайно, не будете відповідати
я й не чекала
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да? Дійсно не викликає. Навіть їх колишній голова нацбанку прогнозує пусті полиці в продуктових магазинах
Ракети в ніх з чого клепати з американськими запчастинами є. Я за ніх не переймаюсь. Тут аби наші пенсіонери мали з чим в атб хоть сходити
Renesmeе 16• 20 апреля 2024
Вже хтось за секунду прочитав текст і поставив руку ліцо🤣. Навіть не знаю хто це
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Зараз так само можуть тягнути з її доставкою. Або розтягувати по крихті
Нє… не мрійте. Голова Пентагону сказав впродовж тижня після підписання зброя буде в Україні. Вони з європейських складів будуть передавати
rybka21• 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
це умовний рефлекс, як в собак Павлова
реагують на нікнейм, неважливо, що в пості
kitty cat• 20 апреля 2024
Ответ дляrybka21
які такі маніпуляції?
звичайно, не будете відповідати
я й не чекала
При чем тут мои слова про условия США. Это мои слова ??? Мои ?
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16

Польща така добродійна як і Туск. І чого б то раптом?
https://www.dw.com/uk/u-es-pogodili-obmezenna-na-i...

KrupinkaSs• 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16

Вообще ни разу не договорняк.Это ж надо чтоб так звезды сошлись,и про допомогу проголосовали и границу раблокируют,вот что закон о мобилизации животворящий делает.
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
От завжди знала що ви добра людина! Подібних добрих пам´ятаю у 2014-ому, які у Донецькій під наші танки лягли.
kitty cat• 20 апреля 2024
Почему некоторые тут забыли как буквально недавно приезжал этот Линдси из США с условиями мобилизации. И опа, пару дней назад закон и тут же помощь. Это я придумала слова республиканца, который в Киев приезжал ?
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А по суті? Я ж казала, ви завбачливо квитки на балкон взяли. Подалі.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Та пиндец.я думаю.что за дымовая завеса.а то вата палае от новостей и темы Вашей
Ви знаєте, на пості, що сину 38 років я зависла…
Хоча мені пофіг. Но відчуття що їх жопи замість стеків на грилі таки гріє серце 😂
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16

Бгггг.на одной роспомойке тема про нпз ))))
Zaлупоголовое чучело по старинке вылазит в тему ’кагда уже ядеркой хахлов.доколеее!!!????’
И в ответ ему 10 постов ’Заткнись!’
Bransoletka• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я тільки за. От і побачимо, як протягом тижня
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
Истощать рашку нашими силами, ловить профит для своего впк. Да у них много своих выгод. Меня насторожило как и других - требование закона о мобилизации. И сразу проголосовали за помощь.
Можна посилання на вимогу закону про мобілізацію. При умові, що в нас вже є такий закон і він в принципі самодостатній
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А до цього європейські склади якимось чином були пусті....Всі говорили, що зброї немає і черги на роки. Цинізм? Благодійність?
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
О) Новий виток доброти) Мабуть, подохнути під обстрілами це краще в ваших очах для мене було аніж ’взяти квітки на балкон’.
Це було б по суті, ага.

автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
А при ком началась война в 2014 и в 2022?
В 14 при Турчинові. А в 22 нічого нового не починалось. Чи в вашій голові кацапи повернули Крим і Донбас?
kitty cat• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну когда приезжает человек и недвусмысленно указывает в каком возрасте у нас должны воевать, я не знаю какие еще нужны ссылки и на что.
Life-game• 20 апреля 2024
Ответ дляМанула
Дівчата, тут якось дали посилання на астрологіню Ілону.
Так ось, я відтоді слухаю її. Як би не вірю з однієї сторони, але вона в лютому говорила, що зброя буде з 20 квітня. Ну от як після цього не вірити?
І взагалі, най збудуться всі її позитивні прогнози!
А как найти её?
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляRenesmeе 16

Блін.. гарна аналітика. Но я б вмістила в 1 реченні. Вибори закінчились і будь-які дії на їх результат не будуть впливати
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Це було б по суті, ага.
Удалено администрацией...
kitty cat• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы забыли с чего начался диалог. В 2014 премьер Байден. В 2022 президент Байден. Это к тому, что еще не известно кто в США бОльшее зло республиканцы или демократы. Мы ж диалог начали про голосование у НИХ
До• 20 апреля 2024
Ответ дляliss
Да создайте уже тему : анекдоты и угомонитесь .
Угу, а може Ви книжку читали про Дон Кіхота?) Просто Ви така мила і наївна...
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Це було б по суті, ага.
По суті, це не переходити на особистості, що ви успішно не робити. Регулярно
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Раніше була схожа на людину, потім якось поплавило. Може стрес, може акаунт проданий, хто знає.
автор МАМА НИКИТКИ-2 • 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Сірий імпорт ніхто не відмінив. Но блокування банками це таки суттєвий крок до зменшення обороноздатності кацвпів.
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
Треба пошукати ще посилання. Поки шукаєте, може ще щось новеньке видадуть ваші автори нам на розігрівчик сюди