САМ_ТАКОЙ• 21 апреля 2024
Як у вас змінились стосунки з чоловіком після повномасштабного вторгнення?
Багато хто з мого середовища розлучились, але є й такі, де стосунки навпаки стали міцнішими. Як у вас?
Твоя подружайка• 21 апреля 2024
Да,все изменилось. Мы стали старшими,а до этого были детьми. Добавились постоянные заботы о родителях, постоянный стресс. Мы стали сильнее,но отдалились друг от друга.стали надежными партнёрами,перестали быть любовниками и просто живыми людьми...
Гербарія сушу• 21 апреля 2024
Уезжала , вернулась из за мужа . Тихо все ненавижу . Была бы возможность паковалась бы и сваливала .. поэтому насчет этого вечные споры и считаю с его стороны полное не понимание ситуации и ненормальный оптимизм или по@уизм …
Борець за гаманець• 21 апреля 2024
У нас все дивно стало. Стосунки ніби на паузі, не знаю що далі. Однак спортились вони ще до нападу. Думаю, через війну навпаки поки, як і в багатьох інших, всі рішення завмерли. Але рано чи пізно щось доведеться вирішувати.
Борець за гаманець• 21 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
с моей стороны стали хуже, со стороны мужа - лучше
Чому з Вашої сторони погіршилось, цікаво? І чому, відповідно, з його покращилось?
Единорог помог• 21 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
сложно сказать,у меня какая то обида, что в начале войны он не хотел уезжать и мне не предлагал, я еле уговорила его выехать в область, а через два месяца вернулись домой и я вышла на работу. И ему вроде как пох было. Может не пох, но он ничего другого не предложил, кроме как аккуратнее ходить.
Он работает дистанционно, ему скучно, он постоянно хочет моего внимания, а я нет
Мамзелькіна• 21 апреля 2024
У нас стали міцнішими. Цінуємо кожний момент проведений разом. Чоловік в Україні, я з дітьми закордоном, але я часто приїзжаю до чоловіка. Насолоджуємось любим моментом побути разом. Якщо є можливість приїхати хоч на день, то я їду не задумуючись
Борець за гаманець• 21 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ясно. Вони, по ходу, більшість просто не знають що робити.
У нас ще веселіше. Він відмовляв півтора роки будь-куди рипатись, допоки не зайнято майже все. Наразі лишився один останній непоганий варіант, я хочу вивозити доньку, заради неї, а він не хоче бо, на секунду, країна не подобається.))) Але в інші вже нема куди, принаймні, щоб так як тут, з житлом вирішено і є перспективи. Щедро мене відпускає одну з дитиною, герой. Я вже навіть не ображаюсь, планую виїзд.
І так, жодної альтернативи, жодної пропозиції за два роки. Сидить, щось чекає.
Зажуженная Жужжа• 21 апреля 2024
В нас були гарні стосунки до війни, але зараз, мабуть, ще міцніші. Але ми більше 20 років разом
Фляшунька• 21 апреля 2024
У нас і до цього все було нормально. Але зараз стало ще трохи краще. + народилась довгоочікувана друга дитина.
Ласунка• 21 апреля 2024
Те, кто рванул по Европам, развелись все. Кто уже официально, кто гуляет с новыми мужчиной/женщиной. Те, кто остались в Украине, всё хорошо. Я имею ввиду коллег и близких знакомых
Знову Я• 21 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
А що ваш чоловік може вирішити, якщо ніхто не знає, що буде далі? Ви ж не за політолога заміж виходили. Спочатку війни була накачка інформації, що це все на 2-3 тижня. Повірте, чоловікам також дуже не просто у цій ситуації. Ви поїдете без нього і почнете істерити йому, як вам там важко
Борець за гаманець• 21 апреля 2024
Ответ дляЗнову Я
Я розумію. Просто він у всьому такий - ну не знаю, ну спробуй, ну я не впевнений. Але ж я конкретні рішення пропоную, й ми вже купу варіантів профукали. А тепер є непоганий, можливо, останній, де головне питання житла вирішено, але він боїться. Інших варіантів не пропонував жодного. При цьому й тут йому явно страшно, і зп зараз копійки. Та я передусім про дитину думаю, а він - про себе. Тому й мушу спробувати одна. І ні, істерик не буде. Я зі спокійних)
Разом воно все легше. Я щиро не розумію оцього сидіти на попі рівно і всі варіанти зафукати. Лише пізно зрозуміла, що я дарма чекаю.
Знову Я• 21 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Тоді бажаю вам успіху. Пробуйте. Завжди можна повернутись, якщо щось не складеться.
Борець за гаманець• 21 апреля 2024
Ответ дляЗнову Я
Щиро дякую і теж бажаю Вам всього найкращого! 🥰
Знову Я• 21 апреля 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Дякую🙏🙏🙏 Мене чоловік з дитиною вивіз майже примусово до кордону на початку війни. Це дуже нелегко будувати життя у новій країні і без чоловіка. Але робимо це все заради дитини
Скажений гудзик• 21 апреля 2024
Мій чоловік помер... А до цього було все добре в стосунках. Ми нікуди не виїзжали з Києва. Я б його не кинула як інші зробили ’типу небезпечно’.
Знову Я• 21 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Дуже вам співчуваю
САМ_ТАКОЙ
• 21 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Мої співчуття((((
тримайтеся… це дуже важко…
Знову Я• 21 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Повірте, коли йдеться про дітей, це дуже не легкий вибір: рятувати дітей чи залишитись з чоловіком. Нажаль, життя поставило всіх нас у дуже складну ситуацію😢
Скорая помощь• 21 апреля 2024
Я поняла, что в критической ситуации муж не то что не опора, а скорее помеха.
Когда началась война он был на ЗУ. Я ему позвонила, а он сказал, чтоб я не мешала ему спать. Ни волнения, ни ободрения. И за 2 года войны я ни разу не слышала от него слов поддержки. Только насмешки, что я истеричка.
Хотя я никогда не плакала или еще что/то такое, просто мне нужно проговорить, новости обсудить. Ему не нужно, он в домике.