Стрекоза любви• 22 апреля 2024

«Травень-червень буде важким» - Буданов. В тему вхід ботам - stop!

Буданов сказав це без уточнень та деталей.
Моя думка: продовження знищення інфраструктури теплоенергетичної та мобілізізація на росії, що може вилитись десь у додатковий тиск/наступ. Це в планах росіян.
Наші дії я не можу проаналізувати, бо невідомо, якими ресурсами ми будемо володіти на цей період.
Боти, прошу ваші «висери» писати розважливо, бо не пожалію 100 гривень і швидко видалю тему, адже ваш флуд мене не цікавить.
Кузякин• 22 апреля 2024
Ответ дляLv1107
’Мы уже несколько раз проходили тяжелые периоды, и этот пройдем, поверьте мне. - Буданов.
Нет, не верим. Помним лето в Крыму

Кузякин• 22 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Перед 24 лютого теж було смішно?
Удалено администрацией...
nata.ant• 22 апреля 2024
Я вчора в матрьох читала,що типу будуть йти на Харків,надіюся що вкид,бо вони те саме і про Одесу писали рік тому
SVKisa• 22 апреля 2024
Ответ дляПетрик
А лютий - березень-квітень типу такі були легкі....
Та вспомните прошлый май / июнь. Капец был в некоторых городах.
Белоснежная• 22 апреля 2024
Может к нему теща приезжает, уточнений же не было
mamaМия• 22 апреля 2024
Ответ дляКузякин
Будут идти на Киев. Инфа сотка.
Та почекайте, блін, дайте шпалери доклеїти в дитячій 😵‍💫😁
Кузякин• 22 апреля 2024
Ответ дляmamaМия
Ну ладно
Falcon82• 22 апреля 2024
Критерії фейс контролю ботів в студію!
Okk -7ebd• 22 апреля 2024
Ответ дляиркин
А в 22 і 23 ця екстрасенс що говорила?
Перемоги точно не обіцяла, її екстрасенси не бачать яких я дивлюся, тільки найближчі місяці, а ті що бачать на роки то шарлатани, війну не можливо бачити далеко все постійно міняється, і дійсно були можливість її закінчити навесні 23 та за 2-3 тижні, це ж наше керівництво до останнього українця хоче щоб накрасти побільше мабуть

Кузякин• 22 апреля 2024
А что, реально ещё кто-то верит ему?
Falcon82• 22 апреля 2024
Літом буде все ок. Фрукти, овочі з городів дай Бог уродять. А от осінь і зима... енергетика...Вже ж попередили, що буде ж..а і без наступу
Irinkalak• 22 апреля 2024
Ну если читать новости двух сторон, а не только наши, то картина очень хреновая вырисовывается
Там мобилизация, и контрактников заманивают деньгами, для них очень большими. У них нет недостатка людей и оружия, лето впереди- самое время наступать(((
Нам нужно максимально усиливать оборону, так как они это сделали при нашем контрнаступлении.
Но наше правительство и некоторые власть имеющие сделали все, что максимально сломать настрой людей. И начинается это с самой армии и что там творится и заканчивается верхами, которые решили истребить народ с другой стороны
Nataliia• 22 апреля 2024
Ответ дляCardiolog
Когда?

Буданов сказал в этом же интервью, что исключено
Странно, что май- июнь будут тяжёлыми наши люди не трактуют как какое нибудь наступление ведь помощь дали, чтоб выдавить пидарассию с нашей земли. А все решили, что это рашка будет наступать.
Петрик• 22 апреля 2024
Ответ дляSVKisa
А зараз? Не капец? Особливо в деяких містах?
автор Стрекоза любви • 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Критерії фейс контролю ботів в студію!
Вас мабуть цікавить ваш статус? Не ображайтесь, у вас поки «поплавило». Тобто чи бот ви чи ні, невідомо. Це якщо ви хотіли почути мою думку. Я її написала чесно.
SVKisa• 22 апреля 2024
Ответ дляПетрик
Та я ж не говорю, что сейчас хорошо.
Ирина_Б_• 22 апреля 2024
не знаю, но билеты на концерт Антител в Ялте на август распродаются)
Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну ви як Буданов) То буде все клас, то буде все погано) Поляризація думок і їх викладення)
Okk -7ebd• 22 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ефект від мобілізації якщо і буде, то вже ближче до осені. Зараз ні. Якщо ми про нашу мобілізацію.
В нас вже немає мотивованих чоловіків всі тікають і ховаються

sunholder• 22 апреля 2024
Що буде важко, ясно і без Буданова.

Він взагалі багато чого казав, та не все здійснилося.
Пізд-а-бол
Seehund• 22 апреля 2024
Украина все больше напоминает мне больного, которого реанимируют, но окончательно вылечить не хотят.
Okk -7ebd• 22 апреля 2024
Ответ дляsunholder
Що буде важко, ясно і без Буданова.

Пізд-а-бол
Як і вони всі там,
Даксо• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Так ещё не август, рано начали причитать:)

Черных лебедей никто не отменял.
Lv1107• 22 апреля 2024
Ответ дляКузякин
Нет, не верим. Помним лето в Крыму
то розвідники заходили влітку). ’Всьо пропало’ - теж ситуацію не покращить.
автор Стрекоза любви • 22 апреля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Ви ж розумієте, багато хто не хоче, але і багато хто при отримання повісти йде. Хай навіть і 50% відсотків.
Всі, хто хотіли сховатися, захиститися якимось чином вже це зробили. Далі кожен наслідки розуміє. Всі не сховаються. Це виключно моя думка.
kuskus• 22 апреля 2024
Раз сказав, значить знає тенденції, особисто від себе можу порадити перевірити тривожні валізи бути готовими до всього
Okk -7ebd• 22 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну треба їм дати зброю, а не як мʼясо і я вважаю виплати більші
Даксо• 22 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Потому что люди повелись на гречку и миф о хороших русских и совершенно не готовились к войне. В то время как рашка десятилетиями планировала эту войну. И то, как видим воз и ныне там, а не за три дня, как нам втирала русня.
автор Стрекоза любви • 22 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Перша гривня на закриття теми пішла 😂
Seehund• 22 апреля 2024
Ответ дляДаксо
Я больше наших ’партнёров’ имею в виду.