66сезон666серия• 21 апреля 2024
Робота в чаті
Дівчата, дуже потрібні швидкі гроші. Колись читала тут, що можна спілкуватись в чаті з іноземцями і за це будуть платити гроші. Де можна знайти інфо про таку роботу? Що за чат?
66сезон666серия
• 21 апреля 2024
Або можливо є якась легка робота віддалено. В мене досвіду онлайн роботи немає. Я в прифронтовій і мені потрібен якийсь заробіток
Доктор Варвар• 21 апреля 2024
На сайті robota.ua чи work.ua у пошуку пишіть менеджер чату. Там, де робота від шлюбної агенції - це воно.
Спішу - перекидаюсь• 21 апреля 2024
Або ще э відповідати на дзвінки, та приймати замовлення у інтернет магазинах. Теж шукаєте ворк або работа юа