aneta15av• 21 апреля 2024

Сину 17років, Вивозити?

Питання важке,ми ВПО, є чоловік,менший малий,і мама інвалід
Старшому 17років, їхати не хоче,не має навіть до кого, на допомогу від держав не плануємо розраховувати(щоб нікому не бути зобов´язаними)
Pole• 22 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Нікому повертатися непотрібно
Як швидко прикриють цей шлях, як думаєте?

MagaMama• 22 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Нікому повертатися непотрібно
Ну я розумію, що можна і на повернутися і що життя дорожче за порушення закону при війні, але то порушення закону. Плюс питання, чи не затягають родичів ’студента’.
MagaMama• 22 апреля 2024
Ответ дляPole
І це також
Pole• 22 апреля 2024
Ответ дляMagaMama
І це також
По результатах першого ж семестру... оцінивши кількість ’втікачів’.
tanysha777• 22 апреля 2024
Кому цікаво, в університетіі міста Леон, це десь на північ Іспанії - дуже хороші умови для вступу українців
Принаймні минулого року пропонували навчання, гуртожиток і стипендію
tanysha777• 22 апреля 2024
Ответ дляMagaMama
Скільки моряків не повернулось, скільки через систему шлях виїхало
А скільки їде мажорів в супроводі мигалок і т.д
До чого тут родичі

І взагалі, чому я маю вас вмовляти?
Я вже вмовляла перед виборами і толку
Ну то сидіть
MagaMama• 22 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
До чого тут родичі

І взагалі, чому я маю вас вмовляти?
Я вже вмовляла перед виборами і толку
Ну то сидіть
Ви мене вмовляєте? Не помітила. Але якщо що, то не треба.

tanysha777• 22 апреля 2024
Ответ дляMagaMama
І ще одне
Ніхто ніякого закону не порушує, бо не існує в законодавстві заборони на виїзд, навіть, під час воєнного стану
Запам´ятайте це!
А от хто порушує конституцію, всім відомо
МАМА НИКИТКИ-2• 22 апреля 2024
Ответ дляSonnig
Немцы пишут, что помощь эта может быть последней.
Портникова уважаю. Очень умный мужчина.
По теме-парню уезжать.
Де пишуть? Це остання допомога від штатів в цьому році. Було б дивно, якби вони в розпал передвиборчої за допомогу Україні думали..
МАМА НИКИТКИ-2• 22 апреля 2024
Ответ дляPole
Круто. Головне, що мої вспіли, а інші нехай зачинені сидять? Україна все це проходила рік тому. Діти студенти постраждали із зі дядьків, якім було так страшно, що фіктивно почали вступати до маргінальних вузів.
Вивозьте дітей до 18.
РойЛеля• 22 апреля 2024
Ответ дляvecya
Если в Польшу, то можно начинать сейчас хоть что-то учить, но при университетах есть курсы языковые, можно и с полициалки начать. Расскажу свой опыт. Выбрали ВНЗ, списались с деканатом, отправили на эмейл сканы документов, получили приглашение, оформили визу, это было ещё 5 лет назад, приехали с документами к началу учебы. Первый год курсы польского
І як дитині далась польська?
Як він перший рік вчився без знання мови взагалі?
І як зараз у нього справи?
РойЛеля• 22 апреля 2024
Ответ дляIncol
Без знання мови ніяк.
Для безкоштовного навчання і проживання з найменшим бюджетом Словаччина - НМТ не потрвбно, вчите словацьку, беруть всіх, хто не тягне навчання - відраховують, але знаючи тих, хто вчиться, то все досить лояльно, бюджет мін 350 євро .
Можна зарахуватисЯ фактично без знання, агенства дають сертифікат про « типу рівень В1» але до початку навчання все літо посилено вчити мову.

Наступна Польща - для безкоштовного навчання по тимчасовому прихистку польська мова В2 але в державних внз є конкурс в залежності від спеціальності, НМТ в переважній більшості потрвбно, а якщо С 1 то взагалі безкоштовна хоч з прихистком, хоч без. Тут бюджет в місяць буде вищий і залежить від багатьох факторів.

Чехія - безкоштовне навчання чеською, але конкурсанта вступ, продукти і проживання дорожче, ніж в Польші.
Десь так в загалом.
Саме реально - Словаччина
А в Чехії що всі студенти безкоштовно навчаються чи тільки біженці?
vecya• 22 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
І як дитині далась польська?
І як зараз у нього справи?
Да нормально, при том, выучила, закончила университет и осталась там. Не скажу, что было легко, но смогла
Incol• 22 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Дякуємо за корисну інформацію. А там навчання іспанською ? Назву університету не пригадаєте ?
Incol• 22 апреля 2024
Ответ дляPole
Наскільки я зрозуміла, ця норма стосується лише студентів мед, фарм і ветеринарних вишів.
Ні, бакалаври усіх ( бо тільки з другого курсу на програму можна претендувати) а магістрів медичних.

Зазначається, що відповідним рішенням уряд вніс зміни до правил перетину кордону студентами денної форми навчання. Документ передбачає, що студенти-чоловіки зможуть перетинати кордон під час воєнного стану за умов, якщо вони:
віком від 18 до 22 років, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації;
навчаються на денній формі в закладах вищої освіти України державної або комунальної форм власності й здобувають ступінь вищої освіти бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування);
є учасниками освітньої академічної мобільності;
їдуть на навчання в іноземні заклади освіти строком на один семестр.
Також в Міносвіти поінформували, що для перетину кордону з метою навчання на програмах академічної мобільності студентам необхідно мати:
довідку від закладу вищої освіти України щодо направлення учасника програми академічної мобільності для навчання в іноземному закладі освіти із зазначенням підстави співробітництва, строку навчального семестру за кордоном;
відсутність за результатами двох останніх семестрів (півріч) негативних оцінок і фактів перескладання заліків і екзаменів;
підтвердження рівня знання мови викладання в іноземному закладі освіти;
копію договору академічної мобільності, засвідчену закладом освіти України;
е-квиток студента, перевіреного засобами порталу ’Дія’;
військово-облікові документи з відповідними позначками районного, міського ТЦК та соціальної підтримки.
Incol• 22 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Чеською мовою навчання безкоштовне.

Доречі у Словаччині на навчання оформляють ВНЗ і це набагато зручніше , ніж прихисток, немає обмежень по виїзду з країни.
jumbo2• 22 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Мои знакомые вывезли, парень спустя месяц рвется домой, даже нашел уже где жить здесь, в общем, мучаются его родители и не знают как там удержать… это я к тому, что смотрите, чтоб ваши усилия не были зря. Надо сначала его убедить, но вывозить надо однозначно, пока есть время
Наш поїхав як війна почалась, перший курс коледжу, вмовили бо тут все одно навчання ніякого толком не було. Спочатку теж вмовляли, говорили що поки війна, буде навчатись там , бо не думали що так затягнеться. Польща. Зразу рвався додому, а потім звик. А зараз вже видно що добре зробили.
Пипетка-668c• 22 апреля 2024
Я думаю, вы сами знаете ответ. Лучше попробовать и пожалеть, чем жалеть не попробовавши. Вернуться он всегда успеет, а вот выехать уже нет. Договоритесь о сроке, после которого он сам примет решение ехать назад или нет, если это не учеба. Своего вывезла в 16, уже заканчивает первый курс в Англии . Живёт отдельно летом в квартиру из кампуса переезжает, но у него свой заработок уже давно, мы оплатили только учебу . А живёт за свои
jumbo2• 22 апреля 2024
Ответ дляЮлия.net
Автор, вивозьте. Спробуйте з ним домовитися, що поїде він скажімо рік поживе, спробує подивитися як живуть у Європі, замотивуйте може, що вивче мову, вивчиться, або попрацює, повернеться в майбутньому ’відбудовувати’ країну. Спілкуватися з друзями зможе онлайн. Скажіть, що за пару років все зміниться і він зможе повернутися. По суті, коли буде дорослий, то не буде питати вже вашого дозволу. А так може ви його вмовите на час якийсь, а там може він й побачить для себе ’+’ через рік.
Гарна порада. Ми теж так говорили.

СhanelKa• 22 апреля 2024
Можна довірити дитину опікуну
Ця вся процедура працює
Або ж залишити самого в 18 років за кордоном, в їдьте по своїх справах
СhanelKa• 22 апреля 2024
Ответ дляlaska_vo
Читала що розглядають дозвіл виїзду 18-24 роки якщо студент в єс, і мовні школи входили. Слідкуйте, можливо приймуть, то зможе через якусь мовну школу поїхати.
Там ппц вимоги
Екатерина27• 22 апреля 2024
Ответ дляlaska_vo
Дякую. Передам. Поки планує податися на академічну мобільність.