21 апреля в 00:56

Хто там казав, що у нас погана медицина?

Наш нейрохірург зробив успішну операцію дівчинці з Великої Британії, бо там не взялися робити. Дівчинка страждала на епілепсію.
В Україні успішно прооперували мозок британській дівчинці. Вдома допомогти їй не змогли
Михайло Ловга

Автор фото, Дитяча Лікарня Святого Миколая
Підпис до фото, Рейчел і її лікар, український дитячий нейрохірург Михайло Ловга
19 квітня 2024

Львівські лікарі зробили операцію на головному мозку дівчинці з Північної Ірландії, після того як у Британії її відмовилися прооперувати.

Рейчел Гріббен з міста Кіллілі провела декілька тижнів у львівській дитячій лікарні, попри те, що в країні війна. Зараз вона "чудово почувається" і готується повернутися до дитсадку вже цього тижня.

Чотирична Рейчел страждає на важку форму епілепсії, яка призвела до серйозних проблем у розвитку.

У неї також були травми тіла від падіння під час судом.

Родина з Британських островів здолала 3000 км, щоб звернутися по допомогу саме до спеціалістів найбільшого у західних областях України Центру нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії у Дитячій лікарні Святого Миколая Львова.

Тут лікують дітей з різних куточків України. А от із-за кордону - вперше.
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cw4r0lgkej0...
Тут надолго 21 апреля в 00:59
Українські люди найкращі, і лікарі і вчителі ❤️
Кубик Рубика 21 апреля в 00:59
После жизни в ЕС, посмотря тут на медицину, не знаю, кто говорит, что в Украине плохо с медициной, вот честно
Я_и_моя_собака 21 апреля в 01:00
А своїх всіх прооперували?
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:00
Ответ дляКубик Рубика
После жизни в ЕС, посмотря тут на медицину, не знаю, кто говорит, что в Украине плохо с медициной, вот честно
Скоріше недофінансовано(спеціалісти якраз непогані
78 1 1
Шмоточницаца 21 апреля в 01:00
В цій лікарні просто диво-лікарі! Знайомих оперували і зробили просто неможливе!
46 6
Тень льва 21 апреля в 01:01
Не не змогли , а просто ризики занадто великі, за які в Європі прийшлося б відповідати, на відміну від України
Аноним_1858 21 апреля в 01:01
О том, что за границей медицина лучше я была уверенна, пока не пришлось ее использовать. Ищу теперь в Европе наших врачей...
59 10 6
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:02
Ответ дляТень льва
Не не змогли , а просто ризики занадто великі, за які в Європі прийшлося б відповідати, на відміну від України
Зате дитина тепер не страждає кожен день
40 1
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:02
Ответ дляАноним_1858
О том, что за границей медицина лучше я была уверенна, пока не пришлось ее использовать. Ищу теперь в Европе наших врачей...
Особливо стоматологів
37 8
Чебураха з перцем 21 апреля в 01:05
Мне недавно попалось видео какой то ватной россиянки, живущей в США. Она своего ребенка тоже привозила в Украину к какому то доктору в Днепре.
Не знаю, какая там была проблема, но они в Днепр приезжали с мужем.
7 1
Тень льва 21 апреля в 01:03
Ответ дляЩось не спиться
Зате дитина тепер не страждає кожен день
Взагалі не факт , невідомо як буде далі. І дитина могла взагалі залишитися інвалідом після операції, тому в цивілізованих країнах за таке і не беруться
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:04
Ответ дляЧебураха з перцем
Мне недавно попалось видео какой то ватной россиянки, живущей в США. Она своего ребенка тоже привозила в Украину к какому то доктору в Днепре.
Не знаю, какая там была проблема, но они в Днепр приезжали с мужем.
Як вони взагалі в Україну заїхали?
Аноним_1858 21 апреля в 01:04
Ответ дляЩось не спиться
Особливо стоматологів
Да, их стоматологи - вообще отдельная история. Если описать методику их лечения, то тут подумают, что я тролль 😬
25 6 2
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:04
Ответ дляАноним_1858
Да, их стоматологи - вообще отдельная история. Если описать методику их лечения, то тут подумают, что я тролль 😬
Я вам вірю
Чебураха з перцем 21 апреля в 01:06
Плюс медицины западной в том, что там совершенно другие деньги в нее вкладываются. В лекарства, оборудование, которое там преимущественно и производится. Минусов при этом достаточно. У нас есть свои плюсы, например, доступность. Но и минусов хватает. Например, у нас пациент никак не защищен. И если денег нет, то ложись и умирай. Хорошо там, где нас нет.
48 1
Пупс 21 апреля в 01:05
Ответ дляАноним_1858
Да, их стоматологи - вообще отдельная история. Если описать методику их лечения, то тут подумают, что я тролль 😬
Опишіть
Аноним_1858 21 апреля в 01:05
Ответ дляЩось не спиться
Я вам вірю
Спасибо ))
Кубик Рубика 21 апреля в 01:05
Ответ дляАноним_1858
Да, их стоматологи - вообще отдельная история. Если описать методику их лечения, то тут подумают, что я тролль 😬
Расскажите)
Чебураха з перцем 21 апреля в 01:05
Ответ дляЩось не спиться
Як вони взагалі в Україну заїхали?
Как граждане США
6 2
Тень льва 21 апреля в 01:06
Ответ дляАноним_1858
Да, их стоматологи - вообще отдельная история. Если описать методику их лечения, то тут подумают, что я тролль 😬
Жодних відмінностей від української, лише технічне забезпечення краще
18 8 7
Суцільна зрада 21 апреля в 01:06
они уже не говорят. Столкнулись с западной медициной.))
Хотя ваша тема о другом.)
7 4
Дівка в намисті 21 апреля в 01:06
Ваша тема сверху тоже?
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:07
Ответ дляДівка в намисті
Ваша тема сверху тоже?
Яка?
Коко На Страже 21 апреля в 01:07
Там могли не невзятися робити, а термін очікування на операцію дуже великий, тому швидше її зробити в Україні. Така сама проблема з будь-якими операціями, якщо в людини не прямо зараз вирішується питання, помре через 5 хвилин, якщо не провести операцію, то люди чекають дуже довго. Батькові по емердженсі (це терміново) - термін очікування півроку встановили і то, операція буде проведена вночі, бо інший час зайнятий.
vikohka 21 апреля в 01:08
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А своїх всіх прооперували?
Удалено администрацией...
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:08
Ответ дляКоко На Страже
Там могли не невзятися робити, а термін очікування на операцію дуже великий, тому швидше її зробити в Україні. Така сама проблема з будь-якими операціями, якщо в людини не прямо зараз вирішується питання, помре через 5 хвилин, якщо не провести операцію, то люди чекають дуже довго. Батькові по емердженсі (це терміново) - термін очікування півроку встановили і то, операція буде проведена вночі, бо інший час зайнятий.
Написано що не взялися, бо враження у мозку було з різних сторін
Svs19 21 апреля в 01:09
Ответ дляЧебураха з перцем
Мне недавно попалось видео какой то ватной россиянки, живущей в США. Она своего ребенка тоже привозила в Украину к какому то доктору в Днепре.
Не знаю, какая там была проблема, но они в Днепр приезжали с мужем.
Удалено администрацией...
интайм_не_предлагать 21 апреля в 01:09
Разные есть врачи, и у нас и там. И рано судить, ещё не известно, как дальше будет.
Мой отец прошлым летом после успешно проведенной операции (со слов врачей), так и не пришёл в себя и умер на вторые сутки.
24 9
Чебураха з перцем 21 апреля в 01:10
Ответ дляSvs19
Удалено администрацией...
Да, в конце видео она сильно возмущалась, что пограничник увидев место ее рождения в паспорте стал задавать вопросы. Она же уже американка!
6 5
автор Щось не спиться 21 апреля в 01:10
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Разные есть врачи, и у нас и там. И рано судить, ещё не известно, как дальше будет.
Мой отец прошлым летом после успешно проведенной операции (со слов врачей), так и не пришёл в себя и умер на вторые сутки.
Сподіваюся, що у дівчинки все добре буде. Батькам нікуди було діватися