побольшомусекретику• 21 апреля 2024
Next взуття, може хтось такі купував
Можливо, хтось такі купував, як якість чи варто брати?. Проголосуте, будь-ласка
1 - шкіряні броги (під класичні і широкі брюки і джинси кльош)
2 - лофери із кожзаму, по фото симпатичні, відгуки в англічан хороші, але бентежить кожзам і глянець
І ще по розміру довжина ступні 25 см - UK6,5, EU40?.
Дякую!
Результат:
вже голосів:
4 (40%)
брати обидві пари
4 (40%)
нічого не брати
2 (20%)
1 - броги брати
0 (0%)
1- броги не брати
0 (0%)
2 - лофери брати
0 (0%)
2 - лофери не брати
Мульйонерша• 21 апреля 2024
Скажу по мужским, заказали броги Дюн и некст. Броги Дюн носит, удобные и выглядят дорого. Некст так себе на вид и дубовые.
Колгоспниця• 21 апреля 2024
Там плохая обувь ..не кожа . Фигня . Никогда там обувь не покупаю. Другие вещи да , но только не обувь.. англичане такое не носят. Могут одеть один раз ,.а потом в чарети отдать новое .. а отзыв хороший оставить. Носят кларкс ,. Adidas, new balance. То в чем удобно
побольшомусекретику
• 21 апреля 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую. А де купували Дюн?
Мульйонерша• 21 апреля 2024
На сайте некст - Dune london. У меня их босоножки, хорошие и комфортные, а у мужа броги. Но цена сейчас..
ЗновЗдоров• 21 апреля 2024
маю досвід купівлі взуття в Некст, що носилось кілька сезонів.
останнє - байкерські чоботи, після осені-зими мають вигляд нових. м’які, шкіряні. але шкіра пресована.
як пощастить.
не сподобається - повернете. легко і швидко приходять гроші на картку.
як пощастить.
Лукава Кішка• 21 апреля 2024
Брала броги шкірзам лакові+ типу замш. Мені супер. Головне комфортна підошва. В мене 41-42, брала 42-підійшли
ЗновЗдоров• 21 апреля 2024
чоловік носить броги третій сезон
не знаю, може, нам просто трапляються вдалі моделі