Кусман Сиру• Изменено 19 мая 2024
Нервують чоловіки
Мій чоловік працює 4 дні на тиждень, весь інший час просто лежить на дивані, грає до ночі ігри або просто сидить у телефоні. Я цього тижня працювала 6 днів, останні дні по 12 годин, ще й сьогодні працюю вдома, до того ж готую обід, мій чоловік так само нічого не робить. Мої нерви вже не витримали, сказала чоловікові, що мені це не подобається, а він як зазвичай винною зробив мене. У вас таке буває?
Кусман Сиру
• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А кому вы готовите обед если вас нет по 12 часов
Так сьогодні вдома я, працюю дистанційно
Кусман Сиру
• 19 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Поговоріть і розділіть домашні обов´язки
Я кажу постійно, у нього постійні відговорки, то спина, то втомився.
Танцепесенная• 19 мая 2024
У меня нет мужа. А с бывшим мужем у меня такого не бывало. Потому что я не работала и не готовила
Кусман Сиру
• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
А він?
заварний look• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Хорошо,что рядом есть тетя- лошадка, это очень удобно в хозяйстве
Мне без сахара• 19 мая 2024
Ну, блин, сами же его таким и сделали. Поговорите с ним, если не поймёт, то просто перестаньте по дому все делать
Новорічна пальма• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
То ви не готуйте. Скажіть сил нема. А як піде на кухню то кажіть щоб і на вас шось зготував. Поступово зникне
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Если женщина работает по 12 часов, то ей что, не нужно обедать?
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
в магазине что-то купить
Топтунша• 19 мая 2024
Я в такій ситуації просто не вицшла на роботу після декрету. Бо я ртзумію, що мені треба в другу зміну вдома ішачить. Діти з їхніми уроками і болячками, і гуртками, дім, прибирання, готовка, город, двір, сад, закупи продуктів, 100500 стірок посортувать, повісить, знять, розложить по шафам. Допомога батткам і свекрам. Коли я це все робить буду?! Я раба вдома і так.
Це тільки слова, що колись десь тобі може хтось і поможе, якщо будуть сили, настрій, час після роботи. Але це 2%.
Я хочу хоч колись жить
Протру пилюку• 19 мая 2024
Мій на перевихованні, мама не навчила, а я дуже втомлююсь і йому треба менше годин працювати ніж мені ( дуже важко часто їде до мами їсти, мене нагодує після роботи доставкою до речі до весілля дуже старався і все робили разом, війна якось нас розбила що не хочеться нічого робити
Natalia505• 19 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Автор, ваш чоловік ледащо. Тут або змиритись, або питання ребром. Не готуєте, лягаєте відпочивати, не миєте посуд ви втомились, не реагуєте на нього, ніяк.
Протру пилюку• 19 мая 2024
Ответ дляТоптунша
Я хочу хоч колись жить
Підскажіть чи доводиться вам на собі економити? Чи хочеться інколи більше?
Протру пилюку• 19 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
Найчастіше їх такими роблять мами
Тётушка Лошадь• 19 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
А сколько денег вы и он приносят в бюджет в % соотношении?
вряд ли он за четыре дня зарабатывает больше автора
Стрекозей• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Почему? Вполне может быть
Света С Приветом• 19 мая 2024
я только из темы, где какая-то бабища сказала в комментах, что ’все кто до 35 не вышел замуж - странные женщины, считай дуры с короной на голове’.
читаю эту тему и думаю - да уж, как можно пропустить все это счастье, ну не дуры ли.
Танцепесенная• 19 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
в магазине что-то купить
Домашнюю еду в магазине не купишь