po_li_na-49a8• 22 апреля 2024

Вас не торкає те, що ми опинились в такій компаніїї?

Прочитала новину, що будуть будувати будинки для біженців, цитую
" в основному це будуть родини з Афганістану, Сирії та України"
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
В вас якась каша в голові, вибачайте) до чого тут рівня, як в нас війна і люди наші біженці.

автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Я теж до 22 року мало що чула.
І була здивована, якщо честно.
Вже як є. Серед них багато також з вишем.
як є? один чийсь коментар то не як є
Prervana• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
не сумніваюсь, у вас постійно в коментарях обсирання України і українців. звісно одні наркомани і прастітуткі, хто б ще по вашому
Ну из песни слов не выбросить. Или вы думаете, что наши сплошь идеальные? Нарики кстати в Германии прекрасно себя ощущают, получают халявную дозу и в ус не дуют. В лагере кормят. Работать не гонят.
Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
не прикидайтесь і не треба цього лицемірного пальто білого.
Я не прикидаюсь. Якого пальто?
Який розбій ви маєте на увазі ?
Luchia80• 22 апреля 2024
А вони не люди ? Ми вища раса ?
lumonbka• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
як є? один чийсь коментар то не як є
Не зрозуміла
Вони такі ж люди. І також потребують допомоги. Не гірше за нас нічим.
WomAnn• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так. але мені досі незвично., що з туристів, звичайної европейської країни ми теперь на одній плашці с афганістаном та сирією.
Що за дискримінація?
Полковой раввин Изя• 22 апреля 2024
Что не так с компанией? Самые лучшие ремонтники - сирийцы. Самые адекватные мусульманские женщины - афганки в США и Канаде.
Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
як є? один чийсь коментар то не як є
А вас не смущало бути братами з москалями?

автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
я з ними не була братами ніколи, може ви були, то запитайте себе чи вас не смущало
це їхня пропаганда про братів, до всіх сусідніх народів до речі, казахам вони теж про старшого брата заливали
WomAnn• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Та ви шо?
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я б хотіла бути в компанії з Японією, Францією, Чехією наприклад
Prervana• 22 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Кстати вот да. Наш беженец вот недавно в гости домой на недельку приезжал, рассказывал о житье-бытье этом лагерном. Говорит сирийцы хозяйственные, его друг - электронщик, чинит всякие гаджеты местному народцу, реально из говна и палок, каким-то подручным инструментом паяет микросхемы в ноутах, телефонах. Очень толковый парень
NYC• 22 апреля 2024
Напомнило пост в фб от новоприбывшего из страны сервиса и сырников . Я никто мне за 50, хочу жену молодую из страны 3 мира, пытаюсь познакомится с эфиопкой.
Одно не учел, эфиопки на таких как он и не глянут.

Так и у вас чем украинские беженцы лучше сирийских или афганистанских?
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляWomAnn
Та ви шо?
еге ж.
You are Queen• 22 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую. Я багато чого маю сказати на цю тему. Але от прям щойно зайшла додому до того була в маркеті, зустріла свого колегу афганістанця, який не був на роботі три місяці бо жінка народила (. в США такі правила) то він летів з кінця черги до мене яка вже буда на касі щоб за мене розрахуватись, чому я маю платити своі ( зоч він добре знає що я норм заробляю)
Так, я знаю, що там чуйні і добрі люди. І афганці і сирійці. Навіть емпатія в них розвинена краще чим в наших земляків. Вони знають, що таке страждати від війни, тому ніколи не пройдуть повз людські проблеми. Я знаю декількох сирійців. Їхня культура приголомшує. Вони дуже делікатні, тактовні і турботливі.
DianaDee• 22 апреля 2024
Чим ви краща за них?
Люди по своїй волі стали біженцями?
DianaDee• 22 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мене більше торкають люди з таким способом мислення як тема вашого посту. Ви не кращі і не гірші за інших люлей на цій планеті, якщо ви особисто хочете визнання ви повинні його заслужити
Зараз вона напише, що вона біла і християнка)
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляDianaDee
Чим ви краща за них?
Люди по своїй волі стали біженцями?
ми були і є світська европейскька країна як мінімум
подумайте

Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Так зараз ця пропаганда на яву у вашому пості, ви вважаєте афганістанців розбійниками, звідки це пішло? З парашкінських тезисів, які прийшли їх вбивати як і нас, всім розказували що вони вбивці і терористи( як ми зараз), розвивайтесь, читайте, подорожуйте, спілкуйтеся з людьми
Полковой раввин Изя• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Так работать надо было. И договариваться. И кое-где идти на откровенные уступки.
Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ви до них не дотягуєте мисленням…..
NYC• 22 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А скажите как рашкой повеяло…
Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляNYC
А скажите как рашкой повеяло…
Тріііііліоніще %
Полковой раввин Изя• 22 апреля 2024
Ответ дляPrervana
Это очень частое явление. В Киеве в последние годы было очень много сирийцев, это было не очень заметно, но даже была сирийско-ливанская школа недалеко от метро КПИ. Почти все хорошо говорили на русском, а иногда и на украинском, все были очень работящие.
Love_Love_Love_• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
подумайте
Можна питання, в яких країнах ви були?
DianaDee• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
А вони вам скажуть, що ви їм не рівня
І будуть праві
Як ви до людей, так і до вас)
SARA Abramovнa• 22 апреля 2024
О,пропагандой рашиськой ’запахло’, дивиться,ще й
мову вивчила))
де подружки :манька,зорі та інші?
автор po_li_na-49a8 • 22 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можна питання, в яких країнах ви були?
вся Європа (ну майже)_, Індія, Мексика, США
DianaDee• 22 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
подумайте
Європейська територіально, але не ментально)